Sieć komórkowa Era GSM - opinie i porównanie

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
50% opiniujących poleca mBank mobile
Sieć komórkowa telefonów na kartę mBank mobile rozpoczęła działalność w grudniu 2006 roku i działa jako operator wirtualny, korzystając z infrastruktury operatora Polkomtel. Przeczytaj opinie klientów mBank mobile i zapoznaj się jak obecni klienci oceniają usługi sieci pre-paid mBank mobile.

Opinie użytkowników o mBank mobile

1653 osoby z 2865 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-01-20 09:45:53
zalety: brak reklam
dobry zasięg
darmowe pakiety internet
takie rozmowy
wady: na razie brak
opinia: Polecam - przesiadłem się z firmowego abonamentu w orange i była to dobra decyzja - koszty znacznie spadły, a korzystam z większej ilości usług - dzięki darmowym pakietom internetowym 20, lub 50 MB. Praktycznie brak reklamowych sms co jest dużym plusem. Brak konsultantów-wciskaczy - również duży plus. Taki operator powinien być standardem.

| Skomentuj opinię (1)


majamat
zwiedzający - 1 punktów

1672 osoby z 2899 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-11-25 18:03:07
zalety: Zero zalet, dużo obietnic, premie z okresu wejścia telefonii dawno zabrane - po ok. 2 mcach użytkowania
wady: Złodziejska telefonia. Dziś uciekło mi 10 zł z konta, ponieważ dzwonił do mnie mój własny numer!!! Raz odebrałam ten telefon - okazało się , że dzwoni automat - poczta głosowa, abym skonfigurowała sobie skrzynkę - rozłączyłam się w trakcie rozmowy, bo nie chcę tej skrzynki, a domyśliłam się, że rozmowa jest na mój koszt. Kolejne 2 telefony pozostawiłam nie odebrane, a mimo to zniknęło kolejnych 8 zł z konta. Oszustwo!!!Rezygnuję z tej karty i nie polecam nikomu!!!
opinia: Jak wyżej Nigdy więcej mbank mobile!!! Nie polecam nikomu tej nieuczciwej firmy. Jak można na czyjś koszt wciskać usługi, z których nie chce się korzystać?

| Skomentuj opinię (5)