Telefon Sony Ericsson C702 - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 3.11 / 5.00
67% opiniujących poleca Sony Ericsson C702
Porównaj telefon Sony Ericsson C702 i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu C702. Dodaj swoje komentarze i uwagi na temat telefonu Sony Ericsson C702.

Opinie użytkowników o Sony Ericsson C702

Neon1980
zwiedzający - 1 punktów

1917 osoby z 3380 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-02-08 22:03:53
zalety: - duża rozdzielczość wyświetlacza
- wysoka jakość materiałów
- duże możliwości konfiguracji i dostosowania
- obsługa Flash Lite 2.1

wady: - bardzo niewygodna klawiatura
- długi czas reakcji (wolny soft)
- brak znaków życia w trybie czuwania

opinia: Byłem użytkownikiem kilku telefonów od Sony i później SE, zaczynając od Sony J5, SE T630, K750 i obecnie C702. Postanowiłem wystawić tę opinię, bo zawiodłem się na kolejnym produkcie od SE. Widząc postęp producenta z kolejnymi modelami, kupiłem C702 bazując głównie na folderach reklamowych i specyfikacji. Moja opinia będzie głównie porównaniem do K750.
K750 był milowym krokiem we właściwą stronę, sporo ulepszeń, świetny wyświetlacz TFT, szybki soft, świetny aparat mimo, że tylko 2MPix.
C702 to większa rozdzielczość, ale irytująco długa reakcja telefonu. C702 w porównaniu z K750 zamula!
Nowy fon od SE posiada GPS, ale żeby w jakikolwiek sposób z niego skorzystać, trzeba ściągać online mapy z sieci (jak wiadomo, to oznacza $$$). Jest podobno alternatywa Trekbuddy (nie sprawdzałem). W ogóle swobodna zabawa wbudowanymi aplikacjami grozi sporym rachunkiem. Ja na ostatnim wyciągu znalazłem potem nawet smsa do Szwecji!
W nowym SE nie ma już zegara ani informacji o smsach lub połączeniach w trybie czuwania i żeby sprawdzić czas, trzeba podświetlić ekran. Telefon w ogóle wygląda jak trup w trybie czuwania, więc bez dotknięcia klawiatury nie wiadomo nawet czy działa.
Zaletą jest obsługa Flash Lite 2.1, dzięki czemu można z fona zrobić jeden wielki wodotrysk. Prawdziwy poligon dla programistów Action Script'a.
Dostęp do systemu plików telefonu umożliwia pełne dostosowanie interfejsu do indywidualnych potrzeb.
Trochę o wrażeniach zewnętrznych:
Duży wyświetlacz spowodował, że klawiatura została skompresowana na dolnej krawędzi telefonu. Żeby napisać SMS jedną ręką trzeba wyłamać sobie najpierw kciuka ze stawu.
Skoro już o klawiaturze - przyciski mają nierówny skok, co przy pisaniu powoduje ciągłe pomyłki. Klawisze wrzynają się w palce. Totalnym nieporozumieniem było upchanie trzech przycisków w jednym miejscu - wokół lewej i prawej słuchawki są jeszcze po dwa przyciski. Jednym palcem wciska się co najmniej dwa na raz.
To, czym zastąpiono joystick, przypomina koniec kwadratowej rurki i jest równie nieprzyjemne w obsłudze jak reszta przycisków.
Co z tego, że telefon jest wodoodporny i można go spuścić w toalecie, skoro trzeszczy podczas pisania sms'ow! Musiałem napchać papieru pod pokrywę baterii.
A jeszcze bateria. No cóż telefon już nie trzyma tak długo jak K750. Przy moim użytkowaniu K750 trzymał do 7 dni, podczas gdy C702 już tylko 5.

| Skomentuj opinię (6)


Michalex, Białystok
zwiedzający - 50 punktów

1876 osoby z 3381 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-08-01 21:38:45
zalety: Bardzo Ładny Wygląd , GPS , Super Aparat o Rozdzielczośći 3,2 Megapixela z Fleshem i Wszystkimi Bajerami , które powinien spełniać telefon z serii "C" - Cyber-Shot , Wideo-rozmowy , brak joysticka , duży ekran , autofokus w aparacie , HSDPA , EDGE , UMTS , szybki internet , GSM 4 zakresowy , bardzo duża ilość pamięci wewnętrznej.
wady: Zdecydowanie brak.
opinia: Idealny telefon dla obydwu płci naprawdę , 0 WAD !!! Polecam Zdecydowanie :) Max

| Skomentuj opinię (3)


Janor1
zwiedzający - 3 punktów

1877 osoby z 3389 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-04 14:04:41
zalety: Podstawową zaletą jest, że działa jako telefon.
wady: Porzy każdek okazji łączy się aby coś wysłać lub odebrać.
Uboga instrukcja obsługi. W szczególności brak instrukcji dla aplikacji do obsługi GPS-u.
Brak mo zliwości ustawienia czasy wygaszania wyświetlacza i blokady klawiatury
opinia: Dostałem służbowy C702, w porównaniu z Nokią, to porażka! Zwykła zabawka do wyciągania kasy od frajerów.
Każda funkcja jest okazją do dodatkowego wyciągania kasy. Uruchamianie aplikacji do GPS powoduje samoczynne uruchamianie przesyłania danych. Po zrobieniu zdjęcia lub nagrania główny klawisz zmienia funkcję na wysyłanie i proponuje przesłanie, oczywiście jako MMS.
Klawisz zakończenia połączenia służy jednocześnie do inicjacji z połączenia z plus.pl. Nie ma możliwości zmiany tych funkcji lub zabezpieczenia przed przypadkowymi połączeniami i wyciekiem kasy. Chociaż w Plusie stawka wynosi tylko 12gr/100kB, to kasa leci bez jakiejkolwiek kontroli. W 3G dane są bardzo szybko przesyłane. Nie mam możliwość ustawienia zapytania, czy chcemy nawiązać łączność.
Nie dość, że trzeba zapłacić za licencję za aplikację do obsługi GPS-a , to jeszcze sama naciąga nas ściągając dane bez pytania nas o zgodę. Dlaczego nie ma możliwości ściągnięcia i wgrania map i danych do GPS za pośrednictwem kompa? Byłoby taniej i szybciej w czasie jazdy lub szukania alternatywnej trasy.
Jeśli nie korzystamy z funkcji, które wymagają dodatkowych opłat to niczym nie różni się od telefonów z przed kilku lat.
Co z tego z jest odporny na kurz, wodę i ma dobrą rozdzielczość, jeśli ekran szybko rysuje się? Po paru tygodniach użytkowania wygląda jakby miał rok albo więcej i niewiele widać.
Dodatkowo nie ma możliwości ustawienia czasu wygaszenia wyświetlacza i blokady klawiszy. W Noki standardowo można samemu ustawić czas lub wyłączyć wygaszanie ekranu. W C702 nie ma możliwości zablokowania wygaszania wyświetlacza, przy korzystaniu z GPS trzeba co chwilę klikać, aby uruchomić wyświetlacz, nawet w czasie jazdy samochodem lub rowerem!
Menu główne jest tylko w postaci obrazkowej. Nie ma możliwości ustawić tradycyjnego, tekstowego menu.
W aparacie fotograficznym zoom cyfrowy jest dostępny tylko w rozdzielczości VGA. Dla 1, 2 i 3 MPix nie ma takiej funkcji. Ten zoom to zwykła ”ściema”. Lampa do aparatu ma skuteczny zasięg do 2m.
Jednym słowem telefonik dla idiotów. Wszystkie te superopinie to chyba naciąganie przez operatorów lub dystrybutorów. Wystarczy kupić osobno byle jaki aparat fotograficzny, GPS i stary telefon i wyjdzie taniej i lepiej.

| Skomentuj opinię (1)


Soku79
zwiedzający - 4 punktów

1825 osoby z 3286 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-24 15:31:27
zalety: Zaletą jest na pewno niezły aparat z autofocusem oraz dobrej jakości nagrywanie wideo z dźwiękiem stereo.Bateria przy kilku minutach rozmowy i kilkunastu sms dziennie wytrzymuje 5 dni co dla mnie jest dobrym wynikiem.
wady: Tu niestety Sony Ericsson się nie popisał.Po pierwsze obudowa, niby odporna na zachlapanie i kurz.Z tym pierwszym bym się zgodził ale jeżeli chodzi o jej trwałość to jest już gorzej.Mam ten telefon miesiąc i już się powycierał lakier na górnych rogach wyświetlacza, ponadto szybka jest wręcz podatna na zarysowania.A telefon noszę głównie w kieszeni gdzie nie ma innych przedmiotów.Moim zdaniem duży minus szczególnie że telefon miał być bardziej odporny.Również klapka od baterii trzeszczy co uważam za skandal, mam wrażenie że to kilkuletni telefon a nie nowy.GPS w tym telefonie to wielka pomyłka, długo szuka sygnału.Jest bo jest, a mapy i tak trzeba pobierać z internetu na bieżąco co oczywiście nie jest darmowe.
opinia: C702 ma wszystko co potrzeba i jeżeli komuś nie przeszkadzają jego wady to jest produktem godnym uwagi.Tym bardziej że jego cena jest dosyć atrakcyjna na serwisach aukcyjnych.

| Skomentuj opinię (5)


Cynamon, Wolsztyn
zwiedzający - 35 punktów

1847 osoby z 3334 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-10-19 10:24:48
zalety: 160 MB pamięci wewnętrznej, duży wyraźny wyświetlacz, GPS z AGPS, brak joysticka
wady: brak Wi-Fi w telefonie tak wysokiej klasy, dziwne rozwiązanie otwierania tylnej klapki
opinia: Telefon na pierwszy rzut oka przypomina Sony Ericsson`a, lecz gdy bardziej się przyjrzymy możemy zacząć mieć wątpliwości. Joystick został zamieniony na bardziej przydatne klawisze. Producenci tego telefonu zdecydowali się również na użycie czerwonej i zielonej słuchawki, co zdecydowanie podnosi komfort obsługi tego telefonu. Szkoda, że telefon jest aż tak ciężki lecz można mu to wybaczyć przez to, że posiada tyle ciekawych funkcji. Oczywiście telefon obsługuje karty memory stick micro, jak przystało na urządzenia tej marki. Obudowa urządzenia wykonana z ciekawego materiału. Telefon wydaje się być klasyczny jednak nie do końca. Odstrasza mnie tylko sposób otwierania tylnej klapki "na pięciogroszówkę". Dałbym 4 i pół, ale nie ma takiej oceny, nie chciał bym też zaniżyć, dlatego 5.

| Skomentuj opinię


1811 osoby z 3279 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-06 18:12:10
zalety: Ma dużo funkcji
wady: oprogamowanie , BARDZO MAłO CZUłY ODBIORNIK GPS
opinia: użytkownik w czasie korzystania z GPS nawet nie wie za ile impulsów płaci. Telefon w ciągu 10min wyczyścił kartę TAK-TAK i nie podał pozycji,
ciekawe, ile kosztowałaby mnie nawigowanie przez 10 godzin jazdy samochodem.
Zrobisz zdjęcie i już chce go wysyłać czyli kolejne impulsy mms.

TOTALNA naciągaczka KLIENTA PRZEZ OPERATORA SIECI I FIRMY Z MAPAMI GPS

| Skomentuj opinię (2)


varthez, Łódź
zwiedzający - 1 punktów

1786 osoby z 3234 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-01-04 01:28:47
zalety: Przy bliższym poznaniu ciekawy design. Funkcjonalny i prosty w obsłudze dla osób które korzystały wcześniej z SE. Duży wyświetlacz, aparat, dobra dynamika utworów MP3 na firmowych słuchawkach.
wady: GPS i pokrywa baterii.
opinia: Pierwsze wrażenie pozytywne. Po rozpakowaniu pudełka widzimy fajny duży telefon, pewnie leżący w dłoni (dla kobiet raczej za duży). I zaskoczenie - dla męskich dłoni lekko przymałe klawisze. Przyciski odbioru i nawiązania połączenia to już kunszt miniaturyzacji. Ale z drugiej strony widziałem gorsze ..:)Menu odrobinę wolniejsze niż np w k750 ale można się przyzwyczaić. dobre podświetlenie klawiszy - nie męczy wzroku. Cały układ bardzo ergonomiczny i wygodny. Obsługa kart 4GB bez problemu. Telefon nadzwyczaj nadaje się jako odtwarzacz MP3. Ciekawe i naturalne dźwięki, super układ menu odtwarzacza, odczyt tagów, playlisty. super. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Teraz rozczarowania. Aplikacje w zasadzie żadne, gry również (mówimy o czymś więcej niż tylko kolejnym modelem prostego telefonu komórkowego za 1 PLN), GPS dla osób które zabłądziły w trasie. Aplikacja Wayfinder jest na 3 miesięcznej licencji (ERA) a NaviExpert na 6-cio miesięcznej. Za przedłużenie możliwości użytkowania musimy zapłacić ok. 150 PLN w przypadku drugiej aplikacji. Muszę jednak przyznać że NaviExpert działa naprawdę super. Przy tym nie spotkałem się z przypadkiem wygaszenia ekranu w czasie wykorzystania GPS. Należy jednak podkreślić że program NE korzysta z połączenia GPRS z internetem i po 250 km jesteśmy lżejsi o około 5 PLN (w tym czasie 2 razy zjechałem z trasy). Wayfinder jest dla mnie porażką - działa strasznie wolno i nie odczytuje aktualnego położenia pomimo częstego łączenia się z netem. Może miałem pecha. Ogólnie polecam ale nie jako urządzenie do nawigacji, to w ostateczności z uwagi na koszty. No i jeszcze ta nieszczęsna klapka od baterii - proszę ją zdjąć, niesamowita przygoda (w k750 byo lepsze rozwiązanie)

| Skomentuj opinię


1814 osoby z 3291 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-09-26 19:56:07
zalety: gps,aparat 3,2mpix pamięć 150mb ładny wygląd
wady: zdecydowanie brak
opinia: se c702 to super telefon najlepszy jaki miałem a miałe ich sporo bo już 11 fajny aparat DUZA PAMIEC
wypas telefon i ma nawigacje gps

| Skomentuj opinię


adizet, Poznań
zwiedzający - 24 punktów

1824 osoby z 3314 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-09-23 15:33:52
zalety: fajny aparat,dużo pamięci bo aż 150mb...
wady: brak
opinia: fajowy tel. ma super pamięć aparat robi dobre zdjęcia niema joysticka i bardzo dobrze bo nienawidze jak jakiś telefon ma joystick...
miałem ze 2 miesiące k850i ale go sprzedałem

Ps:NAPSZUT SE

| Skomentuj opinię (1)


1775 osoby z 3219 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-05-21 22:30:39
zalety: ładny wygląd (jedyna zaleta)
wady: - beznadziejna klawiatura (małe niewygodne klawisze, na dwa naciśnięcia zawsze co najmniej jedno jest błędne - chodzi o zespół klawiszy nawigacyjnych i zgrupowane klawisze odbierania i odrzucania połączenia. Nawiasem mówiąc klawisze numeryczne mają taką urodę, że normalną męską ręką trudno jest tą klawiaturę obsługiwać, ponieważ palce ześlizgują się z klawiszy.
- wolne i zacinające się oprogramowanie.. nie pomógł nawet upgrade softu,
- dziwny aparat foto... w moim poprzednim fonie (K-750) był aparat 2 MPix i fotki miały objętość ok 1,5 MB... w C702 jest niby 3,2 MPix a fotki mają objętość ok. 600 kB... kompresja ? po co ?
- bram możliwości "nadrukowywania" na zdjęciu daty i godziny wykonania,
- oczywiście nie będę wspominał o zcierającym się lakierze obudowy,
- SE powinna opracować nowy typ złącza ładowania/słuchawek. Po krótkim czasie wtyczka przestaje kontaktować i trzeba wykonywać manewry, żeby "złapała" połączenie... niestety dotyczy to chyba wszystkich SE, ponieważ w moich poprzednich telefonach występowało to samo zjawisko.
opinia: Do tej pory wychwalałem SE (K-700, K-750)... niestety tym razem Sony Ericsson DAŁ PLAMĘ... zastanawiam się, czy mój następny telefon będzie pochodził od tego producenta... chyba przesiądę się na SAMSUNGA...
OCENA - 1... tak jak moi poprzednicy... tylko dlatego, że nie ma możliwości wybrania oceny ZERO

| Skomentuj opinię


maksiu
zwiedzający - 1 punktów

1796 osoby z 3263 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-24 07:04:51
zalety: NIe dostrzegłem
wady: Tak jak ktoś już wspomniał:
_brak możliwości wyłaczenia wejścia do netu przyciskiem, którym jednocześnie wychodzimy ze wszystkich aplikacji (naciągactwo)
-Jak słyszę, że ktoś korzystał z GPS-a to mnie śmieszy. Przy uruchomieniu zaktualizowałem oprogramowanie co trawło ~10 min i zobaczyłem jak działa pseudo GPS i kosztowało mnie to 37 złotych, więc jak słyszę, ze ktoś korzysta z "GPS"a to mnie to śmieszy.
-co chwile wyłącza się ekran-porażka
-za każdym włożeniem karty SIM tel odpala się bardzo długo i zawsze pyta czy skopiować dane z karty.
CHyba go oddam i pozostanę przy starej nokii 6310
-ZROBIONY CELEM NACIĄGANIA NA PIENIĄDZE
opinia: ocena 1 tylko dlatego, że nie ma "0" albo wręcz "-".Naprawdę nie polecam-nie dajcię się naciągnać na "GPS" bo to tylko i wyłącznie chwyt reklamowy

| Skomentuj opinię (2)


1776 osoby z 3225 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-05-25 19:42:55
zalety: hmmm...
wady: -aparat
-wolny soft
-klawiatura
opinia: Witam, byłem posiadaczem Sony Ericsson K800i przez ponad 2 lata. Telefon moim zdaniem był świetny.Jednak uszkodzenia mechaniczne spowodowane długim i intensywnym użytkowaniem zmusiły mnie do zakupu nowego aparatu.
Zdecydowałem sie na na SE C702. Moje zaufanie do produktów tej firmy bazowałem na moim poprzednim modelu.
Pierwszym zaskoczeniem była jakosć wykonywanych zdjeć. Wiedziałem, że telefon posiada latarkę zamiast flesza, jednak nie sądziłem ze wykonywane zdjecia bez jego pomocy bedą, aż tak tragiczne. Zresztą nie tyczy sie to tylko zdjec wykonywanych przy gorszym świetle. Zawsze nawet minimalne poruszenie telefonem podczas ich robienia powoduje całkowite ich rozmycie.
Przyzwyczjony byłem do jakosci zdjec modelem o kilkanaście miesiecy starszym i gwaratuje wam, że była ona 100 razy lepsza.
Druga sprawa, która natychmiast rzuca sie w oczy to powolnośc całego softu. Boże! Jak ten telefon zamula.Próba wyszukiwania i odtwarzania mp3, doprowadza mnie do szewskiej pasji.
Po trzecie. Klawiatura... Przycisk do odbierania i rozlaczania rozmowy są najmniejszymi klawiszami jakie widzialem w telefonie ever, a kto potrafi napisac mi smsa przypadkowo nie naciskając tego co trzeba, ma u mnie piwo.
Kolejna sprawa która mnie rozczarowała to hucznie reklamowana zwiekszona odpornosc na uszkodzenia (główny powód zakupu przeze mnie tego modelu).
Telefon kilka dni temu został przypadkowo zalany wiśniówką. To prawda działa dalej, ale 2 klawisze trzeba naciskac troszke mocniej, a przesłone od aparatu mogę otwierać tylko śrubokretem bo sie skleiła. W sumie dzieki temu moja ocena tego modelu skoczy z 1 na 2, bo nie musze się już wqrwiac, że zdjecia wychodza słabo. Po prostu narazie nie robie ich wcale.
Ogólna NIE POLECAM, chcialem miec model taki jak wczesniej- skusiłem sie jednak na C702, poneważ ma identyczne parametry + miał być wyrzymalszy, a w nagrode dostałem przereklamowaną kupę.

Mysle, że z nerwów tak max do trzech dni naprawdę sprawdze jego wytrzymałosć, wyrzucając go z ósmego przez okno, wiec dam znać co i jak

| Skomentuj opinię (1)


1784 osoby z 3244 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-01 12:42:05
zalety: Telefon na pierwszy rzut oka bardzo ładny, moje poprzednie telefony to też SE i jak do tej pory nigdy nie narzekałam.
wady: Po krótkim czasie użytkowania telefon zaczął się zawieszać, sam potrafi się wyłączać z nie wiadomo jakiej przyczyny, poza tym w czasie rozmowy z drugą osobą zanika mi głos osoby z którą rozmowę prowadzę, takie rzeczy potrafią dziać się kilka razy w czasie jednej rozmowy.
opinia: Jeśli mam być szczera to raczej nie poleciłabym tego modelu- szkoda pieniędzy. Wydaje mi się, że za te pieniądze można mieć lepszy telefon.

| Skomentuj opinię


1801 osoby z 3279 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-09-29 13:48:49
zalety: gps,aparat3,2mpix duzo pamięci
wady: dla mnie brak
opinia: ten telefon zasługuje na ocennne 5 bo jesst telefonem dla osób potrzebójących dużo funkcji dobry aparat i oczzywiście gps lubie sony ericssony

| Skomentuj opinię


Janor1
zwiedzający - 3 punktów

1778 osoby z 3233 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-22 12:34:46
zalety: Dużo Bajerów
wady: Słaba bateria do potrzeb (zużycia) nawet jesli nie, to przeba często ładować. Instrukcja byle jaka. Nie ma żadnych opisów aplikacji fabrycznie zainstalowanych w aparacie.
opinia: Przereklamowany gadżet do wszystkiego i niczego. Służy do wyciągania kasy. Odradzam zakup, nawet za złotówkę. Reszte zapłacisz na połączeniach bez jakiejkolwiek kontroli.

| Skomentuj opinię


1763 osoby z 3205 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-08-25 20:36:08
zalety: Bardzo funkcjonalny telefon.
wady: Masakryczna ilość błędów w sofcie.
Zamulanie zamulanie zamulanie.
Wieszanie się funkcji - konieczne częste wył i wł telefonu.

opinia: C702 to totalnie zamulony telefon, czasami 5s trzeba czekać na reakcje. Przyciski przy słuchawkach to porażka, nie da się nie wcisnąć 2 na raz. aparat - nie wolno zamknąć klapki po zrobieniu zdjęcia bo aparat go nie zapisze, trzeba czekać 10s aż łaskawie zakończy zapisywać.
Nawigacja - albo się nie zawiesi przy uruchomieniu albo zanim złapie sygnał przy ładnej pogodzie to można zapomnieć że sie ją włączyło, przy deszczowej nie ma szans na jej pomoc.
przyciski pod wyświetlaczem nie są konfigurowalne.
przycisk zdarzeń zawiesza się co pare dni - trzeba wyłączać i włączać telefon.
Bateria - max 3 dni, średnio jak po dwóch nie naładuje to trzeciego muszę się bardzo oszczędzać.
Współpraca ze słuchawką JABRA totalnie bez sensowna. np kliknięcie słuchawki powoduje jej rozłączenie.


Serwis producenta nie odpowiada na wskazane błędy w sofcie. Brak jakichkolwiek poprawek od pół roku.

| Skomentuj opinię


1784 osoby z 3248 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-11-27 15:48:27
zalety: Funkcje jak w sony Ericssonie
wady: Przy używaniu aplikacji, w szczególności GPS oraz zestaw słuchawkowy bluetooth często soę zawieszał
opinia: Wczoraj nabyłem to cudeńko i niestety rozczarowałem się: częste zawieszanie się telefonu, gdy używałem GPS, rozłączanie zestawu słuchawkowego, niewygodna klawiatura no i jest bardzo wolny. Chyba go wymienię niestety na Nokię z Symbianem. Koszt jednodniowej zabawy GPS-em w Erze ok 21 zł(zaznaczam uczyłem się go obsługiwać)

| Skomentuj opinię


rocco33
zwiedzający - 1 punktów

1763 osoby z 3206 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-05-15 19:37:42
zalety: aparat 3,2MPix, duży wyświetlacz, GPS, wygląd, odtwarzacz mp3/mp4,brak joysticka,klapka aparatu,HSDPA,NIE WYŁĄCZA SIĘ bez powodu!,duza pamięć wewnetrzna-160MB wg producenta

wady: mało odporna szybka,złącze słuchawkowe CZASEM niestabilne[szczegolnie denerwuje podczas słuchania radia],
wygaszanie się wyświetlaccza bez zegara,"czerwona/zielona" słuchawka,klapka baterii-największy minus
opinia: na pierwszy rzut oka lepszy niż k800[pokrywa aparatu,joy, wygląd]ale zawiodłem się trochę

-brak WiFi-jak ktoś za taką cenę się tego spodziewał to jest naiwny
-pokrywa aparatu lepsza niż w k800-nie wystaje-jak komuś może się popsuć, to nie umie go nosić
-nie prawda, że łączy sie z internetem przy kazdej okazji!-wystarczy wiedzieć w co sie wchodzi i dobrze skonfigurować dostęp do sieci
-do pisania SMSów polecam klawiatury qwerty, telefony z klapką/slide albo poczciwąjak ktoś ma koślawe palce to nawet T9 mu przeszkadzacegłę-jak ktoś ma koślawe palce to nawet T9 mu przeszkadza
-GPSa nietestowałem,ale jak ktoś mówił że przez parę minut mu wcięło ~30zł+ tzn że NIE AKTYWOWAŁ sobie usługi internetowej [5zł/5MB TakTak, 15zł/50MB abonament]
-klawisze połączeń[czerwona/zielona słuchawka]-zbyt małe i nieporęczne,ale można się przyzwyczaić
-soft zwalnia TYLKO WTEDY, gdy startujemy/zaczynamy ładować telefon, a normalnie to chodzi szybko-jak na SE przystało
-po podłączeniu kabla USB [moim zdaniem]powinien się ładować samoczynnie, a ładuje tylko czasem; muszę kombinować z kablem
-klapka baterii to totalna porażka-problematyczny demontaż
-wygaszanie samoczynne wyświetlacza troche przeszkadza, no i zegar w trybie czuwania przydałby się
-integracja z komputerem bardzo dobra[programy z płyty CD]
-bateria przy minimalnym uzytkowaniu trzyma dość długo-przy słuchaniu radia/mp3 non-stop max 1-2 dni

| Skomentuj opinię


1707 osoby z 3095 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-02-15 18:32:31
zalety: klapka baterii,dobry aparat,dużo pamięci wewnętrznej,wiele przydatnych aplikacji,wygląd itp.
wady: Dla mnie brak!!!
opinia: Nie dawno zakupiłem SE C702 i jestem z niego bardzo zadowolony telefon szybko chodzi i nie zacina się. W niektórych opiniach piszą że telefon się sam wyłącza ale mi się to jeszcze nie zdarzyło. Wiele osób narzeka na klapkę baterii ja uważam że do dobre rozwiązanie bo gdy telefon spadnie to klapka nie odpada nie wypada bateria (nie tak jak w większości telefonów) tylko wszystko zostaje na swoim miejscu. POLECAM W 100% BARDZO DOBRY TELEFON!!!

| Skomentuj opinię


1699 osoby z 3084 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-05-24 12:57:49
zalety: wytrzymały, wyraźny ekran, dość dobre zdjęcia, bezpieczne zapięcie klapki przy baterii, bateria długo trzyma
wady: przyciski klawiatury mogą być za małe, jeśli ktoś ma duże palce
opinia: jestem z tego telefonu bardzo zadowolona. Czytałam poprzednie oceny i mam wrażenie, że niektórzy już są na etapie noszenia ze sobą małego komputera, a nie telefonu - tym telefon się nie spodoba. Jeżeli ktoś chce mieć w jednym GPS, odtwarzacz MP3 i dotykowy ekran, to znaczy że zapomina, że pierwotnie telefon ma służyć kontaktowi (rozmowy i
\r\nSMSy) - tym osobom polecam noszenie urządzenia wielofunkcyjnego.

| Skomentuj opinię