Telefon Sony Ericsson T707 - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 4.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Sony Ericsson T707
Porównaj telefon Sony Ericsson T707 z innymi komórkami Sony Ericsson. Przeczytaj opinie użytkowników, oceny, wady i zalety modelu Sony Ericsson T707.
Jeśli posiadasz Sony Ericsson T707 lub miałeś okazję z niego korzystać to zachęcamy Cię do wystawienia opinii poniżej.

Opinie użytkowników o Sony Ericsson T707

martini
specjalista - 490 punktów

1525 osoby z 2698 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-08-12 13:55:23
zalety: elegancki, „kobiecy” wygląd, obsługa kart pamięci do 16 GB, Bluetooth stereo z A2DP, HSDPA, GPRS, EDGE, przeglądarka xHTML, radio FM z funkcją RDS i technologią bluetooth audio streaming, TrackID, odtwarzacz MP3, funkcja wideokonferencji, akcelerometr, obsługa za pomocą gestów, wyświetlacz, choć dość mały – jest bardzo solidny, czujnik ruchu w kamerze, efektowny zewnętrzny wyświetlacz, geotagging zdjęć, Google Maps
wady: brak Wi-Fi, system operacyjny producenta, telefon nie ma żadnych szczególnych innowacji, niezbyt duży ekran (2,2 cala), brak dedykowanej kamerki do wideokonferencji, slot na karty MSM M2 (lepsze byłoby zwykłe microSD)
opinia: Sony Ericsson T707 to prosty, niezbyt innowacyjny, ale bardzo efektowny telefon komórkowy. W opinii producenta ma zachwycić głównie kobiety i pewnie dlatego jest tak bardzo nastawiony na wygląd.
Zewnętrzną część klapki Sony Ericsson T707 ozdabia monochromatyczny ekran OLED (przekątna 1,1 cala), który za pomocą efektów świetlnych sygnalizuje przychodzące połączenie. W środku telefon posiada główny 2,2 calowy wyświetlacz. Nie jest on może największy, ale za to całkiem odporny na zarysowania (a więc będzie bezpieczny w przepastnych damskich torebkach :) ).
Telefon Sony Ericsson T707 jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, a także podstawowe multimedia (odtwarzacz MP3, niezłe radio FM z RDS-em i technologią bluetooth audio streaming). Jest również aparat fotograficzny – matryca 3,15 megapiskela nie rzuca na kolana, ale do zwykłego, okazyjnego użytku zupełnie wystarczy. Tego samego aparatu używa się do prowadzenia za pośrednictwem telefonu wideokonferencji, bo Sony Ericsson T707 niestety nie posiada dedykowanej do tego celu kamerki.
W telefonie nie zabrakło oczywiści Bluetooth stereo, GPRS i EDGE, a także technologii HSDPA. Niestety nie znalazło się już miejsce na Wi-Fi.
Ciekawostką w Sony Ericsson T707 jest możliwość sterowania za pomocą gestów, np. machnięcie dłonią nad wyświetlaczem telefonu pozwoli odrzucić niechciane połączenie, albo wyłączyć brzęczący nad uchem budzik.
Niezbyt dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie w Sony Ericsson T707 slotu na karty pamięci Memory Stick Micro (M2). Co prawda telefon poradzi sobie z nośnikami o pojemności aż do 16 GB, ale dużo lepszą decyzją byłoby – moim zdaniem – wykorzystanie bardziej rozpowszechnionych kart microSD.
Jak widać, Sony Ericsson T707 nie jest telefonem szczególnie innowacyjnym, ale dla mniej wymagających użytkowników (czyli hołdujących zasadzie „telefon jest do dzwonienia”) zapewne całkiem się spodoba. U mnie zasłużył sobie na czwórkę.

| Skomentuj opinię (3)