Telefon Sony Ericsson XPERIA X1 - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Sony Ericsson XPERIA X1
Porównaj telefon Sony Ericsson XPERIA X1 i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu XPERIA X1. Dodaj swoje komentarze i uwagi na temat telefonu Sony Ericsson XPERIA X1.

Opinie użytkowników o Sony Ericsson XPERIA X1

hezzman
entuzjasta - 90 punktów

1585 osoby z 2815 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-03-05 23:22:19
zalety: ciekawe i porządne wykonanie telefonu; HSDPA; WiFi; Windows Mobile 6.1 Pro; duży, wygodny wyświetlacz; połączenie klawiatury QWERTY z ekranem dotykowym; moduł GPS
wady: słabej jakości aparat foto
opinia: Sony Ericsson Xperia X1 to typowy telefon biznesowy, czyli połączenie szczególnie dopracowanego wyglądu (może mało szykownego, ale robiącego wrażenie), z rozbudowanymi funkcjami oprogramowania pod wersję biznesową.

Wygląd telefonu Sony Ericsson Xperia X1 w opinii wielu jest główną i niepodważalną zaletą tego modelu. Połączenie metalowego wykończenia z odpowiednio dobranymi kolorystycznie plastikowymi wykończeniami prezentuje się rzeczywiście okazale. Drugi plus telefonu to połączenie pełnej klawiatury QWERTY z ekranem dotykowym – wilk syty i owca cała można powiedzieć.

Jak to bywa w modelach telefonów klasy biznes – czyli tych z najwyższej półki oprócz oryginalnego wyglądu telefon prezentuje się także bardzo ciekawie w środku. System operacyjny, jaki został zastosowany w najnowszym SE to Windows Mobile 6.1 Pro – może nie każdy jest zwolennikiem ”okienkowych” systemów, ale biznesmen powinien jak najbardziej cieszyć fakt posiadania tego właśnie systemu operacyjnego. Dzięki tej mobilnej wersji Windowsa mamy możliwość otwierania praktycznie wszystkich aplikacji z pakietu Office, a także wiele innych przydatnych aplikacji.

W telefonie nie mogło zabraknąć także takich dodatków, jak: możliwość przysłania danych w standardzie HSDPA czy też komunikacja internetowa za pośrednictwem WiFi (bezprzewodowa komunikacja z Internetem). To niewątpliwy plus dla telefonu i podkreślenie wysokiej klasy tego modelu. Całość dopełnia jeszcze wbudowany moduł GPS – czy potrzebny? – można powiedzieć, że w wyjątkowych sytuacjach powinien się przydać.

Minus tego modelu to aparat fotograficzny, z pewnością jest on rzadziej stosowany przez tą grupę klientów, ale Sony Ericsson raczej zawsze przykładał się do tego aspektu – stąd ten zawód.

| Skomentuj opinię (1)


rocknrolla
zwiedzający - 3 punktów

1572 osoby z 2829 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-09-21 02:57:26
zalety: alternatywa dla iPhona, QWERTY klawiatura
wady: jeszcze nie wiem ale mam nadzieję, że nie ma
opinia: Sony Ericsson XPERIA X1, którzy wychodzi już w październiku 2008, będzie działał na Windows Mobile co jest jego zaletą i wadą. Opinie użytkowników na temat Windows Mobile są podzielone. Mam nadzieję, że Sony Ericsson wyciśnie z tego systemu operacyjnego co się da i powstanie super telefon, który zastąpi mojego przestarzałego iPhona!

| Skomentuj opinię (1)