Telefon Trak CP-150 - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
0% opiniujących poleca Trak CP-150
Porównaj telefon Trak CP-150 i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu CP-150. Dodaj swoje komentarze i uwagi na temat telefonu Trak CP-150.

Opinie użytkowników o Trak CP-150

hezzman
entuzjasta - 90 punktów

1662 osoby z 2931 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-12-07 00:57:39
zalety: wykorzystanie aparatu foto jako kamerki internetowej; radio; bluetooth; slot kart pamięci; dual sim – miejsce na dwie karty; duży wyświetlacz
wady: słaba jakość wyświetlanego obrazu; mało wyszukany design; marnej jakości aparat foto; brak EDGE, UMTS, HSDPA
opinia: Firma Trak to mało rozpoznawalna marka na naszym polskim rynku, a już z pewnością nie jest ona utożsamiana z telefonami komórkowymi. Już z góry należy podkreślić, iż nie jest to model z najwyższej półki – ale o tym w dalszej części.
Rozpoczynając od samego wyglądu zewnętrznego telefon nie zachwyca – toporne kształty, mało eleganckie napisy na klawiszach i słaba jakość obudowy – to główne wady jeśli chodzi o stylistykę. Na plus natomiast należy zaliczyć duży wygodny ekran o przekątnej 2,2”, niestety cały urok psuje słaba jakość samego obrazu – marne 262 tys. kolorów to stanowczo za mało by móc się w pełni cieszyć z dobrodziejstwa wyświetlacza 2,2”.
Przechodząc do funkcji technicznych, jakie daje Track CP-150 należy przede wszystkim docenić to, że telefon ten posiada funkcję dual-sim (możliwość używania dwóch kart sim w jednym telefonie jednocześnie), jest to funkcja przydatna bardzo dla osób zmuszonych do posiadania dwóch telefonów – wygodne i proste rozwiązanie – jeden telefon, dwie karty sim. Kolejnym atutem telefonu jest możliwość wykorzystania aparatu foto jako kamerki internetowej – jak wiemy mała ilość telefonów komórkowych daje taką możliwość.
Niestety telefon posiada także wiele minusów- mianowicie bardzo słabej jakości aparat foto – 0.3 megapiksela. W obecnych czasach przy telefonach komórkowych dochodzących do 8 megapiksela Track CP-150 wypada bardzo słabo i w opinii wielu taki aparat ciężko jest nazwać ”aparatem”. Kolejny minus to brak choćby EDGE, który jest już standardem w telefonach komórkowych.
Biorąc pod uwagę to, że marka Track jest mało powszechna wśród użytkowników telefonów komórkowych, a także to, że ten model niczym szczególnym się nie wyróznia (może poza funkcją dual-sim) w mojej opinii przyznaje temu modelowi słabą trójkę i szczerze wątpię w to, by model ten zrobił jakąś ”oszałamiającą karierę”.

| Skomentuj opinię