Biuro podróży Almatur - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 2.98 / 5.00
55% opiniujących poleca Almatur
Opinie klientów biura podróży Almatur. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Almatur zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Almatur

6 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-08-12 16:46:59
zalety: Brak
wady: Złe pokoje, niewygodne łóżka, prysznic w grzybie, brudny kibel,
opinia: Almatur to gówno
Almatur to Gówno
Almatur to Gówno
Almatur to Gówno
Almatur to gówno
Almatur to gówno
Almatur to gówno

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-09-14 19:21:53
zalety: Wspaniałe widoki przepięknej Chorwacji
wady: Brak
opinia: Pełen profesjonalizm wycieczka Powiew Adriatyku zorganizowana na najwyższym poziomie. Wszystko zgodnie z programem . Wspaniali kierowcy autokaru no i oczywiście wspaniała pani pilot "Felicja "

| Skomentuj opinię (3)8 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-09-08 15:40:21
zalety: wspaniałe krajobrazy Chorwacji
wady: Pensjonat w upale bez klimatyzacji,brak szafy tylko pażdzierzowe półki,pajęczyny w całym pokoju,wielka kupa zaschniętych ptasich odchodów na balkonie,słabiutkie jedzenie
opinia: Smaki Chorwacji wrzesień 2019 porażka,pensjonat brudny bez szafy w pokoju,przez tydzień nawet nikt koszy nie opróżnił.Na zdjęciach w internecie piękny zdjęcia pensjonatu mijające się z prawdą.Zdjęcia łazienek z kabinami prysznicowymi oszklonymi a na miejscu stara brudna kabina z kotarą z folii.Na śniadania gumiasta bagietka,margaryna i najtańsza wędlina w małych ilościach.W szczycie sezonu gdzie za płotem figi i kiwi,nie dostaliśmy ani jednego owoca przez 5 dni.Zadowoleni byli ci którzy lubili wypić rakiję bo tej było pod dostatkiem.Nie polecam,nigdy więcej wyjazdu z tym biurem

| Skomentuj opinię (2)


Zuzia2905
zwiedzający - 1 punktów

10 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-24 09:10:11
zalety: Brak
wady: Robactwo wszelkiego rodzaju do 30 cm długości
opinia: Właśnie ,,wypoczywam” w Chorwacji na obozie. Pokoje są skandaliczne. W nocy w sufitów i framug wychodzi różnego rodzaju robactwo ( skolopendry do 30 cm długości). Pani kierowniczka ( Natalia :)) nie zainteresowała się szczególnie naszą sytuacją, nie zrobiła nic, aby nam pomóc. Nie polecam

| Skomentuj opinię


13 osoby z 13 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-17 20:40:05
zalety: Brak
wady: Beznadziejni ludzie, organizacji brak, plaża 5 km od miejsca zakwaterowania, pokoje bardzo kiepskie
opinia: Obóz rekreacyjny w Łebie to jeden wielki żart, obóz miał być 15-18 lat, a były dzieci w wieku 11 lat. Najgorszy obóz na jakim byłam.

| Skomentuj opinię


12 osoby z 13 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-22 12:21:26
zalety: Brak.
wady: Hamstwo ze strony opiekunów, rygor jak w wojsku. Brak czasu Na jakiekolwiek zawarcie nowych znajomosci. Zabieranie dziecią telefonów. Brak jakiej kolejek bezinteresowności.
opinia: Córka pojechała na oboz narciarsko snowboardowy, nie dość że stok byl przygotowany fatalnie, to kadra wcale nie była lepsza. Dziecko mające 16 lat jest traktowane jak 7 letnie. Cisza nocna godizna 22 . Już ja jako matka pozwalam mojej córce na więcej, dziewczynki uciekły w nocy z pokoju ze względu na to, iż ich czas wolny jest totalnie ograniczony. Jako rodzic uważam że kadra mogłaby w jakiś sposób dogadać z młodzieżą, ale jak widać chcą mieć ich jak najszybciej z głowy żeby sami mogli się że tak to nazwę „integrować”. Palą przy nich papierosy i rzucają hamskimi tekstami, nawet nie chce myśleć co jeszcze robią, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, żeby taki przykład dawać dziecią. Moja córka wyszła o godzinie 24 z pokoju, oczywiście przed wcześniejszymi próbami przekonywania kadry o przedłużenie ciszy nocnej. Wracając do pokoju zastali kadrę która zamiast z mimi porozmiawac, wytłumaczyć, zrobić cokowliek zaczęła Je straszyć i rzucała testami, że maja się pakować i rano ja jako matka mam po dziecko przyjechać. Zdaje sobie sprawę, iż moje dziecko napewno nie należy do najgrzeczniejszych, ale wsyztski ma swoje granice. Dziecszyng z pokoju u góry zapomniały ładowarki, wiec dziewczyny chciały byc koleżeńskie i zaniosły im ładowarkę do góry, a opiekunka znowu zaczęła krzyczeć i straszyć. Almatur jak widać egzystuje na bardzo niskim poziomie. Niby bardzo cenione biuro ale opiekunowie zachwoują się jakby pozjadali wszelkie rozumy. Nasze dzieci nie były jedynymi osobami które wyszły po rzekomej ciszy nocnej z pokoju. Jakieś dzieci również opuściły pokój na co kadra zaczęła wszystkich budzić. Najpierw maja wieczne pretensje ze dzieci chodzą później spać, potem sami zakłócają ciszę nocna, a wiec chyba coś jest nie tak. Zaczęli ich straszyć ze będą szukać helikopterami i wzywać policję, aby odnaleźć rzekomo zagubioną, koleżanka córki się zaśmiała na co oczywiście bardzo odpowidzialny opiekun znowu podniósł głos i mówił ze zaraz będzie ”sikac na patyka”. Te wady mogłabym pisać do białego rana. To co dzieje się na tych obozach to istna tragedia. Rygor jak w wojsku.

| Skomentuj opinię (5)


MartynaA
zwiedzający - 2 punktów

10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-04 12:35:28
zalety: profesjonalizm, duży wybór ofert,komfortowy autokar, dobre zakwaterowanie, smaczne posiłki, bogaty program;
wady: Brak
opinia: Polecam, ponieważ biuro ma dobrą kadrę, profesjonalne podejście do klienta i naprawdę jest w czym wybierać. Ja z Almaturem wyjeżdżam co roku, już od kilku lat i zawsze wracam zadowolona.

| Skomentuj opinię


zapiec
zwiedzający - 2 punktów

9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-02 22:29:59
zalety: wykwalifikowana kadra, dobra organizacja, ciekawe oferty, dobre ceny
wady: brak
opinia: z tym biurem w tym roku byłem na dwóch wyjazdach, zimą na nartach w Alpach i w wakacje 7 dni we Włoszech. Jeden i drugi wyjazd bardzo miło wspominam, organizacja jak najbardziej w porządku. Wszystkie punkty programu zrealizowane zawsze, komfortowe przejazdy, fachowy pilot. Nic tylko polecam Almatur.

| Skomentuj opinię


AnulkaN
zwiedzający - 2 punktów

9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-31 21:55:49
zalety: komfortowy przejazd, miły przewodnik, dużo zwiedzania, dobra opieka
wady: brak
opinia: w kręgu moich znajomych to Almatur jeden drugiemu poleca, tzn. najpierw mi poleciła znajoma z pracy, potem ja wybrałam się na wycieczkę zagraniczną, a że też byłam zadowolona, to potem mój brat z bratową byli w podróży poślubnej z tym biurem; dla mnie to jest najlepsza reklama i pewność, że będę zadowolona z wyjazdu;

| Skomentuj opinięIzabelaK
zwiedzający - 2 punktów

11 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-31 11:49:47
zalety: dobra organizacja, profesjonalizm, miły przewodnik, dużo zwiedzania
wady: Brak
opinia: Na wspólny weekend w Pradze namówiła mnie siostra. Nie żałuję :) Zwiedziłyśmy bardzo dużo m.in, Zamek Królewski, piękny Pałac i Ogrody Wallensteina, był rejs statkiem po Wełtawie i oczywiście czas wolny. Nawet małe zakupy udało nam się zrobić. Miałyśmy pokój 2-osobowy z łazienką, śniadania smaczne, a kolacje to w restauracji jadłyśmy w centrum Pragi. Opieka bardzo dobra, nie miałyśmy żadnych problemów. Myślę, że za jakiś czas znów się wybierzemy gdzieś na weekend, oczywiście z tym biurem bo spisało się wzorowo.

| Skomentuj opinię


eryk25
zwiedzający - 1 punktów

10 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-30 15:17:24
zalety: zawsze ciekawa oferta, miły przewodnik z dużą wiedzą, smaczne jedzenie, dobre zakwaterowanie;
wady: brak
opinia: nie mój pierwszy wyjazd z Almaturem i z pewnością będą następne; ten ostatni był do Wiednia; jeśli tylko czas pozwala nawet na weekend lubię gdzieś w Polskę wyruszyć; bardzo bogata oferta zarówno krajowa jak i zagraniczna; zawsze mam w czym wybierać; ciekawe programy zwiedzania, zakwaterowanie i wyżywienie na poziomie; ceny też uważam, że nie są wygórowane; zawsze korzystam z tego biura, gdybym sam miał organizować tego typu wyjazdy, połowy rzeczy bym nie zobaczył; dla mnie firma na 6.

| Skomentuj opinię


elfik1
zwiedzający - 2 punktów

10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-29 13:24:38
zalety: profesjonalizm, dobra opieka, bogaty program, zgodność z ofertą
wady: brak
opinia: Dzieciaki już nie pierwszy raz były z Almaturem na wakacjach. Zawsze jest to jakiś obóz tematyczny, coś innego niż zwykły wyjazd. Dzieci świetnie się realizują w swoich zainteresowaniach, czy to był obóz językowy, czy artystyczny a w tym roku dziewczyny wybrały obóz zumby. Czas zawsze wypełniony maksymalnie, absolutnie nie ma czasu na nudę. Zawsze chwalą zaangażowanie opiekunów, z jedzeniem też nie ma problemu. Zawsze chętnie je wysyłam, bo wiem że to będzie super spędzony czas.

| Skomentuj opinię


magdi12
zwiedzający - 2 punktów

13 osoby z 13 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-25 19:25:18
zalety: bardzo miła i profesjonalna obsługa, miły i rzeczowy przewodnik, praktycznie wszystko zgodnie z wcześniejszą ofertą
wady: brak
opinia: Z Almaturem byłam na kilkudniowej wycieczce zagranicznej, we Francji. Bardzo dobra organizacja,przejazd bez uwag, czysty, klimatyzowany autokar, wystarczająca ilość postojów. Zakwaterowanie, posiłki wszystko ok. Program zwiedzania bogaty, ale też nie było problemu z wolnym czasem. Wszystko zgrane, nie było żadnych niedomówień, dobrze się nami wszystkimi opiekowano. Wyjazd udany jak najbardziej.

| Skomentuj opinię


10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-21 15:15:48
zalety: Przewodnicy mówili ciekawie z poczuciem humoru
Pilot z dużą wiedzą, nie przynudzał. nawet śpiewał z nami!
wady: Duża odległość hotelu od Wiednia - 40 km.
Niesprawny autokar - popsuł się w drodze powrotnej, chociaż trzeba przyznać, że transport zamienny był szybko zorganizowany.
opinia: Ogólnie jestem zadowolona - program był zrealizowany w całości, hotel czysty, obsługa w porządku. Brakował0 mi tylko warzyw przy posiłkach - nie było nic! a w sierpniu wydawałoby się, że warzywa nie są drogie.

| Skomentuj opinię


Monikabaran
zwiedzający - 2 punktów

11 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-25 23:25:45
zalety: Corka spedzila swietny czas poznala mnostwo przyjaciol ,Byla w Bulgari na obozie 13-15 lat
wady: Zero opieki ze strony kadry wedlug opowiesci corki dzieci mogly wychodzic z pokoju kiedy chcialy chodzic na dysckoteki do ktorej chce , corka ma 13 lat . Z jej opowiesci kadra chodzila pijana i kompletnie nie interesowala sie mlodzieza, robili co chcieli . Corka oczywiscie jest zadowolona ale jako rodzic uwazam ze to niedopuszczalne zeby na wszystko pozwalac !corka pojechala do szpitala bo zwichnela noge a Wychowawczyni zabrala ja tam pijana i na jej oczach lizala sie z lekarzem ....
opinia: Jesli chodzi o kadre i bezpieczenstwo dzieci nie polecam zdecydowanie.oboz mial byc od 13-15 lat a byl moeszane z 16-18 lat.poslalam corke na ten oboz bo mial byc w tym przedziale 13-15 ale rownie dobrze mogli napisac 13-18 bo i tak wlasnie bylo!

| Skomentuj opinię (1)


Diana20
zwiedzający - 2 punktów

12 osoby z 12 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-23 09:02:02
zalety: Profesjonalni przewodnicy, energiczny pilot
wady: niska jakość usługi
opinia: Uczestniczyłam w lipcu 2018 w wycieczce objazdowej Baltic Tour. Moje uwagi 1)Bardzo niewygodne siedzenia w autokarze, ciasno. Miałam porównanie, bo korzystałam na dojeździe z autokaru, który wiózł wycieczkę na Białoruś ( super wygodne, miękkie siedzenia, mocno odchylane, więcej miejsca).2)Słabo działająca klimatyzacja w przedniej części autokaru był upał.3)Hotel w Rydze NIE DO PRZYJĘCIA, w pokoju + 40st., zarośnięta brudem kabina prysznicowa, brak jakiegokolwiek bufetu,fatalna organizacja posiłków, hotel na dalekich peryferiach, nie było gdzie wyjść wieczorem.4) Zbyt mało czasu przeznaczone na zwiedzanie Tallina i Wilna, za dużo na Helsinki, w których nie było co zwiedzać i głównie czekaliśmy na prom.5) Nie zrealizowany pkt. programu kolacja regionalna w Rydze.

| Skomentuj opinię (1)


radekmaf
zwiedzający - 2 punktów

6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-02 22:15:33
zalety: brak
wady: niesmaczne odgrzewane jedzenie, niewykwalifikowana kadra, bród, hamstwo,
opinia: Obóz młodzieżowy Cetniewo. Odradzam wszystkim! Jeżeli masz zamiar jechać, lepiej sie 2 razy zastanów.Pierwsze wrażenie? Wow. Uśmiechnięta kadra, super kierowca, duży komfort jazdy. Po przyjeździe na miejsce skończyły się przyjemności. Kierowniczka obozu? Zrobione cycki, usta, za krótkie spodenki i bluzki z dekoltem, że połowa się wylewa. Co jak co, ale to akurat fu. Rozdawanie kluczyków, już niemiły ton i spojrzenie, jakby każdy był czemuś winien. W pokoju? jak na 3 chłopów po 180+ cm wzrostu mały, za mały, o pościeli z ONEDIRECTION nie wspomne (17 lat.). Prysznic? jeśli można to w ogóle prysznicem nazwać. Raz gorąca, raz zimna, na początku mnie to bawiło do momentu aż 1/3 obozu się nie oparzyła. Słuchawka od prysznica przypominała puszkę przediurawioną gwoździami. Co więcej... Tapczany. Jakby z 2 Wojny światowej. A ten obóz, to był obóz koncentracyjny. Bez żartów. Cisza nocna 22. Jeżeli wymkniesz się z pokoju 5 sekund po 22, pompki, przysiady. Kara. Nie warto wpisywać chorób a karte kwalifikacyjną. Kadra nawet do niej nie zerknie, a gdy sie nie spi bo choroba doskwiera, kadra się drze i mówi żeby iść spać. A później pani kierownik i tak zbagatalizuje i wyśmieje chorobę. 3 dzień obozu, a już zaczęły się wyzwiska. Słowa : bezczelny gówniarz, były na porządku dziennym. Wyniosłość, hamstwo i chęć pokazania co to nie ja kadry było nie tyle smutne, co żałosne. Ostatni dzień. Kierowniczka przychodzi o 23.30 do pokoju i zaczyna się drzeć, rzucać niemiłymi słowami dlatego, że zakłócałeś cisze nocną tym , że po cichu wyszedłeś na balkon, bo Cie głowa bolała (migrena) i chciałem zaczerpnąć swieżego powietrza, bo w pokoju była sauna mimo otworzonego okna... Kadra, jedząca pizze, pijąca herbatke, bądź coś innego, śmiejąca się na głos!! Atrakcje.. za taką cenę to był nieśmieszny żart, o którym szkoda się rozpisywać. Dno i jeszcze raz dno. Powrót do domu, najwspanialsza rzecz jaką mogłem usłyszeć tego dnia. Pyszny prowiant na drogę, robaczywe jabłko, 2 przedwczorajsze bułki z serem i inne rarytasy. Podróż i przeciekający autokar, z podsufitówki, kapała kropla za kroplą woda. Po powrocie do domu, czułem się jak człowiek który jakimś cudownym trafem wrócił do domu z obozu koncentracyjnego. Dno, wielkie dno. Biuro almatur 0/10

| Skomentuj opinię (1)10 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-28 21:03:42
zalety: ?
wady: podejście obsługa , kłamstwa kierownictwa obiektu
opinia: Obóz konny Malutkie . Pokój 2 osobowy okazała się 4 osobowy z oknem na koński padok na hali !! Prze większość obozu w obiekcie trwa remont. Na nasze skargi kierownik biura twierdzi , że remontu nie ma !! Kłamstwo goni kłamstwo i to osoby odpowiedzialnej ze strony almatura za organizację. W końcu po zbiorowym proteście okazało się, że remont jest ale już się skończył i polegał na malowaniu a nie kuciu i wierceniu. Biuro uwaga przesłąło nam informację ze po 4 dniach remontu i kucia dzieci mogą w ramach rekompensaty skorzystać z nowej łazienki !!!! To nie jest żart wszystko mam w mailach. Składanie reklamacji i ew kontakt z biurem żaden. Kompletna kpina z klienta absolutnie odradzam

| Skomentuj opinię


22 osoby z 23 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-12 09:38:06
zalety: Brak
wady: Jedna wielka porażka
opinia: Zdecydowanie nie polecam - zorganizowana wycieczka przez to biuro z jasno wyznaczonym celem tzn zwiedzanie ośrodka naukowego CERN skończyła się podjechaniem pod budynek i popatrzeniem jak wygląda. Nadmienię jeszcze że przewodnik myślał że jest to galeria sztuki współczesnej.
Proszę sobie wyobrazić zawód jaki Ci młodzi miłośnicy nauki przeżyli jechali zobaczyć "Akcelerator cząstek" a zobaczyli prezentację, którą można zobaczyć w internecie, przy czym biuro uważa że wszystko odbyło się zgodnie z planem i nie widzą powodów do reklamacji. Zdecydowanie odradzam

| Skomentuj opinię


89 osoby z 90 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-04-02 20:45:35
zalety: Nie ma zalet
wady: Bardzo dużo... Niżej opiszę jak minęła podróż z tym biurem.
opinia: ,Bezpieczne Wakacje" haha bardzo śmieszne- już tłumaczę. Pojechałam w ostatnie wakacje z owym biurem do Grecji, było nudno i słabo, ale to co przeżyłam pod koniec wycieczki to naprawdę szok dla 13-letniej dziewczyny i nie tylko. Gdy tylko mieliśmy wyjeżdżać okazało się, że kierowcy byli pijani. Pojechaliśmyby z nimi, gdyby kierownik nie rozpoznał stanu po zażyciu alkoholu, uwaga, uwaga po sposobie chodzenia. Po tej sytuacji plan był taki, że bierzemy najpotrzebniejsze rzeczy z autokaru i wychodzimy, a rano, gdy owi kierowcy wytrzeźwieją wracamy autokarem do Polski. Nie wzięłam telefonu, gdyż zapomniałam. Za obudową miałam 50 zł. Gdy w końcu byłam w domu mama zadzwoniła do biura w sprawie telefonu (z powodu licznych protestów wróciliśmy jednak z greckimi kierowcami, którzy ma marginesie nie znali polskiego. Powiedzieli tylko ,,Katowice stop" resztę trasy przejechałam taksówką) , a wracając do tego telefonu, powiedzieli mojej mamie, iż go nie znaleźli. Dopiero gdy mój tata ponownie do nich zadzwonił i nakrzyczał- dopiero wtedy telefon się magicznie odnalazł, lecz to nie koniec historii gdy w końcu miałam moją własność okazało się, że obudowa (za którą miałam 50 zł) się zgubiła.

Podsumowując:
* Opiekuni to studenci, którzy chcą pojechać na wakacje za darmo- tak jak powiedział użytkownik Thief Eryk ,,WYCHOWAWCY MIELI NAS W DUPIE" (przepraszam za nieodpowiednie słownictwo, ale nie mogłam się powstrzymać)
* Chociaż o tym nie wspomniałam to warto dodać, w obie strony było kilku godzinne opóźnienie np.: Gdy jechałam z Polski do Grecji podróż miała trwać 36 godzin a trwała 49
* Straciłam 10 dni życia, a moi rodzice dużo pieniędzy

Nikomu tego nie życzę i nie polecam
Pozdrawiam
Martyna

| Skomentuj opinię