Biuro TOP Janusz Trybus Chorzow - Biura podróży

Ocena użytkowników 2.78 / 5.00
44% opiniujących poleca Biuro TOP Janusz Trybus Chorzow
Biuro TOP Janusz Trybus Chorzow

Opinie użytkowników o Biuro TOP Janusz Trybus Chorzow

1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-18 00:14:05
zalety: profesjonalny zespół
wady: czesem za duzo humoru
opinia: wyjazdy w głęboką Azję` strach dupę ściska,wilki,bezdroża,widmo głodu i nie odnalezienia zwłok, a Janusz śmieje się z tego i wszystko kończy się ok,bo to stary-wytrawny przewodnik który Azję ma w małym palcu i te stresujące sytuacje to dla niego "bułka z masłem" jechać w ciemno i nie martwić się jak Janusz jast z nami.

| Skomentuj opinię


1697 osoby z 2938 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-08-05 20:32:24
zalety: brak
wady: nie wiem od czego zacząć...
opinia: Nie polecam absolutnie tego biura podróży! Byłem z tym biurem w lipcu w Gruzji i cud że przeżyłem za prawie 5 tys zł! W pierwszej wersji mieliśmy lecieć LOTem z Warszawy do Tibilisi a skończyło się na tanich liniach lotniczych z Katowic do Kutaisi, oczywiście w bardzo dużej różnicy w cenie biletów, której nam nie zwrócono. Pierwszy tydzień objazdówki był jeszcze znośny poza autobusem, którego każda opona była z innej parafii i typu SLICK (a przecież nie miała to być formuła 1) i jedna z nich wystrzeliła w czasie jazdy. Drugi tydzień to koszmar! Byliśmy zakwaterowani 10 km od Batumi, hotel-porażka! Woda z łazienki wylewała się do pokoi, dyskoteka pod oknami do rana, kumkające żaby i wyjące koty. Jedzenie-katastrofa (świnie w Polsce jedzą lepiej), produkty z kolacji podawane było na śniadanie a ze śniadania na obiad aż do całkowitego zjedzenia przez co ludzie mieli biegunki. Pilot Piotr kompletnie nieprzygotowany, nie znał okolicy, niekompetentny. Interwencje do biura przez organizatorów nie pomogły, musieliśmy się żywić na własny koszt, wróciliśmy wykończeni fizycznie i psychicznie. Dałbym ocenę -10 ale nie niestety nie ma takowej...

| Skomentuj opinięLOKA89
zwiedzający - 1 punktów

1778 osoby z 3096 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-11-13 20:58:41
zalety: Fajny opis ofert wakacyjnych.
wady: -Nie zawsze zabierają podróżnych na wakacje (http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,12847618,Studenci_chca_odzyskac_pieniadze_za_zmarnowane_wakacje.html )
- kradną pieniądze
- kłamią
- naciągają na dodatkowe koszty związane z setkami telefonów
- klienta mają gdzieś
-dla nich liczy się tylko kasa na ich koncie
itp, itd, można wymieniać!
opinia: Nie jedźcie nigdzie z biurem TOP z Chorzowa!
To są oszuści! Zapłaciliśmy z chłopakiem za wakacje, wszystko z naszej strony było jak należy, a nie zabrano nas z przystanku o umówionej porze!
przepraszali i tłumaczyli to pomyłką, ale gdyby faktycznie dosżło do pomyłki, to oddali by kase od razu, a my moglibyśmy pojechać jeszcze gdzieś indziej. A tak, nie mieliśmy ani wakacji, anie pieniędzy! Pieniądze oddali nam po 3 miesiącach, po interwencji dziennikarz gazety wyborczej, której gorąco dziękuję!
Gorąco NIE polecam!

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,12847618,Studenci_chca_odzyskac_pieniadze_za_zmarnowane_wakacje.html

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11188180,Sad_za_nieudane_wakacje__Takiej_sprawy_jeszcze_nie.html

| Skomentuj opinię


1826 osoby z 3189 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-07-13 08:48:18
zalety: Bardzo dobry program na papierze
wady: W rzeczywistości jego realizacja już nie taka cudowna
opinia: Jak czytamy negatywne opinie to tak jakbyśmy czytali o sobie-bus a nie autokar i to bez klimy spóźniony 3 godziny w środku nocy...warunki tragiczne do jazdy na 3,5 tys kilometrów.i Ciągle problemy w drodze jak nie z zakwaterowaniem to z wyżywieniem lub brak ciepłej wody w hotelach. Po urlopie wszyscy jesteśmy psychicznie i fizycznie zmęczeni tym co nam biuro zaserwowało za nasze cieżko zarobione pieniądze bo nadajemy się już tylko do Ciechocinka....nie ma zadowolonej osoby. Nasze protesty nic nie dały. Nie wiem skąd wzięły pozytywne opinie- pewnie biuro samo sobie dodało gdyż wsród nas takiej osoby nie znajdziecie.

| Skomentuj opinię


1938 osoby z 3414 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-09-13 21:05:33
zalety: super wycieczka
wady: czas wycieczki minał za szybko
opinia: wyjazd do Uzbekistanu na przełomie sierpnia i września 2011r z B.T TOP z Chorzowa to najlepsze wakacje w moim życiu,choć zwiedziłam już wiele krajów.Mogę powiedzieć,że wszystko w czasie tej wycieczki było zrealizowane na najwyższym poziomie .Bałam się trochę tego wyjazdu,ale teraz mogę powiedzieć,że to było to czego oczekiwałam.
\r\nWycieczką tą przekonałam się do BT TOP i mam zamiar z nimi dalej kontynuowac zwiedzanie świata.
\r\nJeżeli do Uzbekistanu
\r\n to tylko z TOP Chorzów

| Skomentuj opinię (1)


Stefan
zwiedzający - 3 punktów

2046 osoby z 3607 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-11-22 00:00:25
zalety: Wiele można dobrego powiedzieć o Szefie Januszu. Zawsze pogodny i uczynny. Trudno wymarzyć sobie lepszego opiekuna. Gdybym mógł, chętnie bym swój następny wyjazd połączył z tym Biurem.
wady: W zasadzie z jego strony nie było nic takiego o co można mieć pretensję.
opinia: Opinia dotyczy Wyprawy do Gruzji i w Góry Kaukazu w sierpniu 2010 r. Znów miałem szczęście, że całością opiekował się sam Szef - Janusz Trybus. Może właśnie dlatego wszystko było prawie jak w zegarku. Swoim dobrym humorem podtrzymywał na duchu Wszystkich (nawet gdy było trudniej). Dobry organizator. Daje się lubieć.

| Skomentuj opinię


Stefan
zwiedzający - 3 punktów

2036 osoby z 3591 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-11-21 23:46:28
zalety: Dotyczy wyprawy na Wyspy Sołowieckie i Karelię. Ogólnie nie było źle. Może dlatego, że sam Szef pilotował. Zwiedziliśmy bardzo dużo przy różnej pogodzie. Pan Janusz to dobry organizator. Dobrze zna język rosyjski, który w Karelii był niezbędny.
wady: Ja osobiście nie doszukałem się wad.
opinia: Czerwiec 2010 r. Wyprawa na Karelię przez Wyspy Sołowieckie. Na lotnisku w Sankt Petersburgu sam szef odebrał naszą grupę. Towarzyszył nam przez cały czas. Jest dobrym organizatorem i zawsze dawał sobie radę. Zwiedziliśmy dużo (może nawet więcej niż było w programie). Jego dobry nastrój był przydatny w trudniejszych chwilach.

| Skomentuj opinię


2023 osoby z 3568 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-09-23 20:00:46
zalety: wyobraźnia i marzenia. Nauczyłem się, aby w przyszłości czytać umowy :((( i wyciągać wnioski
wady: patrz wyżej: realizacja zalet - tzn. ich brak, niedotrzymywanie przyrzeczeń ( zwrot zapłaconych pieniędzy za nieodbytą wycieczkę .
opinia: taka jak w wadach i zaletach. Informacja o odwołaniu wyjazdu nad Bajkał - 7 dni przed rozpoczęciem (zgodnie z zapisami umowy, ale kombinuj człowieku co teraz.......????).
No i zwrotu pieniędzy do tej pory nie otrzymałem. MUSZĘ JESZCZE POCZEKAĆ, BO KLIENCI NIE PŁACĄ :-)))). Tzn. ja musiałem zapłacić przed wycieczką a inni płacą po???
Nigdy więcej nie podpiszę takiej umowy! Krzysztof Skrzypek

| Skomentuj opinię (2)


krymowa
zwiedzający - 1 punktów

2016 osoby z 3561 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-07-21 17:52:19
zalety: ciekawy program, nienajgorsze miejsca zakwaterowania
wady: pilotka - porazka, zero profesjonalizmu!!! autokar - tragedia!!!
wlasciciel - nic sobie nie robi z zazalen klientow, wazne, ze zebral pieniadze do kieszeni.
cena nieadekwatna do uslugi (zenujacy poziom), brak szacunku dla klienta, brak organizacji
opinia: Wycieczka objazdowa na Krym.
Po pierwsze pilotka p. Jagoda Kowalska - niewystarczajaca znajomosc jezyka rosyjskiego (nieporozumienia w dogadaniu sie z przewodnikami lokalnymi oraz miejscami zakwaterowania), brak znajomosci trasy i miejsc z programu, brak jakiejkolwiek znajomosci o Krymie, skutkiem czego spora czesc ciekawego programu niezrealizowana (jest oczywiscie zastrzezenie w umowie, ze nie wszystkie miejsca moga byc zrealizowane ze wzglegow czasowych, ale zeby az 1/3 wycieczki??). Pilotka niekompetentna - nieumiejetnosc komunikacji, wspolpracy z grupa i odcinanie sie od grupy (brak mozliwosci skontaktowania sie z pilotka w sytuacjach awaryjnych, gdyz tel komorkowy miala tylko do celow prywatnych - narazanie klientow na niebezpieczenstwo, odjezdzanie z miejsc bez liczenia grupy). Klient na ostatnim miejscu, najlepiej niech nie zakloca pilotce wypoczynku.
Kierowcy z przypadku - znow nieznajomosc trasy, bladzenie godzinami bo oczywiscie jazda bez porzadnych map. Autokar brudny, niesprawdzony technicznie przed wyjazdem (kilkugodzinny przymusowy postoj w trasie z tytulu awarii), niezgodny z umowa, nie wspominajac juz o 2h spoznienia z miejsca odjazdu.

| Skomentuj opinię (1)