Biuro Podróży CT Poland - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.09 / 5.00
100% opiniujących poleca CT Poland
Opinie klientów biura podróży CT Poland. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura CT Poland.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne CT Poland? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o CT Poland

4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-27 21:22:29
zalety: Doskonale zorganizowana impreza.
wady: długi lot z przesiadką
opinia: W listopadzie br.byliśmy na wycieczce Kambodża-
Laos-Wietnam.Ciekawy program,dobre hotele.
Świetny przewodnik P. Jacek Świercz.Polecamy
z całą odpowiedzialnością. Anna Jan Ż.

| Skomentuj opinię


1453 osoby z 2441 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-10-10 20:26:12
zalety: świetna organizacja.Ciekawa,starannie dopracowana trasa. Wspaniały pilot P. Piotr Nosek zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
wady: brak
opinia: „Trasa Prezydencka” z biurem CT Poland to wycieczka naszych marzeń . Wraz z grupą 18 – osobową w dn. 12 - 29 września 2014 przemierzyliśmy Chiny od Pekinu po Hongkong ( a na zakończenie wspaniały wyjazd fakultatywny do Macau). Program został ułożony bardzo ciekawie i starannie, dopracowane najmniejsze szczegóły. . Realizacja bardzo bogatego programu na najwyższym poziomie dzięki profesjonalizmowi pilota P. Piotra Noska.
Chiny wbrew pokutującej u nas obiegowej opinii są nowoczesnym, gospodarczo rozwiniętym krajem. Autostrady, lotniska, dworce godne pozazdroszczenia Poruszaliśmy się różnymi środkami transportu/samoloty (3 przeloty wewnętrzne), pociągi, autokary, statki, prom. Spaliśmy w hotelach 4 gwiazdkowych, jedliśmy w dobrych restauracjach. Wszystko doskonale zgrane. Doskonała współpraca z lokalnymi przewodnikami.
Niezapomniane przeżycia pozostawiły spektakle i przedstawienia: Opera Pekińska, widowisko na wodzie z cyklu "światło i dźwięk", spektakularne występy akrobatów z Szanghaju, zorganizowane z wielkim rozmachem widowisko „Impresje Yangshuo”, przedstawienie „ Muzyka i taniec z czasów dynastii Tang”. Wycieczka wspaniała, bardzo bogaty program. Jesteśmy z mężem oszołomieni ilością wrażeń.
Pan Piotr Nosek to: świetny pilot, dobry organizator, uczynny, cierpliwy, dbający o uczestników, doskonale znający kilka języków obcych w tym chiński dzielący się każdego dnia z entuzjazmem swą przeogromną wiedza o Chinach, Dzięki niemu zobaczyliśmy nie tylko rozmach wielkich chińskich miast ale również życie na prowincji. Poznaliśmy historię kraju, jego dorobek kulturowy, wspaniałe zabytki, cudowną przyrodę. Wielkie dzięki Panie Piotrze, pomógł Pan spełnić nasze marzenia.

| Skomentuj opinię1749 osoby z 3029 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-06-20 10:51:04
zalety: Dobra organizacja
Wspanialy pilot w pelni profesjonalny
wady: Brak
opinia: 02.05-19.05.2013 Trasa Prezydencka
WSPANIALA WYCIECZKA od PEKINU do Hong Kongu .
Dobre hotele i wyzywienie
Pilotka p.Blanka wspaniala,dbala o kazdego uczestnika wycieczki,znajaca jezyk chinski
Warto zobaczyc aby miec porownaie do polskiej
rzeczywistosci ,wspaniale widoki,a szczegolnie rejs rzeka Li.

| Skomentuj opinię


1751 osoby z 3040 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-06-12 22:14:21
zalety: Hotele na dobrym poziomie.Jedzenie bardzo dobre .Trasa wycieczki ciekawa.
wady: Przewodniczka-pani Natalia uszczypliwa i malo pomocna.
opinia: Bylam na wycieczce po Japonii 27.04-10.05 nie spelnila ona moich oczekiwan-nie polecam.Nie bylismy poinformowani ze w tym terminie prypada" zloty tydzien" i sa zamkniete banki i poczty.

| Skomentuj opinię


1905 osoby z 3359 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-12-01 21:11:44
zalety: Dot. wycieczki 6-23,10,2011 Chiny, rejs po Jangcy i Tybet


wady: -
opinia: Dot. wycieczki 6-23,10,2011 Chiny, rejs po Jangcy i Tybet
Wycieczka bardzo udana, program ciekawy, jednakże skróciłaby rejs po rzece Jangcy do dwóch dni ( no chyba, żeby trafiła się lepsza pogoda, widoki na pewno byłyby ciekawsze).

Wspaniała pilotka p. Magda G., która świetnie radziła sobie zarówno z grupą, organizacją zwiedzania, jak i językiem chińskim i angielskim. Posiadała bardzo dużą wiedzę odnośnie Chin, Tybetu, i literatury chińskiej. Bardzo miła i pomocna, z cierpliwością odpowiadała na nasze czasami trudne pytania.

Jednym słowem jestem bardzo zadowolona i śmiało polecam CT Poland.

| Skomentuj opinię (3)


1931 osoby z 3380 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-11-08 10:49:37
zalety: Wycieczka-Trasa wakacyjna we wrześniu
Wycieczka na wysokim poziomie, miasta oszałamiające swą wielkością. Jednak o tej porze warto zabrać ze sobą kurtkę i dobre adidasy w piekinie 1 dzień cały padało, a cały praktycznie dzień zwiedzaliśmy w tym deszczu.
wady: Trochę monotonne jedzenie. Lepiej nie jeść regionalnych słodyczy z osiedlowych sklepików, ja przypłaciłam to nocną podsiadówką w toalecie.
opinia: CT Poland-Trasa wakacyjna. Wycieczka niesamowita, państwo robi duże wrażenie. Cena wcale nie jest wygórowana. Hotele na wysokim poziomie, faktycznie nie należy brać ze sobą szczoteczki do zębów, szamponu, pasty do zębów czy żelu pod prysznic, wszystko to jest w każdym hotelu, chyba, że ktoś ma swoje ulubione.

| Skomentuj opinię (2)


1927 osoby z 3385 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-11-03 16:20:57
zalety: Witam! Byłam na wycieczce Trasa Prezydencka od 12 – 29 października, czyli jeszcze ciepłe mam wspomnienia.
Wycieczka wspaniała, bardzo bogaty program. Zupełnie zaburzyła nasze wyobrażenie o Chinach. Jesteśmy z mężem oszołomieni ilością wrażeń.
Zarówno zabytki, jak i współczesne Chiny mogą zadziwić. Program jest ułożony bardzo ciekawie, pokazuje wiele stron tego wielkiego państwa.

wady: 1/ zamieniła bym 1 dzień w Szanghaju na dodatkowy dzień w Hongkongu. Mam niedosyt zwiedzania tego pięknego miasta ale nie zamieniła bym hotelu z Szanghaju na hotel w Hongkongu. Tak jakoś wyszło, że czym dłużej byliśmy, tym gorsze były hotele. Hotel w Kantonie zaskoczył nas marnym stanem łazienek i brakiem wody butelkowanej w pokojach, tak samo jak i hotel w Hongkongu.
2/ myślę, że podróż nocnym pociągiem była mało przyjemna, ze względu na stan wagonu. Było duszno, cuchnęło moczem a nie pozwalali otwierać okien.
3/Mamy też zastrzeżenia do chińskiego przewodnika w Guilin. Pozostali przewodnicy a szczególnie pani z Pekinu, wspaniała i urocza, byli bardzo profesjonalni
4/ niezbyt miło wspominamy jazdę kierowcy z Yangshuo, który jechał bardzo nieostrożnie i nie reagował na protesty uczestników wycieczki.

opinia: Ale tak naprawdę to chyba nikt nie żałuje, że pojechał i zobaczył tyle miejsc i tyle zabytków, tyle różnych tradycji, popróbował innego jedzenia w najróżniejszych miejscach od wystawnych restauracji do zwykłych jadłodajni.Zobaczyliśmy nie tylko rozmach wielkich miast chińskich ale również życie na wsi. Oszołomiła mnie roślinność, tak inna od naszej.Zadziwiły zabytki, których część zupełnie inaczej sobie wyobrażałam. Polecam taką przygodę, zostanie na długo w pamięci
Przywieźliśmy masę zdjęć i filmów, mamy co pokazywać rodzinie i znajomym. Grupa była bardzo sympatyczna, co też uatrakcyjniło pobyt.

| Skomentuj opinię


ELASKCE, SKIERNIEWICE
zwiedzający - 1 punktów

1936 osoby z 3403 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-10-23 14:07:53
zalety: Bardzo bogaty program,w pełni zrealizowany pokazujący dorobek materialny i duchowy kraju, ich różnorodność kulturową, przepiękną przyrodę i codzienne życie współczesnych Chin,świetny pilot,dzielący się każdego dnia z entuzjazmem swą przeogromną wiedza o kolejnych miejscach,świetna organizacja,mili wsółuczestnicy
wady: Brak
opinia: W dniach 4.09-2.10.2011r.wraz z grupą 20 osób odbyłam zorganizowaną przez CT POLAND wycieczkę"Perły Chin-dokoła Państwa Środka".Była rewelacyjna.Realizacja bardzo bogatego programu nz najwyższym poziomie.Poruszliśmy się różnymi środkami transportu/samoloty,pociągi,autokary,sta
tki,prom/i wszystko doskonale zgrane.Poznałam historię kraju,jego dorobek kulturowy,widziałam wspaniałe zabytki, cudowną przyrodę od Pekinu do Honkongu,zobaczyłam jak żyją ludzie-wizyty w domach prywatnych,małych urokliwych miasteczkach i wsiach-dały pełny obraz współczesnego życia Państwa Środka.Niezapomniane przeżycia pozostawiły spektakle i przedstawienia:opera chińska,widowisko na wodzie z cyklu"światło i dzwięk",występy mnieszości narodowych w amfiteatrze na tle gór.Dużym atutem były potrawy typowe dla danego regionu.Mnie urzekł i zafascynował TYBET:szczerzy,otwarci ludzie,okazujący życzliwoćś na każdym kroku.Na tle surowego krajobrazu gór wydawali się diamentami tej niesamowitej krainy.I te zabytki:pałac Potala,świąty Jokhang,klasztor Drepung...Do tego wspaniali w swej różnorodności współuczestnicy wycieczki , a przede wszystki polski pilot-PAN PIOTR-dopełnili reszty.Przeogromna wiedza pilota,entuzjazm w jej przekazywaniu,dbałość o uczestników, doskonała organizacja,znajomość języków/ang. i chiński/ sprawiły, że wycieczka stała się niezapomnianym przeżyciem.PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH WYŻEJ WYMIENIONYCH ZA WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.

| Skomentuj opinię


teresa13, Bytom
zwiedzający - 1 punktów

1938 osoby z 3420 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-10-02 14:53:34
zalety: Różnorodność zwiedzanych miejsc.
\r\nIntensywność.
\r\nCiekawy program.
wady: Brak.
opinia: Byłam na wycieczce \"Chiny z rejsem po Jangcy i Hongkong\"(od 10.09.2011 do 27.09.2011)z 12-sto osobową grupą pod opieką Magdy Gryki.Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi wycieczki.Pani Magda jako opiekun (pomimo młodego wieku)sprawdziła się pod każdym względem w 110% Bardzo miła,opiekuńcza,wykazująca się dużą wiedzą na wszystkie tematy (nawet przepisy kulinarne)Był to mój kolejny taki wyjazd,ale z tym biurem byłam po raz pierwszy.Wszystkim życzę takiego super przewodnika i opiekuna grupy.Mam nadzieję że przy okazji następnego wyjazdu,znowu trafię na Magdę.

| Skomentuj opinięadamek, lublin
zwiedzający - 1 punktów

1967 osoby z 3485 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-05-13 18:58:25
zalety: Wspaniała przewodniczka,profesjonalna organizacja,pełna realizacja zapowiadanego programu.
wady: brak
opinia: Opinia dotyczy wycieczki \"klasyczne Chiny\" termin 30.04 do 08.05. 2011. Przewodniczka p.Magda. Zestaw uczestników wyjątkowo udany co pozwoliło stworzyć bez mała rodzinną atmosferę.Podstawowe znaczenie ma tutaj rola przewodnika a p.Magda wywiązała się z tego na 6-kę z +. Niesamowita znajomość rzeczy i to w każdej dziedzinie dotyczącej Chin,opiekuńcza postawa wobec uczestników wycieczki,kultura osobista. Należy też podkreślić duży wkład i profesjonalizm miejscowych przewodników.Zastanawiała wyjątkowa punktualność i terminowość.Wrażenia niesamowite, godne polecenia.

| Skomentuj opinię


2066 osoby z 3632 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-11-16 17:14:27
zalety: świetnie ułozony program zwiedzania naszpikowany atrakcjami i niespodziankami pomimo napietego programu wycieczka nie byla meczaca bardzo dobrze zorganizowana logistycznie przewodnicy bez wyjatkow uprzejmi uczynni i profesjonalni
wady: nie ma nic co mozna by skrytykowac
opinia: byłam uczestniczka tegorocznej wycieczki ''trasa prezydencka'' w terminie 0709-2709 do dzis jestem pod wrazeniem tego co dane mi bylo zobaczyc i doswiadczyc podczas podrozy polecam goraco ta obcje swietni profesjonalni przewodnicy szczególnie nasz Polski P.Albert zobaczylismy to co najpiekniejsze i najciekawsze takze kultura ludnosci mozna bylo codziennie doswiadczac wpanialej kuchni chinskiej pokazano nam tradycje i historie panstwa przepiekne zabytki krainy geograficzne dopisywala pogoda szczegolnie wyspa hajnan szczerze brak slow aby opisac przezycia trzeba tego samemu doswiadczyc

| Skomentuj opinię (1)