Biuro podróży Ecco Holiday - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 2.45 / 5.00
43% opiniujących poleca Ecco Holiday
Opinie klientów biura podróży Ecco Holiday. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Ecco Holiday zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Ecco Holiday

310 osoby z 614 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-04-24 19:26:16
zalety: Bardzo solidne biuro i kompetentni rezydenci
wady: brak
opinia: Byłam w Egipcie. Planowany termin to 11-18.04.2010r. Niestety z powodu zamknięcia przestrzeni powietrznej termin pobytu się wydłużył. Biuro zapewniło przedłużenie rezerwacji na własny koszt w tym samym hotelu i z tą samą obcją jaka wykupiłam. Codziennie była bieżąca informacja czy przedłużona będzie kolejna doba czy też jest już możliwość wyjazdu. Mieliśmy to szczęście, że wakacje w hotelu spędzał pracownik Ecco Holiday, który część urlopu poświecił na bieżące informowanie pozostałych turystów o sytuacji i czynnościach podejmowanych przez Biuro. Tacy Pracownicy jak Pan Andrzej Bagrowski tworzą markę Firmy. Serdeczne podziękowania za opiekę. Biuro zapewniło za moją zgodą przelot do Polski na inne lotnisko niż było pierwotnie z informacją, że pokrywa również koszty PKP 2 klasy. Inne biura wywiozły turystów z hotelu 5 gwiazdkowego do hotelu 2 gwiazdkowego lub kazały płacić za hotel.
Gorąco polecam Biuro Podróży ECCO HOLIDAY. W tak trudnej i nietypowej sytuacji ECCO HOLIDAY sprawdziło się na 100%

| Skomentuj opinię (2)


2187 osoby z 3886 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-14 17:31:32
zalety: Brak zalet niestety!!!
Ceny porownywalne z innymi organizatorami.
wady: Brak kompetencji rezydentek!!!
Błędne informacje!!!
Kłamstwa, na szczęście można łatwo im to udowodnić
opinia: Na chwilę obecną to tyle.
ponieważ jestem w trakcie składania pozwu przeciwko Ecco holiday.Jak tylko uzyskam prawomocny wyrok napewno opublikuję!!! całkowity brak szacunku dla klienta:)))

| Skomentuj opinię315 osoby z 623 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-11 11:48:29
zalety: brak
wady: biuro nie dba o klienta, tylko o swój własny interes.
opinia: W Sierpniu 2009 wykupiliśmy z mężem wycieczkę w ramach podróży poslubnej, w hotelu Nautilus, na wyspie Korfu. Wycieczka została zakupiona w biurze Ecco Holiday. Organizator wyjazdów, objawia swoją 'prawdziwą twarz' w chwilach kryzysowych, a taka niestety spotkała Nas podczas tego upragnionego wyjazdu. Przyjazd do bazy hotelowej, miał miejsce około 2 godz w nocy czasu lokalnego. Zmęczeni trudami podróży zasnęliśmy zaraz po przyjeździe. Rano, okazało sie, że podczas snu, (czyli naszej OBECNOŚCI w pokoju), zostaliśmy obrabowani z całej gotówki, kilku sztuk odzieży, oraz wartościowych przedmiotów, podobnie jak 4 inne rodziny. Pierwszy dzień upłynął nam ma składaniu zeznań lokalnym funkcjonariuszom, drugi natomiast, na składaniu odcisków palców na komisariacie...
Liczyliśmy, na jakąś rekompensatę, w związku ze stratą niematerialną jaką ponieśliśmy (brak poczucia bezpieczeństwa przez cały okres wakacji, a co za tym idzie, zepsuta podróż poślubna, stracony czas na wyjaśnienia, zeznania, składanie odcisków etc). Niestety, jedyne co nam zaoferowano, to 10% zniżki (=2 euro/osobę) na wycieczki objazdowe, co jest jakąś totalną kpiną.
Nauczona tym zdarzeniem, stanowczo odradzam wyjazdy z tym oto biurem, które liczy tylko na zyski, i pomnażanie swoich zer na koncie, zupełnie nie dbając o dobro, a co więcej o bezpieczeństwo swoich klientów.

| Skomentuj opinię (1)


zuzanna1951
zwiedzający - 1 punktów

361 osoby z 716 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-12-30 23:04:18
zalety: Dobre oferty, profesjonalna obsługa przy załatwianiu wyjazdu.
wady: Za drogie wycieczki fakutatywne. Brak informacji na trasie wycieczki na Gomerę, znikome informacje na kilku postojach(jestem przewodnikiem turystycznym). W pokoju głośna klimatyzacja z sąsiedniego pokoju nie pozwalająca zasnąć!!!!Brak napojów przy obiadokolacjach.
opinia: Próbowałam kilkakrotnie wysłać wypełnioną ankietę do biura, lecz bezskutecznie!!!Zwróciłam się z prośbą o ponowne jej wysłanie, ale nie otrzymałam jej. Szkoda,bo miałam tam ciekawe hasła reklamowe dotyczące Waszego Biura.
W sumie jestem zadowolona z wyjazdu, bo wiele widziałam interesujących miejscowości, prześliczne widoki i zupełnie inny kraj.

| Skomentuj opinię


somsiad
zwiedzający - 3 punktów

363 osoby z 721 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-11-09 13:44:19
zalety: Profesjonalna obsługa i organizacja, zarządzanie kryzysowe, warunki wycieczki zgodne z ofertą,
wady: Drogie wycieczki fakultatywne, droższe od wycieczek oferowanych przez lokalne biura podróży (przynajmniej na Teneryfie w 2008 roku), czasami mało zaangażowani rezydenci
opinia: Z Ecco holiday byliśmy już kilkukrotnie i nie mam większych zastrzeżeń. W trakcie pobytu na Teneryfie, chyba dzień przed naszym powrotem zbankrutowała linia lotnicza, która nas transportowała (hiszpańskie LTE o ile dobrze pamiętam) i tak naprawdę gdyby nie zmieniona godzina wylotu od pierwotnie zakładanej to byśmy nie zauważyli. Naprawdę byłem pod wrażeniem tak szybkiej reakcji na zaistniałą sytuację. Brawo Ecco Holiday!! Tak trzymać.

| Skomentuj opinię


2184 osoby z 3882 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-09-07 18:41:57
zalety: brak
wady: same wady zwłaszcza opieka rezydenta
opinia: Spędzaliśmy wczasy w Bułgarii w hotelu Magnolia i nigdy więcej...Nie z tym biurem Hasło nie ważne gdzie ważne, z kim ma tu dosłowne znaczenie ---bo na 100% nie z tym biurem

| Skomentuj opinię


361 osoby z 717 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-08-26 23:16:21
zalety: oferta zgodna z opisem
wady: brak
opinia: Oferta zgodna z opisem. Lot terminowy, transfer z i na lotnisko bardzo sprawny. Opieka rezydentów jak dla mnie wystarczająca- niezbyt nachalna, w sam raz. Byłam z biurem na Majorce (sierpień 2009), wszystko przebiegło według planu. Brak zastrzezeń.

| Skomentuj opinię


2187 osoby z 3889 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-08-03 17:44:24
zalety: brak
wady: -brak możliwości reklamacji
-na Krecie kazano mi zwrócić się do Ecco Holiday Poznań a tu odpowiedziano, że winny był podmiot organizujący imprezę fakultatywną (ale kasował Ecco Holiday)
opinia: Wróciliśmy z Krety, gdzie wykupiliśmy u rezydenta Ecco Holiday drogą wycieczkę na Santorini.Niestety pechową, od razu na miejscu zgłosiłam reklamację o zwrot kosztów tej części imprezy która się nie odbyła.Kazano mi zrobić to w biurze w Poznaniu.
Otrzymałam odpowiedź, że ,,organizator nie ponosi odpowiedzialności za imprezy fakultatywne organizowane przez lokalne podmioty ".ZROBIONO NAS W ... !!! Skasować tak - uwzględniać reklamację NIE !
Wybierając wakacje ,,NIE WAŻNE GDZIE, LECZ Z KIM"
OSTRZEGAM ! NIGDY WIĘCEJ Z ECCO HOLIDAY !!!

| Skomentuj opinię (4)


2137 osoby z 3787 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-07-24 11:36:05
zalety: Od 13-20.07.2009 wykupiłem przez internet w dn 11.07.2009 0 godz.16 .30 wczasy w Egipcie
w hotelu Menaville.Uważam ze czas tam spędzony(za tak małe pieniądze las minute) będe
mile wspominać
wady: Zbyt dużo jedzenia nie przystosowanego dla naszych rodaków.Drogie wycieczki fakultatywne.
opinia: Bardzo miły przelot liniami arabskimi AIRO CAIRO
w tym dobry posiłek.Dobra opieka rezydentki Pani
Dominiki.Sprawny transport z lotniska do hotelu
i odwrotnie.Będe polecał te biuro znajomym.Zwiedziłem kilkanaście krajów z róznymi
biurami,te uważam za jedno z lepszych

| Skomentuj opinię (2)2183 osoby z 3883 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-07-16 10:10:00
zalety: Niczym się nie wyróżniają , natomiast mają "gdzieś" klienta gdy sytuacja tego wymaga.
wady: Wygląda na to że nie zależy im aby klient wracał do tego biura. Rezydenci zachowują się jakby pracowali za karę, nie oczekujcie z ich strony jakiejkolwiek pomocy , jedyne na czym im zależy to sprzedać bardzo drogo wycieczki fakultatywne. W miejscowych agencjach kupiliśmy to samo za połowę ceny oferowanej przez rezydentkę.
opinia: Po raz pierwszy skorzystałem z oferty tego biura i wszystko było ok. aż do do czasu gdy po tygodniu pobytu poinformowano nas o zmianie terminu odlotu ( o ponad 12 godz. później niż było w ofercie ). Rezydentka oświadczyła ,że pokoje musimy i tak opuścić rano i te 12 godz. spędzić gdzie kto może czyli na ulicy. Można było przedłużyć pozostanie w hotelu o 12 godz. ale za bardzo wysoką dopłatą z własnej kieszeni oczywiście. Recepcjonistka w hotelu niechcący chyba się wygadała , na pytanie dlaczego tak drogo ,że tak uzgodniono z naszym biurem. Czyżby " biznesik " rezydentki z menedżerem hotelu ?. Jako nieliczni zapłaciliśmy , natomiast wiele osób w tym dużo z malutkimi dziećmi musiało się tułać po ulicach od dziesiątej rano do 10-tej wieczorem bo już nie mieli takiej kasy. W efekcie zamiast wróćić wypoczęci do kraju wczesnym wieczorem musieliśmy spędzić całą noc w samolocie ( 6 godzin lotu oczywiście bez żadnego posiłku, tylko jeden kubeczek wody mineralnej na osobę ), przedłużać urlopy o jeden dzień i jechać do domu 7 godz. samochodem po nieprzespanej nocy.A wybraliśmy ofertę Ecco w dużej mierze ze względu na dogodne terminy lotów. Ponieważ ze strony biura nie było żadnej pozytywnej reakcji na uciążliwą jak by nie było zmianę nie polecam Ecco jako biura przyjaznego swoim klientom.

| Skomentuj opinię (2)


adabii
zwiedzający - 1 punktów

370 osoby z 736 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-06-29 16:27:07
zalety: tanio i solidnie
wady: jakos specjalnie nic mi nie przychodzi do glowy
opinia: od wielu lat korzystam z Ecco Holiday i ani razu nie zawiodlem sie. Pierwszy raz to byla podroz poslubna :) i dlatego mam dobre skojarzenia z tym biurem. Polecam grecje, hiszpanie i egipt

| Skomentuj opinię


Daras77
zwiedzający - 1 punktów

2189 osoby z 3892 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-21 21:36:10
zalety: Tanio. Płacisz za to co dostajesz.
wady: Nie dbają o stałych klientów tak jak inne biura (mam na myśli dodatkowe rabaty):(
opinia: Jestem zadowolony z wyjazdu do Grecji. Nie zawiodłem się na niczym i nie zapłaciłem dużo. Hotel i atmosfera wokół była taka jak ją przedstawiono nam w Polsce. Także polecam...

| Skomentuj opinię


gracha
zwiedzający - 3 punktów

366 osoby z 728 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-20 09:33:18
zalety: Biuro z ciekawymi ofertami,niezbyt drogie.Polecam biuro w Warszawie w al.Jerozolimskich.Miła rzetelna,dobra obsługa zawsze znajdą dobrą i ciekawą ofertę.
wady: czasmi słabi rezydenci i mało dopracowana obsługa wycieczek ale to zdarza się wszędzie
opinia: od kilku lat podróżujemy z Ecco i jak na razie nie mamy zastrzeżeń co do wyjazdów.Miejsca wypoczynku zgodne z ofertą.
Czasami tylko denerwuje słaba i organizacja wycieczek tak było w ubiegłym roku w Egipcie wycieczka do Kairu zorganizowana była fatalne ale już do Luksoru była lepsza.

| Skomentuj opinię (1)


364 osoby z 724 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-14 16:38:29
zalety: organizacja na destynacji
wady: animator
opinia: Generalnie jestem zadowolona z wyjazdu - Korfu Pelkas Beach Hotel****HB. Opieka ze strony rezydenta bez zarzutu, animator nawalił - byłam we wrześniu przypuszczam ze względu na koniec sezonu nie przykładał się już do pracy:) ale trudno! Transfer do hotelu bez oczekiwania na busa, który swoją drogą ledwo jechał po tych krętych, stromych drogach. Jedzenie w hotelu dobre, ze sprzątaniem gorzej - Pani wymieniala tylko ręczniki i opróżniała popielniczkę, kurz stał cały tydzień na szybie leżącej na stoliku:)Fajny basen, tylko woda mogłaby być cieplej - wejście do niego było sporym wyzwaniem, plaża cudowna, piękne klify, widoki rewelacyjne. W okolicy dwa obskurne sklepy,świetny bar na wzgórzu - jedyne miejsce gdzie można wyjść wieczorem. Na plaży trzy "restauracje" - jedzenie marne.
PS. Jeżeli wybierasz się do hotelu Pelekas Beach koniecznie dopłać do widoku na morze- widoki piękne, pokoje bez tego udogodnienia owszem mają balkon, czy taras, ale z widokiem na ścianę i chodnik - ludzie przechodzący do swoich pokoi paradują 0,5m od twojego balkonu - nie przesadzam!

| Skomentuj opinię (1)


Everet
zwiedzający - 1 punktów

2185 osoby z 3888 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-07 19:10:31
zalety: Dobre ceny, szeroka oferta.
wady: Jak na razie nie zauważyłem.
opinia: Jeżdże z nimi od 3 lat i zawsze wracam zadowolony. Byłem już z nimi na krecie, Cyprze, Teneryfie i w Egipcie, teraz latem lecę na Costa Del Sol.

| Skomentuj opinię


2190 osoby z 3897 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-11-23 01:54:15
zalety: Hotel zgodny z katalogiem
wady: Fatalna obsługa rezydentów
opinia: Byliśmy z EH na Rodos.Jeśli ktoś jedzie na wakacje z biurem tylko po to żeby nie zajmować się szukaniem noclegu i przelotu to jak najbardziej ok - wszystko o czasie i zgodnie z katalogiem. Jednak jeśli by nam przyszło korzystać z opieki rezydentek to byłaby masakra - dziewczyny pomimo że bardzo miłe to maksymalnie niekompetentne i nie zaradne. Rada dla wszystkich chcących wypożyczyć samochód - nie próbujcie zaoszczędzić parę euro wynajmując autko przy "pomocy" rezydentek. Po pierwsze naczekacie się i nadenerwujecie a po drugie mimo zapewnień rezydentek przy odbiorze okaże się że ubezpieczenie wcale nie jest takie kompletne jak to miało być. Idźcie na miasto i wypożyczcie samochód w którejś z największych wypożyczalni - dopłacicie 10 euro ale bedziecie mieli święty spokój. Druga rada - to wycieczki fakultatywne. Jeśli jesteście choć odrobinę zaradni to nie dajcie się nabrać i nie przepłacajcie. My wyspę zwiedziliśmy na własną rękę wzdłuż i wszerz bez najmniejszego kłopotu. Dla przykładu wycieczka na Simi którą można zorganizować sobie samemu w porcie (nawet osoby nie znajace ang. załatwią bez problemów) kosztowała ok 50% taniej niż poprzez biuro.
Pozdrawiam,

| Skomentuj opinię


pestka21
zwiedzający - 4 punktów

2205 osoby z 3914 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-08-22 23:27:48
zalety: świetna organizacja, profesjonalni rezydenci, jak mówią i piszą tak robią
wady: nie stwierdzono
opinia: Byłam na dwóch wyjazdach wakacyjnych z tym biurem. Za każdym razem dołożono wszelkich starań żeby wakacje były udane. Pierwszy wyjazd był na wyspę Kos i tu za wcześniejsza rezerwacje otrzymaliśmy od biura wycieczkę fakultatywną gratis na wyspę Nissyros. W następnym roku była Tunezja tydzień wypoczynku i tydzień zwiedzania. Wycieczka zorganizowana świetnie, ciekawy program, wspaniała rezydentka pani Renata oraz cudowny kierowca Samir. Natomiast tydzień wypoczynku miał być niespodzianką, wykupiliśmy FORTUNA HB a otrzymaliśmy świetny hotel Chiraz All inclusiv. Biuro bardzo sie postarało za co należy się wielki szacunek

| Skomentuj opinię2187 osoby z 3892 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-08-20 17:40:50
zalety: B R A K !!!!!!
wady: Kompletny brak profesjonalizmu!!!!
opinia: Odradzam wszystkim korzystanie z usług Ecco Holiday!!! Przede wszystkim ze względu na obsługę ich lotów czarterowych przez CentralWings, oraz FATALNE,beznadziejne i kompletnie niezaradne rezydentki (na Krecie)!!! PS. Poszukuję osób wracających z Heraklionu do Poznania 17 sierpnia 2008 lot 13.30 :-) CO 458. dario.b@onet.eu

| Skomentuj opinię


2196 osoby z 3903 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-08-19 16:17:01
zalety: Jest dość tanio, tzn mniej więcje ceny są jak w innych biurach.
wady: Fatalny rezydent, fatalan komunikacja interpersonalna. lot opozniony ponad 9 h i beznadziejne tlumaczenia.
opinia: Nie jestem zadowolona z tego biura, nie dlatego ż e przewoźnik - CentralWings nie wywiazał się, lecz dlatego, że rezydenci zwyczajnie 'olali' sprawę.

| Skomentuj opinię


2200 osoby z 3910 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-06-28 17:02:34
zalety: dobra obsługa, przystępne ceny, korzystne oferty specjalne
wady: rezydenci bywają różni
opinia: Wyjeżdżam wyłącznie z biurem Ecco Holiday. Beznadziejni rezydenci są wszędzie, jednak nie mogę poskarżyć się na żadnego z Ecco. W kwietniu 2005 wykupiłam pierwszy raz w Ecco 2 tyg. pobyt w
Menaville. Na trzy dni przed wylotem zaproponowano mi przedłużenie pobytu.

W tym samym roku wymyśliłam dłuższy pobyt latem połączony z rejsem. Sądziłam, że dołączę do jakiejś grupy angielsko języcznej i jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że mam swojego pilota, swoje samochody itd...Rzeczywiście wiza jest droższa, ale w innych biurach też: np Scan Holiday wlicza wizę (20$) w cenę wycieczki. W Alfie, w styczniu 2005 zapłaciłam 18$.
Jednak sądzę, że nie biuro na tym zarabia lecz egipski turoper. Za pięć tygodni znowu będę Ecco Holiday w Egipcie... Pozdrawiam...

| Skomentuj opinię (1)