Biuro Podróży Jaguar II - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Jaguar II
Opinie klientów biura podróży Jaguar II. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura Jaguar II.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne Jaguar II? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Jaguar II

1950 osoby z 3440 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-02-19 08:52:30
zalety: Biuro w przystępnej cenie oferuje godziwy wypoczynek w Bułgarii. To co jest w ofercie jest zrealizowane. Zasada właścicieli "pańskie oko konia tuczy" jest godna polecenia innym biurom, np. konkurencyjnej "Małgosi" .
wady: Brak
opinia: Korzystam z usług biura już piąty raz. Znakomite autokary i kierowcy(proszę nie zmieniać!).
Korzystałem też z biura konkurencyjnego , ale szybko mnie wyprostowali i wróciłem na łono "Jaguara". Polecam. A.S. z Krakowa.

| Skomentuj opinię (1)


rafgal
zwiedzający - 1 punktów

1973 osoby z 3497 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-08-30 10:23:41
zalety: - Profesjonalizm pilota,
- bardzo mili kierowcy,
- postoje zorganizowane, bezpłatne toalety, dobry wybór miejsc postojowych,
- wszystko doprecyzowane co do minuty.
wady: BRAK.
opinia: Profesjonalizm tych wyjazdów w najmniejszych szczegółach. Zawsze przyjazd po turystów na czas, miła obsługa(piloci i kierowcy). Biuro to specjalizuje się z wyjazdach tylko do Bułgarii (głównie Sozopol), także wyrobili już sobie taką precyzję, którą można zaobserwować, że z roku na rok jeszcze bardziej się poprawia (czasy przejazdu coraz krótsze). Zapewne będę korzystał jeszcze z ich usług. Skorzystałem już po raz trzeci, oczywiście zadowolony jestem w 100%. POLECAM !!!

| Skomentuj opinięAnetaK
zwiedzający - 1 punktów

1949 osoby z 3455 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-05-13 19:10:12
zalety: Atrakcyjna oferta wypoczynku,rzetelność,obsługa na dobrym poziomie.
wady: jak na razie -nie znalazłam.
opinia: Po kilku sezonach z ofertą w/w biura,stwierdzam,że jest to biuro godne polecenia.Nigdy nie zostałam wprowadzona przez nich w błąd,jestem pewna,że bezpiecznie dojadę w obie strony i spędzę wczasy bez negatywnych niespodzianek.Jaguar II specjalizuje się głównie w kierunku "BUŁGARIA" i wykazuje znakomitą znajomość tego kraju ,służąc wieloma cennymi radami .

| Skomentuj opinię