Katolickie Biuro Pielgrzymkowe

Ocena użytkowników 3.74 / 5.00
74% opiniujących poleca Katolickie Biuro Pielgrzymkowe
Katolickie Biuro Pielgrzymkowe zostało założone w roku 1991, jest organizatorem turystyki pielgrzymkowej.

Opinie użytkowników o Katolickie Biuro Pielgrzymkowe

36 osoby z 36 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-20 13:49:36
zalety: ????
wady: poczytaj wszystkie 15 punktów i pomyśl!!!
opinia: 14 .Podam jeszcze inną ciekawostkę „przyrodniczą”. Pan Pierz właściciel biura onegdaj przebierał się za duchownego i w Jerozolimie odbijał klientów innej konkurencyjnej firmie. Został przyłapany i
zdemaskowany. Fałszywy ksiądz??? .Czego to się nie robi dla zysku!!!
15 Wszystkie nasze krytyczne uwagi na temat KBP zamieszczone na forum (Bozo.pl ) w Internecie ,zostały usunięte .
Umieściliśmy je ponownie. Trzeba oszustów tępić.
Widocznie kogoś to boli .Kogo??? panie Pierz z nami Pan nie wygra

| Skomentuj opinię


35 osoby z 35 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-20 13:47:01
zalety: brak
wady: poczytaj wszystkie 15 punktów o KBP
opinia: 12 . Na koniec rozrzuca po stołach DYPLOMY UCZESTNICTWA, z komunikatem ,ŻE JEŻELI KTOŚ CHCE TO NIECH SOBIE TAM POSZUKA ,....,TAM LEŻĄ. Nie wiem kto to słyszał?
Bardzo wdzięczna i komunikatywna forma podziękowania grupie za wspólne przeżycia. Na lotnisku w Warszawie zgubiła się całej grupie . Szkoda ,bo chcieliśmy jej też podziękować.
To jest całe Katolickie Biuro Oszustów. Inne tematy chętnie poruszę . Nie na forum. Chcesz się dowiedzieć ,napisz
13. Nie wspomniałem o naszym powitaniu nas jako grupy na ....rampie przeładunkowej na zapleczu gospodarczym lotniska ,w świetle samochodu sprzątającego obejście lotniska. Grupa została wyprowadzona przez Panią przewodnik GK tylnymi drzwiami, ciemnymi korytarzami, ciche i głuche odludzie ,wyjściami awaryjnymi i ppoż , (jedne drzwi zamknięte, idziemy dalej ,szukamy –są drugie, otwarte!!.) Po schodach ppoż …trzy piętra w dół!!! ,schodzimy, do autobusu który, to po załadowaniu bagaży i zajęciu miejsc ,...okazał się nie nasz. TO NIE TEN KRZYCZY!!!! GK
(Przed chwilą nastąpiło soczyste powitanie Pani przewodnik z Panami kierowcami ,oznajmiając nam, że ci panowie będą naszymi kierowcami na czas trwania całej pielgrzymki. Przecież wszyscy to widzieliśmy!!) . Co za zdumienie nastąpiło po chwili, szok ,dramat.!. Potem przyjechał do podziemi drugi autobus ( szary). "ten to ci był nasz". Po 36 godzinach podróży z Polski i owocnym powitaniu ,wszystkim było już obojętne gdzie i czym pojedziemy z lotniska, z rampy wyładowczej . Dlaczego chciano nas ukryć i przed kim . Przed KBP i brakiem licencji( tak domniemywam ) naszej Pani Przewodnik. Wszyscy podróżni a było nas w samolocie ponad 500 osób opuścili lotnisko w normalny sposób tzn głównym wyjściem . Czyżby to była TAKA , gościnność meksykańska???(specjalizacja KBP ,tak się reklamują!?). Stanowczo wszystkim ODRADZAM!!!!. Powiadom innych przed oszustami.

| Skomentuj opinię113 osoby z 113 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-06-05 08:47:23
zalety: brak zalet
wady: zgraja kombinatorów
opinia: 5. Potem haracz w postaci... od każdego po 100 dolarów na...utrzymanie pilotki i księgowej.( jak sama oświadcza).
6.Jedzenie marne . Miały być Hotele 4 i 5 gwiazdkowe . gwiazdy były ale w.. oczach, po tym co zobaczyliśmy. Hotel w remoncie .Hotel prawie robotniczy ,Dwie gwiazdki Hotel Corinto. Tam byliśmy trzy noce. Nawet bułek brakowało.
7. pilotka z beznadziejnym hiszpańskim. Chyba bez uprawnień. Trudności dogadaniem się z… recepcją ,czy kierowcą ,gdzie spotykamy się po… zwiedzaniu. Gania ludźmi jak na… musztrze paradnej KBP!!!
8.Łączenie GRUP !!! . Różne terminy odlotów ,różne programy etc. Wszystko jest niby OK .do dnia
wylotu innych . Czekanie cały dzień na powrót autobusu z. lotniska( odwoził grupę na samolot ). Dzień zmarnowany. Wyjazd spod Guadalupe po 18,00 przyjazd do Queretaro o 22,00. Efekt ,kolacja zimna, wściekli kelnerzy ,przyciemnione świata w lokalu. .
9 . Pani Przewodnik Grażyna K. myli seryjnie nazwy, miejsca, wysokości, epoki,style etc, czyta wszystko z kartek i świstków. . Wprowadza totalny chaos i zamieszanie. Ludzi to już nuży i nawet nie śmieszy i nie bawi!!!.( Wulkany – czyta z kartki wielkości koperty na płytyCD,) (Wahadełko w katedrze odchył roczny 20 cm!!!!). Gdzieś, zapada się kościół do ziemi 20 cm rocznie to też herezja!!! Jeszcze go widać?
10. Nie zna odpowiedz na czasami banalne pytania od grypy, które w trakcie zwiedzania zadajemy. Zawsze słyszymy ...nie wiem . Potem już więcej o nic nie pytamy. Z góry znamy odpowiedź.
11 . Codziennie spóźniamy się na posiłki po 4-5 godzin. Efekt... wściekli kelnerzy , Przyciemnione sale , zimne, wyschnięte porcje i posiłki chłodne. Pilotka wyraźnie unika kontaktu z...grupą. Jesteśmy dla niej PROBLEMEM. Na kolacji pożegnalnej –kluski z serem zimne !!! . Przewodniczki z nami nie było. Poco?

| Skomentuj opinię (2)


123 osoby z 129 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-06-02 08:42:39
zalety: brak zalet
wady: o wadach poczytaj poniżej
opinia: A co oni takiego robię, że ludzie czują się oszukani.:

1 dołączają inny plan wycieczki, pielgrzymki do podpisania umowy ,celem złapania klienta!!! To jest skandal.
2. W dniu wylotu na lotnisku wręczają pokątnie już inny plan!!!.( Nikt szczegółowo nie czyta bo nie ma powodów by cokolwiek podejrzewać).
3.Mamy obiecane materiały pielgrzyma na czas pielgrzymki . Dostajemy materiały o...Gruzji, Armenii oraz o ... Izraelu . Ale my lecimy do Meksyku .!!!!(Pani z KBP robi wielkie oczy).Ale Meksyk...No i zaczyna się . Najpierw przymusowa msza św na Okęciu .
4.Potem zamiana( na gorszy) hotelu już na miejscu w Meksyku.

| Skomentuj opinię (1)


583 osoby z 613 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-05-22 08:45:10
zalety: ?????
wady: drogo ale ubogo,Żenada!
opinia: Na zakończenie naszej pielgrzymki,po powrocie z Meksyku ,chcieliśmy podziękować naszej "wspaniałej" przewodniczce p.G K, ale ona gdzieś... nam się zgubiła na lotnisku w Warszawie. Tak się dba o pielgrzymów w KBP.
Dobry jest jak buli haracz, a potem to kopa...
i następny proszę??...!

| Skomentuj opinię


197 osoby z 288 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-12-04 16:50:34
zalety: zadne
wady: bardzo duze zmiana lotow i hoteli w ostatniej chwili podczas podozy do ziemii swietej skrocenie pobytu
Okropny przewodnik samozwanczy profesor Jankowski ktory zawozil grupe na sile do sklepow obrazal turystow i nie przekazywal prawie zadnej wiedzy

opinia: Pan Jankowski zebral od pielgrzymow po 100 Dollarow przy 42 osobach byla to bardzo duza suma na rzekome wstepy itd, ale takich nigdzie nie bylo i nie chcial ujawnic na co te pieniadze zostaly wydane.
Na koniec byl komentarz ze stara sie byc uczciwy.
Ten Pan pojechal chyba tylko po to aby zarobic duze pieniadze i wyzywac swoje chumory na pielgrzymach
Nie wiem gdzie ladowala taca

| Skomentuj opinię (1)


1732 osoby z 2926 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-04-09 20:08:20
zalety: Rewelacyjna organizacja, wszystko dopracowane dokładnie i szczegółowo, miła atmosfera, bardzo dobre warunki i autokary, jedzenie wspaniałe, oraz wspaniały przewodnik - o. Artur, duża wiedza i kompetencje.
wady: Nie ma, brak.
opinia: Byliśmy z przyjaciółmi na pielgrzymce w Ziemi Świętej, jesteśmy ogromnie wdzięczni, zadowoleni i szczęśliwi. Cała pielgrzymka i cała grupa zadowolona. Wszystko zobaczyliśmy i nawet sporo poza programem. Bardzo miła atmosfera, radosna i profesjonalizm od naszego przewodnika. Wszystko dopracowane i warunki na wysokim poziomie. Serdecznie wszystkim polecam
Andrzej z żona i przyjaciółmi

| Skomentuj opinię


1829 osoby z 3119 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-11-19 16:06:40
zalety: wspaniała organizacja, wszystko dopięte na ostatni przysłowiowy guzik, pielgrzymi ogromnie zadowoleni
wady: nie ma
opinia: Wspaniałą zyciowa pielgrzymka do Ziemi Świętej zorganizowana przez Katolickie Biuro Pielgrzymkowe z Warszawy godne polecenia wszytskim, wszytsko dopracowane na ostatni guzik, miła atmosfera, wspaniałe hotele, cudowny przewodnik. Wszyscy pielgrzymki ogromnie zachwycenia i zadowoleni.

| Skomentuj opinię


1895 osoby z 3239 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-10-05 20:07:27
zalety: Bardzo dobra organizacja, genialny przewodnik, wszystko dobrze dopracowane, bardzo dobre hotele i autobusy, wspaniała pielgrzymka
wady: poprostu nie ma
opinia: Byłem z żoną we wrzesniu z Katilickim Biurem Pielgrzymkowy w Ziemi Swietej, jesteśmy zachwyceni, było wszytsko wyjątkowo dopracowane ze szczegółami, wszystko dokładnie zostało zrealizowane i dodatkowo wiele ciekwych miejsc, było poprostu super. Polecamy to Biuro wszytskim zaintersowanym.

| Skomentuj opinię1922 osoby z 3300 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-08-18 08:41:06
zalety: Podejście profesjonalne, rodzinna atmosfera, wszystko dopięte do każdego szczegółu, super przewodnik
wady: Nie ma
opinia: Pielgrzymka , w której uczestniczyłem była prawdziwie pielgrzymką mojego życia. Wszystko było wspaniale dopracowane, miła atmosfera, odpowiedni przewodnik! Gorąco wszystkim polecam!

| Skomentuj opinię


1485 osoby z 2865 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-03-25 10:23:01
zalety: brak zalet
wady: bardzo drogie pielgrzymki
opieka przewodnika pozostawiała dużo do życzenia

opinia: była z tym biurem w izraelu miała to być podróż życia a pozostał duży niesmak.o.Artur który był naszym przewodnikiem nie zajmował się grupą ale swoimi biznesami traktował wszystkich jak stado baranów nigdy więcej jako przewodnika o.Artura P.

| Skomentuj opinię (4)


2043 osoby z 3534 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-03-14 08:46:26
zalety: Znakomita organizacja, wszystko dopracowane bardzo dobrze, wspaniały przewodnik, hotele wysokiej klasy. Cały program zrealizowany z dodatkowymi miejscami poza programem.
wady: Poprostu nie ma żadnych. Same zalety.
opinia: Dopiero co wróciłam z pielgrzymki do Ziemi Swiętej, jestem zachwycona, wszystko bardzo dobrze zorganizowane i opracowane z wszelkimi szczegółami. Gorąco polecam to Biuro wszytskim.

| Skomentuj opinię


MARIOLA24
zwiedzający - 1 punktów

2085 osoby z 3620 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-02-10 22:31:42
zalety: Pełen profesjonalizm
wady: brak
opinia: Cudownie zorganizowana pielgrzymka .Przewodnik Ksiądz Tomasz O. tak wspaniale potrafił przekazać nam swoją wiedzę o tych wspaniałych Miejscach , że Każdej grupie życzę takiego Przewodnika. Dziękuję z całego serca.

| Skomentuj opinię


2141 osoby z 3728 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-11-20 15:04:00
zalety: Bardzo dobre hotele, bardzo wysoki standar, wspaniale posiłki, miła atmosfera, przewodnik super, wszytsko na bardzo wysokim poziomie.
wady: brak, nie zauważyłam.
opinia: Gorąco polecam Katolickie Biuro Pielgrzymkowe, szczególnie pielgrzymki do Ziemi Swiętej, na kórej byłam i jestem przeszczęśliwa z tego wyjazdu, wszystko bardzo dobrze dopracowane, miła i sympatyczna atmosfera, przewodnik genialny.
Polecam i pozdrawiam
Agnieszka z Warszawy

| Skomentuj opinię


2169 osoby z 3769 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-10-26 10:03:32
zalety: Bardzo dobra organizacja, wszystko dopięte i dopracowane, co do każdego szczegółu. W biurze bardzo miłe panie i odpowaidąly na wszelkie pytanie.
wady: brak
opinia: Wspaniała organizacja pielgrzymki do Ziemi Świętej, w terminie 7-15.10. genialny przewodnik -o. Artur, profesjonalen podejście i duża wiedza, ogromne kompetencje. Wszystko dopracowane w szczególach, cała grupa ogromnie zadowolona, wręcz szczęsliwa.

| Skomentuj opinię (2)


2343 osoby z 4078 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-04-02 20:04:49
zalety: Dobry kontakt z biurem, wszyscy życzliwi i sympatyczni, dobra obsługa i miła atmosfera
wady: Nie ma
opinia: Jestem bardzo zadowolona z organizacji i przebiegu pielgrzymki, wszystko na bardzo wysokim poziomie, dopracowany każdy szczegół, wspaniały przewodnik. Serdecznie i gorąco polecam wszystkim!

| Skomentuj opinię


2351 osoby z 4103 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-22 20:30:22
zalety: bardzo dobra organizacja, wspaniały program, przewodnik z bardzo dobra wiedzą, miły i sympatyczny, poprostu wszystko na bardzo wysokim poziomie
wady: nie znalazłam
opinia: Biuro bardzo godne zaufania, wspaniale organizuje pielgrzymki i je realizuje zgodnie z wspanialym programem! Polecam z calego serca wszytskim! Wszyscy uczestniczy byli zachwyceni!

| Skomentuj opinię2338 osoby z 4097 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-17 11:51:59
zalety: wręcz wspaniała organizacja, wszyscy bardzo sympatyczni i ogromnie mili, program eleganco i super dopracowany
wady: nie znalazłem
opinia: Katolickie Biuro organizacją i realizacją programu mnie ogromnie zachwyciło, jak można pięknie i wspaniale wszytsko zrobic. Ogromnie polecam wszystkim, są nie zapomniane wrażenia.

| Skomentuj opinię


2360 osoby z 4130 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-09 20:06:24
zalety: super organizacja, wszystko bardzo elegancko i profesjonalnie, wszyscy uczestnicy ogromnie zadowoleni
wady: nie znalazłem
opinia: Super Biuro, byłem bardzo zadowolony z każdego wyjazdu, wszytsko dopięte na ostni guzik, wspaniała atmosfera i życzliwość, obsuła bardzo miła i sympatyczna

| Skomentuj opinię


2363 osoby z 4144 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-08 07:56:24
zalety: Miła rodzinna atmosfera, wysoki poziom kultury, wszystko wspaniale!
wady: nie ma
opinia: Wspaniałe Biuro, wspaniała organizacja, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Z wieloma biurami już podróżowałam, ale z tego jestem najbardziej zadowolona. Wszytsko ok! Serdecznie polecam wszytskim i sama będę jeszcze korzystała z ich usług!

| Skomentuj opinię