Biuro Podróży Logos Tour - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 3.43 / 5.00
52% opiniujących poleca Logos Tour
Opinie klientów biura podróży Logos Tour. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura Logos Tour.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne Logos Tour? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Logos Tour

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-05 09:55:17
zalety: wspaniała wycieczka
wady: brak
opinia: We wrześniu 2018 byliśmy na wycieczce Peru-Boliwia. W naszej ocenie była ona bardzo udana . Duża w tym zasługa pilota Adama Jankowskiego. Kilometry trasy , duże wysokości pokonywaliśmy w emocjach , ale w poczuciu bezpieczeństwa .Optymizm Adama był zaraźliwy ,pomógł w grupie stworzyć świetny klimat .Trudy wycieczki rekompensowały niesamowite widoki , zachwycająca przyroda, wspaniałe budowle .
Ciekawość budziła miejscowa ludność przyjazna dla podróżników .To był naprawdę udany wyjazd, ale wymagający pod wieloma względami , dlatego doskonały Pilot na jej trasie to " SKARB " . Dzięki Adasiu .
Halinka i Janek
Ewa i Antek

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-01 16:44:45
zalety: Same zalety
wady: jedyną wadą to ponad 5 godzin wyczekiwania na przesiadkę w Amsterdamie.
opinia: Byłam na wycieczce Peru i Boliwia w terminie 14do 29 września 2018r.
Wycieczka bardzo udana. Program świetny. Organizacja na wysokim poziomie. Pilot Adam to wspaniały człowiek, który uatrakcyjniał całość. Sporo jeżdżę po świecie, ale taki pilot trafił mi się pierwszy raz: profesjonalizm, inteligencja, kultura osobista, dowcip, pomoc we wszystkich sytuacjach, dopingował i wspomagał, kiedy już sił nie starczało, integrował grupę, poświęcał swój wolny czas dla grupy. Można powiedzieć ideał w swoim fachu. Gdybym się wybierała z waszym biurem to tylko z Adamem.
Alicja

| Skomentuj opinięEwajan
zwiedzający - 1 punktów

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-31 09:13:34
zalety: Kompetentni przewodnicy, kompetentny, zdystansowany pilot, dobre i dobrze skomunikowane z centrum hotele, punktualność, mała grupa
wady: Kolacje wykupione w hotelach, położonych na obrzeżach miasta, co skutkowało koniecznością powrotu do hotelu lub ponoszeniem dodatkowych kosztów jedzenia w mieście
Dla 14- osób wynajęto autokar, co myślę znacznie podwyższyło cenę wycieczki
Mimo że hotel w Moskwie był bezpośrednio przy stacji metra, skąd w 20 minut można się było dostać do centrum, korzystaliśmy z autokaru, jadąc tę samą trasę 1,5 godziny w jedną stronę (1,5 z powrotem)
Chociaż o wycieczce kontrahent Logostouru wiedział kilka miesięcy wcześniej, nie udało nam się zobaczyć zbrojowni na Kremlu (nazwa myląca- to po prostu skarbiec,gdzie można zobaczyć regalia, szaty koronacyjne itd)- w zamian zobaczyliśmy wystawę edukacyjną + zbiór biżuterii carskiej, wspaniałej oczywiście, ale to jednak nie to samo!
Zarówno pilot, jak i przewodnicy pracowali do 16, potem otrzymywaliśmy wskazówki, co by tu jeszcze można zobaczyć w mieście, ale to praktycznie wiązało się z utratą kolacji w hotelu.
W Moskwie i w okolicach brak słuchawek u przewodnika, co praktycznie wiązało się ze zwiedzaniem na własną rękę, gdyż dzikie hordy Chińczyków zagłuszały skutecznie słowa przewodnika
W Ermitażu, padliśmy podobno ofiarami spóźnienia liniowca z turystami i mimo podsiadania biletów grupowego na określoną godzinę wejścia staliśmy w trzy godzinnej kolejce, a potem zwiedzaliśmy w takim tłumie, jak w godzinach szczytu w środkach komunikacji miejskiej, zamiast na cudownościach trzeba się było skupić, żeby torebki nie ukradli, albo żeby grupy nie zgubić (to wada ogólna wycieczki- chyba nie biura)
opinia: Byłam na wycieczce z Logos Tourem w sierpniu Moskwa-St. Petersburg.
Ogólnie wniosek mam taki, że po raz kolejny mam dowód, że nie warto jechać na wycieczki z dużym biurem, bo zatraca się tam dbałość o szczegóły,a w nich tkwi diabeł!

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-19 19:37:20
zalety: Przewodniczka w Petrsburgu bardzo sympatyczna
wady: Jedzenie w hotelu w Petersburgu i restauracji w Moskwie przed podróżą pociągiem niejadalne..Cena nie adekwatna do jakości i organizacji. Przewodniczka pani Agnieszka ze strony Logos Tour brak jakiejkolwiek inocjatywy dodatkowej , brak organizacji i zapału do swojej pracy

opinia: Byłam w czerwcu na wycieczce z Logos Tou Moskwa-Petersburg. Nie polecam
Cena niadekwatna do oferowanej jakości wycieczki.W hotelu w Petersburgu operator czyli Logos Tour narzucił kolację bez możliwości większego wyboru, część grpy chodziła do pobliskiej restauracji. Restauracja przed wyjazdem pociągiem do Petersburga masakra, jedzenie niejadalne. Przy zwiedzaniu Moskwy brak słuchawe także ciężko było usłyszeć przewodnika z Moskwy.Oilot oani Agnieszka z Logos bez inicjatywy.

| Skomentuj opinię (1)


vida37
zwiedzający - 2 punktów

109 osoby z 109 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-04-27 09:11:59
zalety: Bogaty program wycieczki,wspaniały przewodnik pan Włodek z ogromną wiedzą o Japoni
wady: Brak
opinia: Byłam na wycieczce w Japoni w kwietniu z LogosTour.Co prawda tempo było kosmiczne,ale dzięki temu zrealizowaliśmy cały bogaty program wycieczki i bardzo dużo zobaczyliśmy.Ale jest to szczególna zasługa Pana Włodka naszego przewodnika.Jego profesjonalizm,zorganowanie,cierpliwość i ogromna wiedza,pozwoliły nam bez przeszkód i obaw przemierzać tłoczne dworce,ulice itp.Dzięki niemu Japonia pokazała nam swoje najpiękniejsze oblicze...
Mogę powiedzieć, że zakochałam się w tym kraju i ludziach.

| Skomentuj opinię (1)


257 osoby z 257 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-02-27 22:23:34
zalety: W miarę dobry program, w planie więcej miejsc zwiedzania niż w ofertach innych biur podróży.
wady: pilot Wiesław Tymowicz, autokary, hotel w Kapsztadzie
opinia: Byłam z biurem Logos Tour na dwóch wycieczkach: Peru - Boliwia i RPA - Suazi. Pierwsza wycieczka była OK. Druga niestety nie, głównie dzięki pilotowi Wiesławowi Tymowiczowi. Ten człowiek pełnił funkcję pilota chyba przez pomyłkę, bo kompletnie do tego się nie nadaje:
- jego wypowiedzi były nieskładne, czasami bez sensu,
- mało co mówił, czasami coś przeczytał nieskładnie z Wikipedii,
- mylił fakty geograficzne i historyczne, np. kilka razy powtarzał, że Jawa należy do Malezji,
- jeśli już mówił, to głównie o polityce, sporcie i historii budynków bankowych w Kapsztadzie, resztę pomijał milczeniem,
- nie dowiedzieliśmy się od niego prawie nic: przed wjazdem do Parku Krugera nie powiedział słowa o tym parku, jak powstał, kiedy, z czyjej inicjatywy; podobnie było z innymi punktami programu,
- nie zrealizował w pełni programu - celowo pominął,
- mówił tylko do nielicznych, bo nie zwykł był używać mikrofonu,
- był bezczelny i arogancki,
- pominął niektóre punkty programu, niektóre zrobił pobieżnie
- nie informował o planach na następny dzień, o pogodzie, co należy zabrać itp.
- niechętnie, a czasami błędnie tłumaczył lokalnych przewodników,
- nie rozliczył się ze wstępów oraz nieuczciwie rozliczył się z napiwków,
długo by jeszcze wymieniać..
Drugim minusem był transport autokarowy: autokary przeważnie cuchnące toaletą, stare, rozlatujące się, Bus na lotnisko ciasny, raczej dla Chińczyków lub innych liliputów.
Hotel w Kapsztadzie najgorszy:
- w niebezpiecznej dzielnicy - wieczorem nie można było wyjść
- z ekstremalnie małą łazienką, z odlatującym prysznicem,
- marne jedzenie.
Reszta hoteli raczej dobra, z przyzwoitym jedzeniem.

| Skomentuj opinię


Bahir59, Weseke
zwiedzający - 2 punktów

268 osoby z 268 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-02-20 15:58:31
zalety: Dobre i kompetente Biuro Podrozy.
wady: Nie ma..
opinia: W styczniu 2018 bylismy z Logos Tour na 13-to dniowej wycieczce po ameryce poludniowej, a mianowicie “Chile, Argentyna, Urugwaj, Paragwaj i Brazylia“.. Co do organizacji i realizacji calej wycieczki nie mam kompletnie zadnych zastrzezen..) I po pierwsze! Musze serdecznie podziekowac Pani Malgosi Sol z olsztynskiego Logos Tour za profesjonalne doradztwo i mila obsluga przed wyjazdem do ameryki... A po drugie?!. Wielkie DZIEKI naleza sie naszemu przesympatycznemu pilotowi Marcinowi Strzoda. Bardzo ciekawie opowiadał o miejscach, ktore odwidzalismy. A przede wszastkim dziekuje mu za nieprzecietnie wielka cierpliwosc do pozostajacej w tyle uczestniczki wycieczki??..) ) Przygotowany program wycieczki zostal w 100% zrealizowany. A nawet i wiecej..) Bo nasz pilot Marcin dodatkowo pokazal nam rowniez wiele cikawych pozaprogramowych miejsc!..) Poza tym grupa (16 osob), mimo roznego przedzialu wiekowego, byla bardzo zgrana.. Tak wiec, wszystkim milosnikom podrozy zdecydowanie moge polecic biuro Logos Tour!!..)


| Skomentuj opinię


Japonia2017
zwiedzający - 1 punktów

450 osoby z 453 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-05 10:49:28
zalety: Bardzo ciekawy i bogaty program wycieczki (szczególnie pobyt w górskim onsenie Kusatsu z możliwością kąpieli w tradycyjnych japońskich łaźniach). Podczas zwiedzania Tokio i Kioto hotele dobrej klasy w centrum. Program zwiedzania bardzo intensywny, ale ciekawy – obejmujący zarówno zabytki jak i najnowsze osiągnięcia techniki i urbanistyki japońskiej.
wady: We wrześniu temperatura powyżej 30 stopni i ogromna wilgotność powietrza - ciężkie warunki do całodniowego zwiedzania
opinia: Znakomity pilot Jacek Wan dziennikarz, podróżnik i geograf – znający Japonię od podszewki. Poza obszernymi komentarzami dotyczącymi zwiedzanych obiektów, przekazał nam mnóstwo ciekawych informacji o życiu, jedzeniu, pracy i zwyczajach Japończyków. Z niesamowitą wprawą przeprowadzał grupę po wielopoziomowych japońskich dworcach, dzięki czemu nawet te dalekie przejazdy (6 środków lokomocji) przebiegały bez żadnych zakłóceń. W naszej ocenie znakomity profesjonalista, pomocny, życzliwy. W sumie wycieczka bardzo udana i godna polecenia.

| Skomentuj opinię (3)


487 osoby z 487 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-09-22 20:44:33
zalety: Dobry wybór hotali-łatwo trafić z miasta,
wady: przewodnik Jacek Wan- Japonia - pan ,któremu nic sie nie chce.Był razem ze swoja "przyjaciółką" i wiecej czasu poświęcał jej niż wycieczce.Ciągle zmęczony,podawał błedne fakty,zmienił program tak,że nie zobaczylismy w środku zamku Białej Czapli.Nie polecam Japonii z tym przewodnikiem.
opinia: Japonia-ciekawy kraj,ale Logos nie popisał się .Dokumenty podrózy wysłane na zły adres.Przewodnik taki sobie - dobrze,że pokazał gdzie można dobrze zjeść.

| Skomentuj opinię554 osoby z 554 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-03 12:23:56
zalety: Wycieczka do Japonii ok - hotele na poziomie, przejazdy także. Polecam, ale... nie z Panią Joanną
wady: Pilot Joanna Trzcińska
opinia: Wycieczka do Japonii jak najbardziej ok, przelot całkiem wygodny (choć już na początku biuro mija się z prawdą twierdząc, że lot narzuca nr miejsc - sprawdzone nieprawda, nie informuje o możliwości rezerwacji posiłków specjalnych).
Hotele w Japonii ok, wygodne i czyste. To samo program wycieczki. Natomiast bardzo wiele można tu zarzucić pilotce. Począwszy od tego, że nie chciała podejść z uczestnikami na plażę(bo wg niej brudna), dopiero po ostrej interwencji uczestników, łaskawie na nią podeszła (zaskoczenie - plaża czysta). Poprzez kłamstwa na temat braku możliwości zakupu karty sim (14 dniowej), jedna z uczestniczek kupiła i używała, na co Pani Trzcińska stwierdziła, że to niemożliwe, wmuszanie zakupu potraw w restauracji, bo ktoś źle zamówił i będzie szybciej, poprzez ignorancję prośby jednej z uczestniczek na temat informacji dot. zniżek dla osób niepełnosprawnych (są takowe w Japonii i sięgają 50 do 80% upustu - ona bezczelnie to olewała - bo co za różnica czy zapłacisz 1000 Yenów czy 500 ? ona ma darmowe wstępy), poprzez traktowanie programu wycieczki olewająco, na zasadzie odbębnić - np w Hiroszimie, w trakcie rejsu na wyspę mieliśmy ok. 1 godziny czasu (z posiłkiem), gdzie wskazała ona restaurację, a na zwiedzanie zostało 10 min. Na protest uczestniczki, odpowiedziała, że przecież padał deszcz a ona po Parku Pokoju chodzić nie będzie w nocy... Za to na galerie handlowe nigdy jej czasu nie brakło - Pani pomyliła komunistyczny ustrój, gdzie w Polsce nic nie było i ludzie wręcz pragnęli tych zakupów. Może czas przemianować wycieczkę na Shopping w Japonii - czyli tropem galerii handlowych. Dzięki tej Pani mieliśmy popsuty wyjazd. Informacje o zwiedzanych atrakcjach - znikome, czytane z internetu ... odzywki do kelnerów i pilotów miejscowych tragiczne. Japonię polecam, ale nie z tą Panią

| Skomentuj opinię (2)


AlinaR
zwiedzający - 3 punktów

646 osoby z 647 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-06-09 11:04:44
zalety: Fantastycznie przygotowane i przeprowadzone wyjazdy
wady: niestety drogo
opinia: Bardzo ciekawe programy, przewodnicy-piloci to najczęściej pasjonaci. Oferta biura bardzo szeroka i ciekawa. Wyprawa z Logos Tour to prawdziwa przygoda i piękne wspomnienia na całe życie.

| Skomentuj opinię


752 osoby z 853 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-03-24 11:13:16
zalety: No, nie będę Was wychwalać, bo opuścicie skrzydełka.Ale Marka muszę pochwalić, bo zasłużył sobie. Kierowców - też.
wady: Nie zauważyłam.
opinia: Byłam z Logos Tour kilka razy. Biuro - jak biuro. Ważni są ludzie, szczególnie pilot. Pewnie mam szczęście, ale trafiam nieźle. Ostatnio i pilot (Marek Stachowiak)i kierowcy, także współtowarzysze podróży - Australia i Nowa Zelandia od 14.01. do 02.02. 2017 byli OK. Nieważne, gdzie jedziesz, ważne: z KIM.Iza ("JEST")

| Skomentuj opinię (2)


872 osoby z 1096 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-03 11:12:29
zalety: brak zalet
wady: jak większość duzych biur oszuści mają w nosie ludzi
opinia: Rok wcześniej dokonałem rezerwacji.Potem podpisałem umowę .W ciągu roku do października byłem na bieżąco z biurem.Pod koniec września zapłaciliśmy ( trzy osoby) całość kwoty , i zaczęło się!!! . Nagle dzień po wpłacie odzywa się pan Sliwka i mówi nam ,że Kuba jest nie sprawdzona i nie obliczalna i proponuje mi ,nam ...Belize, Honduras, Kostarykę . Ale ja wpłacałem na Meksyk i Kubę.!!! szok dopiero po przepychankach i interwencji osób trzecich oddał nam pieniądze. Przeżyłem wakacje życia.Tylko TL Sliwka zrobił z nas powidła. Oszust!!!. Wpłaciliśmy ponownie do KBP ,a tu z deszczu pod rynnę.Katoliccy oszuści. Zobacz opinie o Katolickim Biurze Pielgrzymkowym z Warszawy!!! Pan A Pierz- właściciel kolejny cwaniak . On dopiero Pierze mózgi!!!

| Skomentuj opinię (2)


1009 osoby z 1371 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-09-24 13:55:37
zalety: wycieczka Kazachstan,kirgistan,uzbekistan,turkmenistan ogólny program zachęcający,pilot dobrze znający swoje zadanie kontaktowy.
wady: zbyt duża grupa powoduje że wydluża sie zwiedzanie i dalszy program jest po łepkach albo nie w pelni zrealizowany,wyżywienie poza śniadaniami to nieporozumienie.
opinia: Jadąc spodziewałem się doznań również kulinarnych tamtych krajów a był kurczak i wołowina ,szczytem wszystkiego był posiłek niby w jakimś domu -plow to był kubeczek ryżu i słownie dwa kawałeczki wołowiny o długości 3cm i średnicy 1cm.Na zapytanie dlaczego nie ma baraniny odpowiedz żadna.Hotele i organizacja przejazdów dobra,należy się zastanowić czy zamiast tluc się kilka godzin w autobusie z taszkientu do samarkandy nie nalezło zorganizować przejazdu pociągiem 2godziny

| Skomentuj opinię


1080 osoby z 1512 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-08-06 10:43:55
zalety: Bardzo kompetentna,opiekuńcza Pani Joanna Trzcińska-pilot naszej wycieczki.Wygodne,czyste hotele,smaczne posiłki.Udane wycieczki fakultatywne. Wygodny autokar i świetny islandski kierowca.
wady: Czasem pogoda płata figle i np pada deszcz lub jest mgła.
opinia: Byłam na wycieczce DOOKOŁA ISLANDII 18-25.07 2016r. Wróciłam b.zadowolona.Islandia zaskoczyła mnie różnorodnością i zmiennością krajobrazu-od czarnych plaż i pól polawinowych porośniętych mchem po zielone i ukwiecone pola.Urokliwe wioseczki i np.miasteczko liczące 300 mieszkańców,domy porośnięte trawą.Dalej pola gejzerów, kąpiel w ciepłych wodach Błękitnej Laguny,wodospady,fiordy,lodowiec...nowoczesna przestrzenna stolica.

| Skomentuj opinię (3)


1124 osoby z 1593 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-23 21:54:50
zalety: brak
wady: oszuści
opinia: Na tegoroczną eskapadę wybraliśmy Japonię z Logos Tur. Zapowiadało się znakomicie. Cena mniejsza niż gdzie indziej,przewodnik Jacek Wan znany z programów telewizyjnych wielbiciel Orientu a poza tym o kraju Kwitnącej Wiśni marzyłem od dawna.
Na początku było normalnie Po wylądowaniu czekał na nas autokar, zawiózł do hotelu i po krótkim odpoczynku zaczęliśmy zwiedzanie. Od tej pory za wszystko musieliśmy płacić my. Za przejazdy metrem i to bilety jednorazowe bo nasz hrabia nie potrafił załatwić przejazdówek a może nie chciał {a tak w ogóle to błądził po metrze jak kret na słońcu}. Dobrze że znał japoński bo mógł zapytac o droge ,biuro odpowie że uprzedzili o kosztach dodatkowych ale napisali że 120 dol na przejazdy i 50 na bilety a my wydaliśmy około 300 dol.
To jeszcze mógłbym przeboleć ale oni kazali nam z bagażami objuczeni jak wielbłądy spoceni jak psy w 36 stopniowym upale jeżdzić od miasta do miasta od hotelu do hotelu i jeszcze za to wszystko płacić. Dobrze że od 5 dnia pobytu wykupili nam na swój koszt bilet wieloprzejazdowy na pociągi ale transwer do hotelu to według biura dojazd taksówkami oczywiście na nasz koszt.
Nasz pilot z którym wiązałem ogromne nadzieje nie był zbytnio zorientowany a może po prostu mu sie nie chciało opowiadać o zwiedzanych obiektach a "tak poza tym to nie ma tam nic ciekawego i on pokaże nam droge ale on nie musi z nami tam iść bo po co".
Pan Jacek nadaje się na emeryta wygrzewajacego sie w ciepłych żródłach a nie na kogoś oprowadzającego wycieczki. Zastąpcie go kimś młodszym bo stracicie wszystkich klientów.
Ja juz z waszych usług nie skorzystam.

| Skomentuj opinię (8)


entt12
zwiedzający - 1 punktów

1431 osoby z 2210 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-11-09 01:15:28
zalety: Nieznane


wady: Beztroska
opinia: Wczoraj rozpoczęła się moja podróż do Meksyku. Po 2 dniach podróży jestem wraz z 11 innymi osobami we... Wiedniu. Strajk Lufthansy - samolot do Fankfurtu, skąd miało być połączenie do Mexico City odwołany. Noc w Warszawie. Następnego dnia grupę /20 osób/ podzielono na 3 części, każda inną trasą miała się udać do Madrytu, a stamtąd wszyscy razem do Meksyku. Najliczniejsza podgrupa, 12osobowa, bez pilota leciała przeez Wiedeń. Okazało się, że 40 min na zmianę samolotu to za mało czasu i ten do Madrytu odleciał bez nas. Dzielny Logos Tour znalazł i na to rozwiązanie - udało się wcześniej podzielić grupę, to uda się i teraz. Pierwsza 4 osobowa ekipa dostala bilety na trasę: Wiedeń - Paryż - Toronto - Mexico City. Nie czekaliśmy na kolejne bilety /może przez Moskwę?/ i zażdaliśmy odtrnsportowania nas do Warszawy z zamiarem zakończenia tej wyprawy. Wtedy okazqło się, że jednak wracamy do opcji Madryt - Mexico City. 2 dni stracone, program nie do uratowania. Gdyby nie p. Magda, jedna z uczestniczek, która miała energię i dobrą wolę do tego, żeby zastąpić pilota, to pewnie do tej pory blądzilibyśmy po wiedeńskim lotnisku, a tak czekamy w hotelu na to, co przyniesie kolejny dzień....

| Skomentuj opinię (2)helenka01
zwiedzający - 1 punktów

1667 osoby z 2682 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-03-23 18:54:10
zalety: Wspaniała wycieczka Peru z Boliwią i Iran
wady: Logos nie uznaje krytyki.
Piloci są często przypadkowi.
Reklamacje, nikt nie uwzględnia.

opinia: Po świetnych wycieczkach do Peru i Boliwii i Iranu, zdecydowałam się na droższy, bez czarteru (co jest u innych)Meksyk.
tragedia.zamiast pilotki gwiazda z gołym biustem i szpilkami pod siedzeniem w autokarze i zbyt dużym bólem głowy żeby coś opowiadać.co dzień nikt nic nie wiedział.na moją prosbę o jakieś wyjaśnienia tego co ogladamy skwitowane "i tak zapomnicie".tylko sklepy, knajpki a program...tak na minimum czyli dojeżdżamy do ogromnego obiektu a oni nam mówią, za 20 minut zamykamy.bosko.
pomimo ciągłych interwencji mailowych i telefonicznych, a potem reklamacji, biuro uznało mnie za marudną starą wariatkę.
sorry.nigdy więcej nie chcę spotkać pani Ewy Pomorskiej.
jeśli mam wydawać nie małe pieniądze to wolę z kimś kto szanuje turystę.

| Skomentuj opinię (2)


2045 osoby z 3429 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-08-05 09:26:00
zalety: Pilot - pan Janek - super.
wady: Wyżywienie, zakwaterowanie
opinia: Byłam w lipcu br na wycieczce w Szwajcarii. Uważam, że była to totalna wpadka Biura jeśli chodzi o wyżywienie i zakwaterowanie. Otóż w umowie wskazano, iż zakwaterowanie to hotele 3 i 4 gwiazdkowe. Umowa podpisana w Polsce i bez żadnych odnośników co do ewentualnej innej kategoryzacji hoteli w Szwajcarii ( której nota bene nie ma, zwłaszcza, że Szwajcaria to kolebka hotelarstwa ). Generalnie większość hoteli okazała się być w miarę ok, aczkolwiek poza jednym przypadkiem w żadnym z hoteli nie sposób było znaleźć owych gwiazdek, czy to przy nazwie, czy też gdzie indziej. Dramat był na ostatnie 2 noce. Zakwaterowano nas ponoć w czymś co nosiło nazwę hotelu pod Lucerną. "Hotel" to było zwykłe schronisko młodzieżowe. Ręczniki i pościel brudna, wszędzie brud, na basenie, który tam miał być, chodziły kury, wszędzie bałagan i brud. A co do wyżywienia to wyglądało ono mniej więcej tak jak na filmach dot. więzienia. Kazano się nam ustawić z talerzami i pan aluminiową łyżką nakładał nam z aluminiowych garów żarcie, bo trudno to nawet nazwać jedzenie. Mam mnóstwo zdjęć z tego miejsca, albowiem zamierzam dochodzić swoich roszczeń od biura. Zauważam bowiem, że wycieczka do tanich nie należała ( prawie 9.000 zł za 2 osoby na 7 dni plus dojazd ) jak również nie był to pierwszy nasz wyjazd z Logosem. Generalnie odradzam Szwajcarię - cena nieadekwatna do usługi.

| Skomentuj opinię (2)


Ilona62
zwiedzający - 1 punktów

2144 osoby z 3626 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-10-15 20:49:07
zalety: Profesjonalizm, doskonale przygotowany program, kompetenti piloci.
wady: Brak wad
opinia: Już 4 lat wyjeżdżam z LOGOS TOUR na wyprawy egzotyczne. Ja i moja przyjaciółka nie mamy żadnych zastrzeżeń do imprez organizowanych przez to biuro. Koszt jest na pewno wysoki jednak wybieramy z propozycji biura te, na które nas stać.
Byłyśmy w Meksyku i Gwatemali z uroczym pilotem LECHEM. Na niezapomnianej wyprawie w Kenii - Tanzanii i Zanzibarze ze wspaniałym pilotem JACKIEM, kolejna wyprawa to Birma, Kambodża, Tajlandia i Wietnam - opiekowała się nami ELA - kobieta o wspaniałym sercu i ogromnej wiedzy. Teraz przygotowujemy się ( listopad 2012) do wyjazdu do Chile, Argentyny, Urugwaju i Brazylii. Każda z naszych wypraw to wspaniała przygoda - doskonali uczestnicy wycieczki - każdy z nas ma słabsze dni - jednak nie mogę powiedzieć, że coś było nie tak. Program zawsze był realizowany zgodnie z podanym przed wyjazdem, zawsze dodatkowo piloci pokazywali nam miejsca, o których nie było mowy przed wyjazdem. Myślę, że zadowolenie z wycieczki to nastawienie jej uczestnika - umiejętność dostosowania się do grupy. Ważne jest także to aby zostawić w kraju swoje stanowiska - być jednym z grupy - nie prezesem, sędzią, adwokatem, dyrektorem czy kimś innym z górnej półki. To bardzo pomaga. Myślę, że mamy szczęście do towarzyszy podróży – wszystkich wspominam dobrze, z wieloma do dzisiaj utrzymuje kontakt. Życzę wszystkim, którzy wybierają się na wyprawy wspaniałych przygód. Powodzenia na szlaku.

| Skomentuj opinię (1)