Biuro Podróży Logos Tour - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 3.50 / 5.00
54% opiniujących poleca Logos Tour
Opinie klientów biura podróży Logos Tour. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura Logos Tour.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne Logos Tour? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Logos Tour

1134 osoby z 1603 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-23 21:54:50
zalety: brak
wady: oszuści
opinia: Na tegoroczną eskapadę wybraliśmy Japonię z Logos Tur. Zapowiadało się znakomicie. Cena mniejsza niż gdzie indziej,przewodnik Jacek Wan znany z programów telewizyjnych wielbiciel Orientu a poza tym o kraju Kwitnącej Wiśni marzyłem od dawna.
Na początku było normalnie Po wylądowaniu czekał na nas autokar, zawiózł do hotelu i po krótkim odpoczynku zaczęliśmy zwiedzanie. Od tej pory za wszystko musieliśmy płacić my. Za przejazdy metrem i to bilety jednorazowe bo nasz hrabia nie potrafił załatwić przejazdówek a może nie chciał {a tak w ogóle to błądził po metrze jak kret na słońcu}. Dobrze że znał japoński bo mógł zapytac o droge ,biuro odpowie że uprzedzili o kosztach dodatkowych ale napisali że 120 dol na przejazdy i 50 na bilety a my wydaliśmy około 300 dol.
To jeszcze mógłbym przeboleć ale oni kazali nam z bagażami objuczeni jak wielbłądy spoceni jak psy w 36 stopniowym upale jeżdzić od miasta do miasta od hotelu do hotelu i jeszcze za to wszystko płacić. Dobrze że od 5 dnia pobytu wykupili nam na swój koszt bilet wieloprzejazdowy na pociągi ale transwer do hotelu to według biura dojazd taksówkami oczywiście na nasz koszt.
Nasz pilot z którym wiązałem ogromne nadzieje nie był zbytnio zorientowany a może po prostu mu sie nie chciało opowiadać o zwiedzanych obiektach a "tak poza tym to nie ma tam nic ciekawego i on pokaże nam droge ale on nie musi z nami tam iść bo po co".
Pan Jacek nadaje się na emeryta wygrzewajacego sie w ciepłych żródłach a nie na kogoś oprowadzającego wycieczki. Zastąpcie go kimś młodszym bo stracicie wszystkich klientów.
Ja juz z waszych usług nie skorzystam.

| Skomentuj opinię (8)


entt12
zwiedzający - 1 punktów

1439 osoby z 2218 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-11-09 01:15:28
zalety: Nieznane


wady: Beztroska
opinia: Wczoraj rozpoczęła się moja podróż do Meksyku. Po 2 dniach podróży jestem wraz z 11 innymi osobami we... Wiedniu. Strajk Lufthansy - samolot do Fankfurtu, skąd miało być połączenie do Mexico City odwołany. Noc w Warszawie. Następnego dnia grupę /20 osób/ podzielono na 3 części, każda inną trasą miała się udać do Madrytu, a stamtąd wszyscy razem do Meksyku. Najliczniejsza podgrupa, 12osobowa, bez pilota leciała przeez Wiedeń. Okazało się, że 40 min na zmianę samolotu to za mało czasu i ten do Madrytu odleciał bez nas. Dzielny Logos Tour znalazł i na to rozwiązanie - udało się wcześniej podzielić grupę, to uda się i teraz. Pierwsza 4 osobowa ekipa dostala bilety na trasę: Wiedeń - Paryż - Toronto - Mexico City. Nie czekaliśmy na kolejne bilety /może przez Moskwę?/ i zażdaliśmy odtrnsportowania nas do Warszawy z zamiarem zakończenia tej wyprawy. Wtedy okazqło się, że jednak wracamy do opcji Madryt - Mexico City. 2 dni stracone, program nie do uratowania. Gdyby nie p. Magda, jedna z uczestniczek, która miała energię i dobrą wolę do tego, żeby zastąpić pilota, to pewnie do tej pory blądzilibyśmy po wiedeńskim lotnisku, a tak czekamy w hotelu na to, co przyniesie kolejny dzień....

| Skomentuj opinię (2)helenka01
zwiedzający - 1 punktów

1675 osoby z 2690 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-03-23 18:54:10
zalety: Wspaniała wycieczka Peru z Boliwią i Iran
wady: Logos nie uznaje krytyki.
Piloci są często przypadkowi.
Reklamacje, nikt nie uwzględnia.

opinia: Po świetnych wycieczkach do Peru i Boliwii i Iranu, zdecydowałam się na droższy, bez czarteru (co jest u innych)Meksyk.
tragedia.zamiast pilotki gwiazda z gołym biustem i szpilkami pod siedzeniem w autokarze i zbyt dużym bólem głowy żeby coś opowiadać.co dzień nikt nic nie wiedział.na moją prosbę o jakieś wyjaśnienia tego co ogladamy skwitowane "i tak zapomnicie".tylko sklepy, knajpki a program...tak na minimum czyli dojeżdżamy do ogromnego obiektu a oni nam mówią, za 20 minut zamykamy.bosko.
pomimo ciągłych interwencji mailowych i telefonicznych, a potem reklamacji, biuro uznało mnie za marudną starą wariatkę.
sorry.nigdy więcej nie chcę spotkać pani Ewy Pomorskiej.
jeśli mam wydawać nie małe pieniądze to wolę z kimś kto szanuje turystę.

| Skomentuj opinię (2)


2051 osoby z 3435 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-08-05 09:26:00
zalety: Pilot - pan Janek - super.
wady: Wyżywienie, zakwaterowanie
opinia: Byłam w lipcu br na wycieczce w Szwajcarii. Uważam, że była to totalna wpadka Biura jeśli chodzi o wyżywienie i zakwaterowanie. Otóż w umowie wskazano, iż zakwaterowanie to hotele 3 i 4 gwiazdkowe. Umowa podpisana w Polsce i bez żadnych odnośników co do ewentualnej innej kategoryzacji hoteli w Szwajcarii ( której nota bene nie ma, zwłaszcza, że Szwajcaria to kolebka hotelarstwa ). Generalnie większość hoteli okazała się być w miarę ok, aczkolwiek poza jednym przypadkiem w żadnym z hoteli nie sposób było znaleźć owych gwiazdek, czy to przy nazwie, czy też gdzie indziej. Dramat był na ostatnie 2 noce. Zakwaterowano nas ponoć w czymś co nosiło nazwę hotelu pod Lucerną. "Hotel" to było zwykłe schronisko młodzieżowe. Ręczniki i pościel brudna, wszędzie brud, na basenie, który tam miał być, chodziły kury, wszędzie bałagan i brud. A co do wyżywienia to wyglądało ono mniej więcej tak jak na filmach dot. więzienia. Kazano się nam ustawić z talerzami i pan aluminiową łyżką nakładał nam z aluminiowych garów żarcie, bo trudno to nawet nazwać jedzenie. Mam mnóstwo zdjęć z tego miejsca, albowiem zamierzam dochodzić swoich roszczeń od biura. Zauważam bowiem, że wycieczka do tanich nie należała ( prawie 9.000 zł za 2 osoby na 7 dni plus dojazd ) jak również nie był to pierwszy nasz wyjazd z Logosem. Generalnie odradzam Szwajcarię - cena nieadekwatna do usługi.

| Skomentuj opinię (2)


Ilona62
zwiedzający - 1 punktów

2150 osoby z 3632 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-10-15 20:49:07
zalety: Profesjonalizm, doskonale przygotowany program, kompetenti piloci.
wady: Brak wad
opinia: Już 4 lat wyjeżdżam z LOGOS TOUR na wyprawy egzotyczne. Ja i moja przyjaciółka nie mamy żadnych zastrzeżeń do imprez organizowanych przez to biuro. Koszt jest na pewno wysoki jednak wybieramy z propozycji biura te, na które nas stać.
Byłyśmy w Meksyku i Gwatemali z uroczym pilotem LECHEM. Na niezapomnianej wyprawie w Kenii - Tanzanii i Zanzibarze ze wspaniałym pilotem JACKIEM, kolejna wyprawa to Birma, Kambodża, Tajlandia i Wietnam - opiekowała się nami ELA - kobieta o wspaniałym sercu i ogromnej wiedzy. Teraz przygotowujemy się ( listopad 2012) do wyjazdu do Chile, Argentyny, Urugwaju i Brazylii. Każda z naszych wypraw to wspaniała przygoda - doskonali uczestnicy wycieczki - każdy z nas ma słabsze dni - jednak nie mogę powiedzieć, że coś było nie tak. Program zawsze był realizowany zgodnie z podanym przed wyjazdem, zawsze dodatkowo piloci pokazywali nam miejsca, o których nie było mowy przed wyjazdem. Myślę, że zadowolenie z wycieczki to nastawienie jej uczestnika - umiejętność dostosowania się do grupy. Ważne jest także to aby zostawić w kraju swoje stanowiska - być jednym z grupy - nie prezesem, sędzią, adwokatem, dyrektorem czy kimś innym z górnej półki. To bardzo pomaga. Myślę, że mamy szczęście do towarzyszy podróży – wszystkich wspominam dobrze, z wieloma do dzisiaj utrzymuje kontakt. Życzę wszystkim, którzy wybierają się na wyprawy wspaniałych przygód. Powodzenia na szlaku.

| Skomentuj opinię (1)


Minkaa
zwiedzający - 3 punktów

2448 osoby z 4237 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-08 18:46:05
zalety: Uczciwie przedstawiają sprawę
wady: bez
opinia: Chciałam jeszcze dodać że w tym roku chciałam pojechać do Australii i Nowej Zelandii. Niestety na półtorej miesiąca przed terminem wyjazdu odwołali ponieważ było zbyt mało chętnych osób. Nie mam pretensji, bardziej mnie dobiło to iż po odwołaniu zaraz znalazłam inne biuro - Logos Travel Śliwka które podobno miało już potwierdzony termin. Zapisałam się wpłaciłam pierwszą ratę, a po tygodniu zadzwonili że ktoś zrezygnował i nie wiadomo czy odbędzie się kazali czekać. Kazali mi czekać praktycznie do ostatniej chwili codziennie dzwoniłam i słyszałam "już prawie potwierdzona czekamy tylko na bilety lotnicze" na zmianę z "nie wiadomo bo ktoś się wypisał". Ani razu nie zadzwonili oni, codziennie to ja dzwoniłam. Oczywiście szefa nie było "przychodzi o różnych porach".
Więc podsumowując i tak wolę Logos Tur przynajmniej nawet jak odwołują mam czas na poszukanie czegoś innego a nie zwodzą do ostatniej chwili - bo może nie będę miała wyboru i pojadę z nimi na inny kierunek.

| Skomentuj opinię (3)


Minkaa
zwiedzający - 3 punktów

2460 osoby z 4220 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-08 18:23:49
zalety: Ceny adekwatne do wycieczki (nie za drogo;)
dobry przewodnik, fajna trasa
wady: chce jeeeszcze ;)
opinia: Witam byłam z Logos Tour na wycieczce w Meksyku w sierpniu 2009r. Jak dla mnie suuuper. Przewodnik Darek Pawlak - bardzo się starał - przygotował dla nas krótki zarys historii który nam przedstawiał podczas przejazdów, puszczał nam filmy przyrodniczo-podróżnicze i fabularne o Meksyku. Jak sam pisał jego pasją są co prawda inne strony (Azja) ale baardzo poważnie podchodził do swoich obowiązków i starał się opowiedzieć nam jak najwięcej o kraju który zwiedzaliśmy.

| Skomentuj opinię (2)


Corunia
zwiedzający - 1 punktów

2579 osoby z 4451 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-08-09 18:38:48
zalety: Profesjonalnie i rzetelnie
wady: drogo, często odwołują terminy
opinia: Warto im zaufać, zwłaszcza, kiedy się jedzie w jakieś odległe zakątki globu. Z nimi jest bezpiecznie i nie robią "numerów". Przewodnicy Logosu to zawodowcy

| Skomentuj opinię (1)