Biuro Podróży Logos Tour - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 3.50 / 5.00
54% opiniujących poleca Logos Tour
Opinie klientów biura podróży Logos Tour. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura Logos Tour.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne Logos Tour? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Logos Tour

Ilona62
zwiedzający - 1 punktów

2145 osoby z 3627 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-10-15 20:49:07
zalety: Profesjonalizm, doskonale przygotowany program, kompetenti piloci.
wady: Brak wad
opinia: Już 4 lat wyjeżdżam z LOGOS TOUR na wyprawy egzotyczne. Ja i moja przyjaciółka nie mamy żadnych zastrzeżeń do imprez organizowanych przez to biuro. Koszt jest na pewno wysoki jednak wybieramy z propozycji biura te, na które nas stać.
Byłyśmy w Meksyku i Gwatemali z uroczym pilotem LECHEM. Na niezapomnianej wyprawie w Kenii - Tanzanii i Zanzibarze ze wspaniałym pilotem JACKIEM, kolejna wyprawa to Birma, Kambodża, Tajlandia i Wietnam - opiekowała się nami ELA - kobieta o wspaniałym sercu i ogromnej wiedzy. Teraz przygotowujemy się ( listopad 2012) do wyjazdu do Chile, Argentyny, Urugwaju i Brazylii. Każda z naszych wypraw to wspaniała przygoda - doskonali uczestnicy wycieczki - każdy z nas ma słabsze dni - jednak nie mogę powiedzieć, że coś było nie tak. Program zawsze był realizowany zgodnie z podanym przed wyjazdem, zawsze dodatkowo piloci pokazywali nam miejsca, o których nie było mowy przed wyjazdem. Myślę, że zadowolenie z wycieczki to nastawienie jej uczestnika - umiejętność dostosowania się do grupy. Ważne jest także to aby zostawić w kraju swoje stanowiska - być jednym z grupy - nie prezesem, sędzią, adwokatem, dyrektorem czy kimś innym z górnej półki. To bardzo pomaga. Myślę, że mamy szczęście do towarzyszy podróży – wszystkich wspominam dobrze, z wieloma do dzisiaj utrzymuje kontakt. Życzę wszystkim, którzy wybierają się na wyprawy wspaniałych przygód. Powodzenia na szlaku.

| Skomentuj opinię (1)


Minkaa
zwiedzający - 3 punktów

2445 osoby z 4234 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-08 18:46:05
zalety: Uczciwie przedstawiają sprawę
wady: bez
opinia: Chciałam jeszcze dodać że w tym roku chciałam pojechać do Australii i Nowej Zelandii. Niestety na półtorej miesiąca przed terminem wyjazdu odwołali ponieważ było zbyt mało chętnych osób. Nie mam pretensji, bardziej mnie dobiło to iż po odwołaniu zaraz znalazłam inne biuro - Logos Travel Śliwka które podobno miało już potwierdzony termin. Zapisałam się wpłaciłam pierwszą ratę, a po tygodniu zadzwonili że ktoś zrezygnował i nie wiadomo czy odbędzie się kazali czekać. Kazali mi czekać praktycznie do ostatniej chwili codziennie dzwoniłam i słyszałam "już prawie potwierdzona czekamy tylko na bilety lotnicze" na zmianę z "nie wiadomo bo ktoś się wypisał". Ani razu nie zadzwonili oni, codziennie to ja dzwoniłam. Oczywiście szefa nie było "przychodzi o różnych porach".
Więc podsumowując i tak wolę Logos Tur przynajmniej nawet jak odwołują mam czas na poszukanie czegoś innego a nie zwodzą do ostatniej chwili - bo może nie będę miała wyboru i pojadę z nimi na inny kierunek.

| Skomentuj opinię (3)Minkaa
zwiedzający - 3 punktów

2457 osoby z 4217 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-08 18:23:49
zalety: Ceny adekwatne do wycieczki (nie za drogo;)
dobry przewodnik, fajna trasa
wady: chce jeeeszcze ;)
opinia: Witam byłam z Logos Tour na wycieczce w Meksyku w sierpniu 2009r. Jak dla mnie suuuper. Przewodnik Darek Pawlak - bardzo się starał - przygotował dla nas krótki zarys historii który nam przedstawiał podczas przejazdów, puszczał nam filmy przyrodniczo-podróżnicze i fabularne o Meksyku. Jak sam pisał jego pasją są co prawda inne strony (Azja) ale baardzo poważnie podchodził do swoich obowiązków i starał się opowiedzieć nam jak najwięcej o kraju który zwiedzaliśmy.

| Skomentuj opinię (2)


Corunia
zwiedzający - 1 punktów

2576 osoby z 4448 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-08-09 18:38:48
zalety: Profesjonalnie i rzetelnie
wady: drogo, często odwołują terminy
opinia: Warto im zaufać, zwłaszcza, kiedy się jedzie w jakieś odległe zakątki globu. Z nimi jest bezpiecznie i nie robią "numerów". Przewodnicy Logosu to zawodowcy

| Skomentuj opinię (1)