Biuro podróży Matimpex Travel - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 3.50 / 5.00
50% opiniujących poleca Matimpex Travel
Opinie klientów biura podróży Matimpex Travel. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Matimpex Travel zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Matimpex Travel

1967 osoby z 3450 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-05-16 23:07:51
zalety: dobra oferta
wady: brak
opinia: miła obsluga, dobra oferta weekendowa, dobrze bylam poinformowana przez telefon dokad maja w tym biurze wycieczki na weekend po Europie, zaciekawiłam sie wycieczką do Barcelony

| Skomentuj opinię (3)


wycieczka56
zwiedzający - 6 punktów

467 osoby z 467 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-06-15 19:33:42
zalety: Stara, polska firma rodzinna.
Założyciel izby turystycznej.
Ma dobre opinie.
wady: Oferta dość sztywna i trudno korzystać z takiej oferty więcej niż kilka razy. np. do Paryża można polecić wielokrotnie, ale po co z tą samą pilotką, zwiedzać to samo i słuchać tego samego.

Drogo jak przeloty są za grosze, a brak miejsc bliżej wylotu.

Dużo odwołanych wycieczek.
opinia: Piotrze (autor komentarza do oceny powyżej), jak mogłeś być ze sto razy z Matimpex skoro mają mniej niż 20 kierunków w ofercie? Nawet licząc te, które praktycznie ciągle odwołują i wpisane są na stronie (Neapol, Londyn) po dwa razy.

Tak do dobre biuro, ale
u mnie przez zmianę kolejności wypadły z plany dwa obiekty, więc nie został cały program zrealizowany. Jakbyś kupił auto bez dwóch kół to byłbyś zachwycony?
Co jeśli pilot Zbyszek (do Rosji już nie latają) nie ma czasu na fakultatywne opcje, bo ... woli napić się z laskami tj. klientkami?
Pilot to nie tylko wiedza, ale i odpowiedzialność. Dlaczego nie rozliczył się z pobranych pieniędzy? Nie dał KP, paragonu i nie zwrócił części za niezrealizowane wejścia?


Jest parametr cena/jakość. Wyszło drogo.
Kiedy później przed wylotem do Rzymu wybrałem ofertę I... za 1600 z przelotem czarterem z posiłkiem na pokładzie, to Matimpex dokładnie ten sam termin, standard hotelu i niemal identyczny program miał za 1890 tanimi liniami, gdzie kolega, który leciał zamiast żony musiałby dopłacić za zmianę nazwiska. Trudno mi ocenić, czy pilot/ka Matimpex byłaby lepsza od naszej pilotki. Zmiana jednego nazwiska ~420 złotych, posiłki powiedzmy tylko (2 os. 2 strony po 25 zł) 100 czyli w sumie wyszłoby 2x1890+~420+100=4300, a w wybranej opcji wyszło 3200, czyli z różnicy wyszłoby prawie miejsca dla syna na dostawce!

| Skomentuj opinię