Biuro podróży Oasis Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 2.00 / 5.00
33% opiniujących poleca Oasis Tours
Opinie klientów biura podróży Oasis Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Oasis Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Oasis Tours

Magda5885
zwiedzający - 2 punktów

8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-06-04 16:53:12
zalety: Profesjonalizm.
Wszystko zgodne z opisem.
Najlepsza rezydentka z jaką miałam do czynienia.
wady: Brak
opinia: Wszystko było tak jak być powinno. Każdy punkt oferty się zgadzał. Rezydentka bardzo sympatyczna i profesjonalnie podchodząca do pracy.Zawsze na każdym dyżurze była w hotelu, chociaż było nas trójka -turystów pod jej skrzydłami.
Jest segregator w hotelu gdzie są wszystkie aktualne informacje wpisywane na bieżąco. Polecam to biuro z całego serca. Ja byłam z nimi w Tunezji.

| Skomentuj opinię


13 osoby z 18 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-04-20 18:41:15
zalety: brak
wady: nie dotrzymanie warunków umowy - skrócony pobyt
opinia: Witam,

W zeszłym roku wykupiliśmy wycieczkę z Oasis Tours do Tunezji - hotel Talassa Villa Skanes. Hotel i wyżywienie bardzo fajne. Dwa dni przed końcem imprezy dowiedzieliśmy się, że wylatujemy 24 godziny wcześniej i na dodatek lądujemy w Gdansku a nie w Krakowie. Dlaczego musieliśmy lecieć do Gdańska i z powrotem do Krakowa? W związku z tym reklamowaliśmy tą wycieczkę prosząc o zwrot kosztów za skrócenie wczasow. Do tej pory nie otrzymalismy zwrotu - mija prawie rok od wycieczki.

| Skomentuj opinięlimoncia1
zwiedzający - 1 punktów

19 osoby z 26 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-10-01 20:45:11
zalety: ŻADNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wady: Pierwszy i ostatni raz polecieliśmy z mężem z biurem Oasis i do tego w podróż posślubną. Hotel bardzo fajny Jungle Aqua park , jezeli chodzi o organizacjei to po pierwsze rezydentka Asia byla tylko dwa razy na spotkaniu organizacyjnym i drugi raz w pon a my bylismy od czwartku 20.09, po drugie jezeli chodzi o godziny lotu itp to mielismy wracac w czwartek 27.09 o 14 jak sie okazalo lot zostal odwolanany a informacja o tym byla dopiero w czwartek o 22 30 w piatek wielu polakow dzwonilo do rezydentki z zapytaniami miala wylaczony tel a co sie najlepsze okazalo w piatek 28.09 ze poleciala do Aleksandrii i miala wlaczony tryb samolotowy i ze bedzie w niedziele dopiero na spotkaniu w ustaloch godzinach, zero zainteresowania ze strony biura i rezydenta, Kolejna sprawa to taka ze mielismy miec lot o 22 30 w sobote 29.09, byl nagle opozniony 2 godziny a malo tego byl to lot jedynie do Katowic a nie do Poznania gdzie mielismy leciec w czwartek i gdzie milelismy auto na parkingu, informowano nas na lonisku w Hughardzie ze w polsce w Katowicach na lotnisku beda na nas czekac przedstawiciele biura (wyladowalismy przed 4 nad ranem 30.09) i wskaza nam autobusy do Warszawy, Poznania itp olali calkowice wszystkich nikt sie nie pozjawil na lotnisku w Katowicach. Dotarlismy dopiero do poznania o godzinie 11 przed poludniem a 40 minut temu z Poznania do Świdwin. NIE POLECAM TEGO BIURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
opinia: Pierwszy i ostatni raz polecieliśmy z mężem z biurem Oasis i do tego w podróż posślubną. Hotel bardzo fajny Jungle Aqua park , jezeli chodzi o organizacjei to po pierwsze rezydentka Asia byla tylko dwa razy na spotkaniu organizacyjnym i drugi raz w pon a my bylismy od czwartku 20.09, po drugie jezeli chodzi o godziny lotu itp to mielismy wracac w czwartek 27.09 o 14 jak sie okazalo lot zostal odwolanany a informacja o tym byla dopiero w czwartek o 22 30 w piatek wielu polakow dzwonilo do rezydentki z zapytaniami miala wylaczony tel a co sie najlepsze okazalo w piatek 28.09 ze poleciala do Aleksandrii i miala wlaczony tryb samolotowy i ze bedzie w niedziele dopiero na spotkaniu w ustaloch godzinach, zero zainteresowania ze strony biura i rezydenta, Kolejna sprawa to taka ze mielismy miec lot o 22 30 w sobote 29.09, byl nagle opozniony 2 godziny a malo tego byl to lot jedynie do Katowic a nie do Poznania gdzie mielismy leciec w czwartek i gdzie milelismy auto na parkingu, informowano nas na lonisku w Hughardzie ze w polsce w Katowicach na lotnisku beda na nas czekac przedstawiciele biura (wyladowalismy przed 4 nad ranem 30.09) i wskaza nam autobusy do Warszawy, Poznania itp olali calkowice wszystkich nikt sie nie pozjawil na lotnisku w Katowicach. Dotarlismy dopiero do poznania o godzinie 11 przed poludniem a 40 minut temu z Poznania do Świdwin. NIE POLECAM TEGO BIURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Skomentuj opinię


53 osoby z 98 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-09-25 15:29:44
zalety: -
wady: -
opinia: Witam. Jakiś czas temu wykupiliśmy wycieczkę do Egiptu na 2 tygodnie w biurze Oasis Tours. Wpłacona zaliczka, wszystko fajnie, aż do momentu wiadomości ze strony Oasis o braku możliwości wylotu z Poznania (podczas składania rezerwacji taka opcja była). Do wyboru była Warszawa, oraz możliwość anulowania rezerwacji i natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Wybraliśmy tą drugą opcję, gdyż woleliśmy zakupić wycieczkę w innym biurze. Jednakże pieniądze, które miały zostać zwrócone w trybie natychmiastowym nadal nie pojawiły się na koncie, a minął już miesiąc od anulowania. Od dwóch tygodni próbujemy się dodzwonić do biura, bez skutku. Nie odpowiadają także na e-maile.
Myślicie, że Oasis Tours ma problemy finansowe, czyżby kolejne biuro, które zniknie z polskiej sceny?

| Skomentuj opinię


15 osoby z 23 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-08-09 14:16:07
zalety: Zaletą moich wakacji była praca animatorów hotelowych nie firmy OASIS TOURS
wady: Syf w hotelu, sprzedali nam 4 gwiazdki a dali ledwo 3 gwiazdkowy, rezydentki - masakra, odradzam serdecznie to biuro
opinia: Syf w hotelu, sprzedali nam 4 gwiazdki a dali hotel ledwo 3 gwiazdkowy, rezydentki - masakra, łamana angielszczyzna, odradzam serdecznie to biuro, patrzą tylko zakasować człowieka a dalej mają gdzieś

| Skomentuj opinię


73 osoby z 134 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-08-05 20:17:13
zalety: Super
wady: Brak,jak ktoś szuka zawsze znajdzie.
opinia: Pieniądze które powierzyliśmy Oasis Tours myśle że były dobrze wykorzystane,bo urlop który spędzilismy już czwarty raz z tym biurem były adekwatne do opisu i oferty katalogu.Mam nadzieję,że w przyszłym roku uda nam się spędzic fajny urlop i nie zostaniemy oszukani przez żadne biuro podróży.Uważam że te dziwne sytacje z upadłościami biur wreszcie siś skonczą i każdy spędzi swoje upragnione wakacje.Wszystkim poszkodowanym współczuje i POZDRAWIAM.

| Skomentuj opinię


Nataszka
zwiedzający - 1 punktów

53 osoby z 96 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-08-02 13:15:59
zalety: BRAK!!!
wady: SAME WADY!!! OSZUŚCI!!!
opinia: Jedna wielka porażka! ODRADZAM!!! Wycieczkę do Egiptu wykupiliśmy w marcu, a wylot był w lipcu. Na miejscu okazało się, że w hotelu Iberotel Aquamarine nie ma dla naszej szóstki wolnych pokoi i zostaliśmy przeniesieni do Titanic Palace. Byliśmy w Iberotelu i porównanie jednego hotelu z drugim, to jakby porównać Opla z Audi. Jedzenie, standard, obsługa, pokoje wszystko inne i dużo gorsze niż w hotelu, za który zapłaciliśmy. Rezydenci wciskali nam kit, że nie ma dla nas pokoi w obiecanym hotelu, ponieważ Skyclub i Triada zajmują nasze miejsca, a nie mogą ich wyrzucić na ulicę. Po rozmowie z panią polką z recepcji Iberotelu okazało się, że nie wpłynęły pieniądze od OASIS i dlatego nie ma naszej rezerwacji, a przecież zapłaciliśmy za ten hotel już w marcu! Rezydent Bassem Michałowski (masakra!) zaproponował nam dwie tanie wycieczki za darmo w ramach rekompensaty. Z czego na jedną w ogóle nie przyjechał po nas autokar i dwie godziny straciliśmy w recepcji na czekaniu :/ Poza tym wcisnął nam wycieczkę do Aquaparku, który wg. niego jest nowy, duży i największy w Hurghadzie. Na miejscu okazało się, że są 4 zjeżdżalnie, z czego dwie nieczynne. Lepszy Aquapark mieliśmy w hotelu na co dzień. Później była zmiana rezydenta na panią Marie, która starała się załagodzić sprawę, ale też średnio ją interesują klienci jej biura. Po prostu wie, w jakiej kiepsko zorganizowanej firmie pracuje. Poza tym na miejscu poznaliśmy mnóstwo polaków, którzy z Oasisem mieli podobne przejścia i już więcej z nim nie pojadą. Za to wiele osób chwaliło biuro podróży Wezyr. Za rok może nam się uda dotrzeć do Iberotelu z innym pewnym biurem podróży.

| Skomentuj opinię


74 osoby z 135 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-07-04 10:42:46
zalety: BRAK
wady: Oszuści, naciągacze,
opinia: Jeśli ktoś chce spędzić beztroskie wakacje to na pewno nie z tym biurem!!! Rozczarowanie gwarantowane!!! Najpierw nie było dla nas pokoju bo biuro nie potwierdziło naszej rezerwacji, a potem jak już pokój był...(to lepiej żeby go jednak nie było) całe szczęście, że tam się tylko śpi. Jakiekolwiek problemy zgłaszane rezydentce pozostawały bez echa, wszystko trzeba było załatwiać sobie na własną rękę. Poza tym okazało się, że oferta przedstawiana przez Oasis jest już nieaktualna. Na jakieś 200 osób, które z nami były w tym czasie nie wiem czy 50 była zadowolona.....Myślę, że wystarczy

| Skomentuj opinię


belabela
zwiedzający - 1 punktów

32 osoby z 57 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-01-10 13:52:36
zalety: brak
wady: oszuści
opinia: Oszuści!!!nie polecam!!!mam z nimi sprawę w sądzie!!!Zupełnie ignorują klientów, liczy się kasa i nic wiecej ! Absolutnie nie polecam!!!!!
Rezydentka do niczego,zero pomocy.

| Skomentuj opinięMALY70
zwiedzający - 1 punktów

83 osoby z 158 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-09-19 19:25:02
zalety: NIEMAM
wady: OJ CALE TO BIURO PODROZY JEST WIELA WADA
opinia: b\\ylismy cala rodzina w Tunezji w Gammarth caribien i odradzam wszystki i ten hotel i to biuro ludzie smrod syf i zakłamanie tego biura oni tylko na kase leca nie wart człowiek dla nich ja nie pojade z nimi juz nigdy w zyciu i odradzam wszystkim to sa wielcy kłamcy walcze z nimi o zwrot za wszystko brak animacji polskiej brak alkoholu i wstep na basen tubylcow to unich norma i nawte sie tym szczyca zal mi ludzi ktozy z nimi jechali ale wybrali tak jak ja niestety PORAZKA

| Skomentuj opinię


tomasz1979
zwiedzający - 1 punktów

95 osoby z 179 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-09-09 22:54:17
zalety: brak
wady: Jak już pisali inni, Oasis to naciągacze
opinia: Mieliśmy szczęście, że pojechaliśmy do hotelu, który wybraliśmy oraz że sprzedający nam wycieczkę pośrednik był zorientowany w rzeczywistym standardzie hoteli (katalog Oasis kłamie, bo tam wszystkie wyglądają cudownie) . Mniej szczęścia mieliśmy z lotem. Pomimo że samolot, którym mieliśmy lecieć do naszego miasta, na który mieliśmy bilet, był w rozkładzie i poleciał do naszego miasta (potwierdzone na lotnisku), to rezydent nas poinformował, że lecimy do innego, bo nasz lot jest odwołany i tak musi być, a punkt 7 czy 8 regulaminu biura na to pozwala. Podróż, zamiast trwać 5-6 godzin, trwała 12 (przyjazd do domu w środku nocy i ulewnego deszczu). Wszystko dlatego, żeby samolot z Katowic miał komplet.
\r\nInformacja o zmianie lotu oczywiście cichaczem podana w kopercie pod drzwiami. Rezydenta od momentu pozostawienia informacji nie było w hotelu do końca pobytu, bo był zajęty transferami. Mała strata bo i tak nie miał nam nic do powiedzenia poza tym, że biuro takie numery może robić. Czy może, to się okaże, w poniedziałek idziemy do rzecznika praw konsumenta. Karta frankfurcka mówi wyraźnie, że należy nam się 5% za ponad 4 godzinne opóźnienie i 10-15% za niższy standard środka transportu (połowa drogi odbyła się autokarem, a to raczej nie jest to samo co samolot ;) ).
\r\nInne kwiatki to spotkanie informacyjne, na którym rezydent stwierdził, że jeśli ktoś chce skorzystać z lekarza, to ma numer na polisie i może dzwonić do Axa do Polski, bo to nie jest sprawa dla rezydenta.
\r\nKtoś chce jechać, może ryzykować. Czasami są tu pozytywne opinie. Jeśli ktoś nie zachorował, miał rzetelną pomoc pośrednika przy wyborze hotelu, miał szczęście i dotarł do tego hotelu, który wybrał. A także nie posłużył za „zapychacz” miejsc w samolocie z innego miasta, to może być zadowolony.
\r\nTo była pierwsza i ostatnia przygoda z Oasis.
\r\n

| Skomentuj opinię


sylwiam
zwiedzający - 3 punktów

89 osoby z 164 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-23 13:52:27
zalety: rzetelność
\r\nkompetentność obsługi
wady: brak
opinia: Czytając poniższe opinie dotyczące biura Oasis Tours jestem głęboko zdumiona. Moje zdanie na temat biura jest zgoła odmienne. Organizację wyjazdu w całości oceniam bardzo pozytywnie. Rzekłabym, że wszystko \"było dopięte na ostatni guzik\" począwszy od obsługi w biurze w Krakowie - tutaj niewątpliwie chciałam podkreślić rzetelność oraz bardzo miłe podejście do klienta pań z biura Oasisu w Krakowie (pani Ewelina i Katarzyna), poprzez organizacje lotu, transferu i wreszcie skończywszy na perfekcyjnej opiece rezydentki z Hurghady - pani Justyny.To właśnie kompetentne i miłe podejście pani Justyny do turystów miało decydujący wpływ na tak wysoką ocenę wyjazdu do Egiptu z Oasisem. Świetnie zaplanowane wycieczki fakultatywne, szybka i fachowa pomoc w sytuacji wymagającej interwencji lekarza i wszelkie inne sugestie ze strony rezydentki, dotyczące pobytu - wszystkim życzę takiego rezydenta.Tak więc w moim odczuciu Oasis jest biurem jak najbardziej godnym polecenia.

| Skomentuj opinię


sylwiam
zwiedzający - 3 punktów

87 osoby z 161 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-22 23:47:48
zalety: rzetelność\\r\\nzgodność z ofertą
wady: brak konkretnych wad
opinia: Kilka dni temu wróciłam z Hurghady z hotelu Alf Leila Wa Leila. Wyjazd był zorganizowany przez biuro Oasis Tours. Od samego początku do końca biuro spisywało się \\\\\\\"na medal\\\\\\\" wszystko zgodnie z programem. Począwszy od transferu z Krakowa do Pyrzowic i z powrotem, który to transfer był zorganizowany indywidualnie dla trzech osób - szybko i komfortowo. To zasługa fachowej i rzetelnej obsługi w biurze Oasisu w Krakowie przez Panie Katarzynę i Ewelinę. Organizacja samego przelotu a potem transferu do hoteli wzorowa. Wszystko o czasie i bez stresu. Niewątpliwie hotel Alf Leila Wa Leila w Hurghadzie jest godny polecenia. Obsługa, czystość, wyżywienie, wszystko na najwyższym poziomie. Wycieczki organizowane przez Oasis również są godne polecenia, wszystko dobrze dograne, przedstawiciele biura z Egiptu dobrze mówiący po polsku, wywiązujący się ze wszystkich swoich obowiązków jak należy. A wreszcie (od czego powinnam właściwie zacząć) w pełni profesjonalna opieka rezydenta - pani Justyna rezydentka zasługuje na wyrazy najwyższego uznania za swój profesjonalizm i rzetelność! Świetnie zaplanowane wycieczki, dostępność w razie konieczności przez całą dobę a przede wszystkim natychmiastowa pomoc wymagająca szybkiej interwencji lekarza. W przeciągu 10 minut po konsultacji z rezydentką możliwość skorzystania z opieki lekarskiej i otrzymania bezpłatnych leków. Więc wszystkim planującym wyjazd do Egiptu mogę z czystym sumieniem polecić biuro Oasis Tours!!

| Skomentuj opinię


101 osoby z 187 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-17 17:00:01
zalety: BRAK
wady: - oszuści!
\r\n- zainteresowanie turystami mija już w momencie uiszczenia wpłaty za wycieczkę
\r\n- bałagan dot. całej organizaji wycieczki
\r\n- brak jakiejkolwiek pomocy na miejscu
\r\n- chamska pani rezydent, fatalna
opinia: WIELKA PORAŻKA!!! NIGDY WIĘCEJ!!!
\r\n
\r\nOasis Tours NIE ZASŁUGUJE NA MIANO „BIURA PODRÓŻY”!
\r\nOasis Tours to WIELKA PORAŻKA!
\r\nKATEGORYCZNIE ODRADZAM KAŻDEMU!
\r\n
\r\nOasis Tours to zwykli oszuści, którzy tylko czekają żeby zapłacić im za wycieczkę. Całe zainteresowanie klientem – turystą mija kiedy na ich konto wpłynie należność – od tego momentu liczcie na siebie, bo na pewno nie na Oasis Tours!
\r\nNiestety od Oasis kupiliśmy wycieczkę do Tunezji. Problemy zaczęły się już na lotnisku. Z powodu awarii samolotu wylecieliśmy dobę później. Przez cały ten czas ze strony biura nie otrzymaliśmy żadnej pomocy, żadnego wsparcia, ani rzetelnych informacji na temat dalszych losów wycieczki. Po przyjeździe na miejsce wcale nie było lepiej. Umowa dot. wycieczki obejmowała zakwaterowanie w hotelu o standardzie czterogwiazdkowym, na miejscu okazało się, iż standard hotelu to 3+. Od rezydentki, panI Moniki również nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek pomocy. Nie okazała żadnego zainteresowania, kiedy potrzebowaliśmy lekarza. Jest osobą bardzo obcesową, wręcz chamską! Tak samo jak całe Oasis Tours, pani rezydent wyraźnie dała nam do zrozumienia, że nie ma zamiaru ruszyć palcem w jakiejkolwiek sprawie, dotyczącej uczestników wycieczki. Nie wiem jak taka osoba jak pani Monika zdobyła uprawnienia rezydenta i po co tak naprawdę jest na miejscu, skoro na żadną pomoc z jej strony nie można liczyć!
\r\n
\r\nNIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU CO JA, NIE KUPUJCIE WYCIECZEK W MAŁYCH, NIKOMU NIEZNANYCH BIURACH JAKIM JEST Oasis Tours!
\r\n

| Skomentuj opinię


pawel4929
zwiedzający - 1 punktów

106 osoby z 197 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-08 14:58:06
zalety: B R A K !!!!
wady: T Y L K O W A D Y!!!! TO OSZUŚCI!!!!
opinia: Wykupiłem wycieczkę do miejscowości Hammamet w Tunezji do hotelu Hammamet Garden w firmie Oasis Tours.
\r\n21 lipca po wylądowaniu w Tunezji dowiedziałem się od rezydentki, że jedziemy do innego hotelu (dotyczyło to ok. połowy liczby pasażerów samolotu). Nie zgodziłem się na to i żądałem zakwaterowania w wybranym, opłaconym hotelu. Nic do nie dało, zostałem zawieziony do hotelu Yasmine Beach i tam zostawiony bez żadnej opieki rezydentki. Hotel miał być równorzędny (4 gwiazdki). Oczywiście okazało się to nieprawdą : hotel nadaje się do remontu, brud w pokoju, balkon nie nadający się do użytku, hałas ( okna wychodziły na zaplecze innego hotelu i wyło ok. 100 klimatyzatorów); chamska obsługa, kelnerzy aroganccy, wydzielanie jedzenia (miałem all inn) recepcjoniści lekceważący wszelkie uwagi kierowane do nich. I wreszcie brak parku wodnego – był to jeden z punktów, który zdecydował o wyborze hotelu Hammamet Garden.
\r\nPo wielu awanturach z łaski przeniesiono mnie wraz z innymi (ok 20 osób) do Hammamet Garden.
\r\nZłożyłem reklamację i czekam na odpowiedź.
\r\nPo powrocie zainteresowałem się firmą Oasis Tours. Popatrzyłem w internecie. I co się okazuje? Firma Oasis Tours takie numery robi na skalę masową od 2009 roku!!! W moim przypadku sprawa dotyczyła ok. 100 osób. Policzmy ile firma Oasis zarabia na różnicy w cenach hoteli, która wynosi w moim przypadku ponad 200 zł. Daje to 20 000 zł na jednym wylocie!!! Wylotów jest 8 miesięcznie. Wychodzi 160 000 zł!!!! Czy ktoś się interesuje tym co się dzieje w tego rodzaju firmach???? Czy ktoś analizuje wpisy w internecie dot. biur turystycznych? Czy kogoś w ogóle interesuje normalny, zwykły obywatel oszukiwany na każdym kroku przez bandyckie „firmy”???
\r\nPrzecież to jest działalność o znamionach przestępstwa !!!!! Tutaj się kłania kodeks karny!!!
\r\nNa szczęście powiadomiłem już prokuraturę o tym procederze i mam nadzieję, że po nagłośnieniu w mediach,zabiorą się za nieuczciwych operatorów...

| Skomentuj opinię


krystel82
zwiedzający - 3 punktów

110 osoby z 204 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-02 14:15:58
zalety: BRAK
wady: OASIS WIELKIE OSZUSTWO ZE ZMIANA HOTELU
opinia: Jak to firma OASIS oszukuje .
\r\nWykupilismy 4 bilety do tunezji do wybranego przez nas hotelu HAMMAMET GARDEN. Po przylocie nagle okazalo sie ze nie ma miejsc w tym hotelu i wskazano nam jechac do innego hotelu rzekomo tez bardzo dobrego.Jak sie pozniej okazalo ten hotel to jakas lepianka brud i syf jednym slowem domek dla flinstonow. Wlascicielem kilku hoteli jest ta sama osoba za czym stoi oasis, Sprzedaja wycieczki na ladny hotel a pozneij wpychaja turystow do innych duzo slabszych. Po 4 dniach po awanturach przeniesiono nas do hammamet garden, ten feralny hotel na poczatku to yasmine wielki syf i gomora.
\r\nBedziemy skaldac pozew zbiorowyna oasis za niewywiazanie sie z warunkow umowy
\r\nOASIS - wielkie oszustwo
\r\nZaintersowanych prosze pisac na meila
\r\nakrystowski@wp.pl

| Skomentuj opinię


krystel82
zwiedzający - 3 punktów

110 osoby z 209 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-07-29 12:59:24
zalety: nie polecam firmy OASIS - oszusci
\r\n
wady: zmienili nam hotel na gorszy bez naszej wiedzy
\r\nmial byc HAMMAMET GARDEN RESORT a dali nam yashmine-syf
opinia: wycieczka do Tunezji
\r\n
\r\nzmienili nam hotel na gorszy bez naszej wiedzy
\r\nmial byc HAMMAMET GARDEN RESORT a dali nam yashmine-syf
\r\n
\r\nnigdy wiecej z OASIS

| Skomentuj opinięMichal43
zwiedzający - 1 punktów

112 osoby z 208 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-07-27 21:32:53
zalety: Rzetelna firma
wady: Brak
opinia: Wykupiłem wczasy w Oasis zanim przeczytałem opinie o tym biurze na tym forum. Całe szczęście bo wakacje spędzone w Egipcie pyły fantastyczne, hotel, obsługa rezydentów, wycieczki fakultatywne, wszystko na pięć. Gorąco polecam

| Skomentuj opinię


110 osoby z 209 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-07-20 10:26:45
zalety: Zgodnie z ofertą
wady: brak
opinia: Wypoczynek na przelomie 06/07 w Tunezji w hotelu Thalassa Sousse za posrednictwem OT byl zgodny z wczesniejszymi ustaleniami,opisem,zapewnieniami wlacznie z dokladnymi godzinami przylotu i odlotu\\r\\nMinusem moze jest,byla p.rezydent,pomimo iż wymagania co do korzystania z jej-ich uslug mielismy minimalne,to zbyt malo info przekazala o kompleksie w pierwszym dniu naszego pobytu,i niektore atrakcje ,mozliwosci jakie mielismy zawarte w opcji ALL odkrylismy w przedostatnim dniu wypoczynku,ale generalnie urlop z biurem OT,zaliczam do bardzo udanych.

| Skomentuj opinię


chicolm
zwiedzający - 1 punktów

109 osoby z 204 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-07-14 22:26:09
zalety: oferta katalogowa zgodna z rzeczywistościa
wady: brak organizacji i profesjonalizmu
opinia: Zdecydowanie dradzam! Nigdy do tąd, nie spotkałem się z takim brakiem informacji i organizacji. Po przylocie 07.07.2011 około godziny 21:00 na lotnisko w Enfidha, skierowano nas do autobusu mającego rozwieźć gości po hotelach. Pojawiła się w nim „jakaś” osoba, prawdopodnie przedstawicielka Oasis (choć tego nie wiem bo nawet nie przedstawiła się z imienia i nazwiska, miała jedynie plaiektkę Oasis) i poinformowała, że podróż będzie trawała okolo 1h i opuściła autobus. Kierowca Tunezyjski jak się okazało nie mówił w rzadnym innym języku poza swoim ojczystym – pragnę nadmienić iż zostaliśmy wysłani w podróż w obcym kraju i z niemym kierowcą bez przedstawiciela Oasis. Po 2 h jazdy, kiedy nie było wiadomo co się dzieje i gdzie jedziemy, powstał swoisty bunt w utokarze wywołany panicznymi reakcjami ludzi – nie było wiadomo gdzie jedziemy a obiecana godzina już dawno minęła. Po wielu krzykach i próbach doagadania się z kierowcą, po 3,5 h udało się dostać do hoteli – po drodze bylo wiele przystanków, kilkadziesiąt osób dosiadało się, lub wysiadało z autobusu – generalnie panował jeden wielki haos! Co do czasu trawnia imprezy – również czuje sie oszukany ponieważ do ostatniego dnia pobytu nie znana była godzina wylotu – kiedy informacja ta dotarła, okazało się, że z mojego wyjazdu który miał trwać 7 dni, zrobiło się 5 – pierwszy dzień zmarnowany bo lot popołudniowy a ostatni o 3 w nocy – czyli rówież ucięty. Oasis zdaje sobie sprawę, że gdyby podali to info od razu – mało osób kupiło by te 5 dni w cenie 7.Naturalnie transfer hotel-lotnisko na powrocie wyglądał podobnie, nikt z Oasis nie raczył wsiąśc do autobusu i odwieźć nas na lotnisko. Reasumując – jest to biuro dla SAMODZIELNEGO turysty, zanjącego języki i zachowującego zimną krew – zapewniaja tylko przeloty i hotel – reszta ich nie interesuje. Moja podróż zakończy się równie soczystą jak owa wypowiedź reklamacją. Odradzam, lepiej dołożyć 200 czy 300 zł i polecieć z droższego biura – w końcu urlop to czas wypoczynku a nie nerwów spowodowanych brakiem jakiegokolwiek profesjonalizmu ze strony Oasis Tours. Wiele podróżuje i ja odnalazłem się w tej sytuacji ale wiele osób popadło w panikę a do takich sytuacji Oasis nie może dopuszczać. Postawili na masę a nie jakośc a to wróży rychły upadek.

| Skomentuj opinię