Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.30 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-13 12:28:00
zalety: brak
wady: pełno
opinia: Biuro podróży Rainbow, występuje też pod nazwami CoralTravel/HappyTravel. Nie polecam.
Wycieczka do Turcji, sprzedawana jako hotel 5 gwiazdkowy, a na miejscu hotel nie zasługuje nawet na 2 gwiazdki.
Hotel zniszczony, zagrzybiony i nie spełniający żadnych standardów. Lepiej omijać i szukać u konkurencji.
Można się przekonać samemu po zdjęciach:

https://photos.app.goo.gl/kYJWUm8vistzZnSC7

Wyjątkowe oszukaństwo, czas spędziliśmy na wyjazdach do innych hoteli i innych miejsc.
Ogólnie - karaluchy, brud, zniszczone wszystko, niebezpiecznie na basenie, murki poniszczone zostawione ostre kanty.
Syf - syf - syf - idę do sądu z tymi firmami, które tak oszukują was proponując coś czego nie widzieli, a ponadto zero pomocy, jesteście zostawieni sami sobie - nie polecam i skladajcie wnioski do sadu o odszkodowanie, ponieważ dostałem już odpowiedź negatywną na reklamację.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-13 12:02:55
zalety: Dobre ceny, promocje.
wady: Czasem za duży wybór.
opinia: Polecam organizatora, jako że pomimo tego iż jest organizatorem mass turystyki to dba o klienta niemalże indywidualnie. Bardzo to odczuliśmy podczas kilku lat naszej przygody z Rainbow. Polecam i pozdrawiam.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-23 18:09:30
zalety: Bardzo przyjazny personel biura, zgodność z ofertą.
wady: Brak.
opinia: Chcę pochwalić biuro Rainbow, bo jestem zdania, że warto pisać opinie nie tylko wtedy kiedy jest się niezadowolonym, ale także, a może przede wszystkim wtedy, kiedy usługa pozytywnie wyróżnia się na tle innych. Otóż jestem zachwycony postawą rezydentki, która niesamowicie nam pomogła, gdy nasze dziecię rozchorowało się podczas wczasów. Taki personel to skarb.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-04 21:48:09
zalety: Tylko nie RAINBOW
wady: Tylko nie RAINBOW
opinia: Tylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOW

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-04 21:37:28
zalety: żadnych
wady: Najgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksu
opinia: Najgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksu

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-04 21:29:16
zalety: rezydent pomocny
wady: olewanie klijenta, brak odpowiedzi na pytania, dodatkowe koszty
opinia: UWAGA, tylko nie biuro RAINBOW. Fatalna obsługa biura, brak odpowiedzi na zapytania i reklamacje. O ile rezydenci pomocni to samego biuro - porażka. Zapłaćcie 50-100zł więcej ze sprawdzonymi operatorami i spędźcie wakacje w spokoju. Szkoda nerwów. Oszukali mnie i nie odpowiadają na reklamacje.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-02 00:24:02
zalety: Rezydentka w Kokkino Nero!
wady: -
opinia: Biuro zrobiło na mnie w tym roku ogromne wrażenie zw względu na wielką pomoc rezydentki w Grecji w Kokkino Nero w trudnej dla nas sytuacji. Rezydentka pomagała nam w pocie czoła, była naprawdę zatroskana, podczas gdy tak naprawdę nie musiała.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-30 19:44:30
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro Rainbow jest z nami co roku na wakacjach ze względu na świetną obsługę klienta, dzięki temu, że wszystko jest zawsze zgodnie z umową, ale także, a w zasadzie przede wszystkim ze względu na to, że organizują świetne animacje - figlokluby - dla dzieci, w niektórych ze swoich hoteli.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-28 22:55:45
zalety: -
wady: -
opinia: Malkontenci znajdą się wszędzie, więc sporo jest takich którzy narzekają, ale szczerze mówię, jeżeli masz normalne podejście a nie nastawione na odszkodowanie to raczej nie będziesz miał z tym biurem żadnych problemów. Jeżdżę już siódmy rok i z roku na rok coraz lepiej ale za każdym razem i tak zdarzają się w grupie jacyś wielce niezadowoleni ze wszystkiego.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-03 12:23:52
zalety: animacje dla dzieci organizowaneprzez biuro, tzw "figlokluby".
wady: -
opinia: Polecam to biuro wszystkim głównie ze względu coś co mnie osobiście urzekło,a mianowicie tzw figlokluby, czyli klubiki dla dzieci, gdzie w niektórych hotelach w ofercie Rainbow organizowane są animacje po polsku tylko dla dzieci klientów Rainbow. Bardzo fajne zajęcia, fajnie poprowadzone, polecam.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-03 01:56:55
zalety: [
wady: ]
opinia: Byliśmy na Krecie z Rainbow tego roku. Hotel wspaniały, dobry na wypoczynek z dziećmi, bliziutko do piaszczystej i płaskiej plaży z przejrzystą i ciepłą wodą. Wszędzie czysto. Jedzenie i obsługa na medal. Rezydentki szczerze uśmiechnięte. Wakacje jak z katalogu, polecam.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-27 23:41:41
zalety: -
wady: -
opinia: Z Rainbow byliśmy w Tunezji i bardzo sobie chwalimy ten wyjazd, biuro wywiązało się w pełni z umowy, hotel był bardzo czysty i zadbany, obsługa na medal. Ciekawe wycieczki fakultatywne i w dobrych cenach. Bardzo pomocny i cierpliwy rezydent.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-01 11:05:08
zalety: 0
wady: 0
opinia: Spędziliśmy niesamowity urlop po raz pierwszy bez dzieci, an Rodos z tym biurem i jesteśmy wdzięczni za to co otrzymaliśmy. Naprawdę rewelacyjne wakacje za niską cenę.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-01 01:09:36
zalety: aaa
wady: aaa
opinia: bardzo polecam buro rainbow ze względu na to że za każdym razem gdy z nimi wyjeżdżam dostaję to co było w ofercie i za co zapłaciłem. ponadto pracownicy biura są bardzo uczynni i pomocni.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-07-31 21:43:26
zalety: -
wady: -
opinia: Upodobałam sobie to biuro szczególnie ze względu na to co mają w ofercie dla najmłodszych, a mianowicie figlokluby, czyli zajęcia dla dzieciaków, które odbywają się w niektórych hotelach i prowadzone są przez doświadczonych animatorów. Naprawdę wiele one wniosły w nasze wakacje.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-07-17 23:32:54
zalety: -
wady: -
opinia: Polecam gorąco wczasy z Rainbow hotelu Berlin Green Park. Hotel jest bardzo ładnie zlokalizowany, fajnie zagospodarowany, na terenie obiektu jest czysto, schludnie, miła obsługa i smaczne jedzenie. Rezydentka po stronie Rainbow dawała z siebie wszystko. Nie można zapomnieć też o tym, że nasze dzieci świetnie się bawiły w figloklubie, czyli zajęciach dla najmłodszych organizowanych przez samo biuro na terenie obiektu.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-30 23:33:03
zalety: Figlokluby
wady: -
opinia: Figlokluby jest to wartość dodana do całego wyjazdu ze względu na którą zdecydowanie warto się wybrać na wczasy z rainbow. Wasze dzieci wam za to podziękują.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-30 17:56:10
zalety: pilotka Pani Monika!
wady: -
opinia: Pozdrawiam Panią Agnieszkę pilotkę z którą mieliśmy szczęście zwiedzać środkowe i południowe Włochy. Wspaniała osoba z nadzwyczajną wiedzą. Pozdrawiamy: Ania i Arek.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-30 02:03:38
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro wraz ze swoją ofertą, organizacją wyjazdu i wywiązaniem się z warunków w pełni spełniło moje oczekiwania. A było momentami nawet lepiej niż oczekiwałem pierwotnie, na wysokie noty na pewno zasługuje rezydentka. Pozdrawiam.

| Skomentuj opinię


20 osoby z 20 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-05-30 04:18:09
zalety: gdeggrdgf
wady: dfggggggggf
opinia: Bardzo ale to bardzo polecam biuro Rainbow a już w szczególności ich objazdówki po Włoszech realizowane autokarem. Są to wycieczki na każdą kieszeń, a każda jest inna, wartościowa. Można sobie zafundować nawet takie dwie w sezonie zamiast jednego wypoczynku.

| Skomentuj opinię