Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.31 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-18 20:48:02
zalety: -
wady: -
opinia: Bardzo polecam Rainbow, szczególnie jeśli dla kogoś liczy się bardzo czynnik ludzki, bo moim zdaniem Rainbow ma najlepszych pilotów, przewodników, kierowców i rezydentów ze wszystkich biur. Widać, że przykładają do tego aspektu dużą uwagę.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-14 11:31:31
zalety: Brak wad :)
wady: Brak wad:)
opinia: Biuro bardzo treściwie pokazuje swoją ofertę oraz jej szczegóły. Zawsze wiem i rozumiem co jest mi zaproponowane i wiem co kupuję. Bardzo sobie to cenię w tym biurze. Oprócz tego dostaję bardzo wysokiej jakości usługi tak ogółem rzecz biorąc. Polecam gorąco.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-27 21:33:47
zalety: Cena i jakość, a raczej ich zestawienie
wady: -
opinia: Jeśli ktoś szuka biura taniego, który w danych pieniądzach zaoferuje odpowiadającą jakość, to Rainbow jak najbardziej się do tego nada. Bardzo dobre biuro podróży z przeszkolonymi pracownikami i dobrą ofertą.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-26 18:27:19
zalety: 0
wady: 0
opinia: Biuro jest szczególnie przyjazne dla rodziców z dziećmi, z tego to względu, że sami z siebie organizują animacje z własnymi prowadzącymi, specjalnie dla dzieci klientów, w co poniektórych hotelach z oferty. Jestem mocno zaskoczony, bardzo fajna inicjatywa, to się chwali.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-25 13:23:45
zalety: -
wady: -
opinia: Bardzo sobie cenię biuro Rainbow za to jak traktują swoich klientów, jak pomocni są i jak odpowiadają na problemy i potrzeby. Po tym pozna się dobre biuro.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-23 16:14:50
zalety: 0
wady: 0
opinia: Wietnam z Rainbow i Tajlandię z Rainbow polecam bardzo. Piękny kawałek świata, dodatkowo biuro ma wspaniałych, profesjonalnych ciepłych i inspirujących pilotów, którzy sprawiają, że smak na zwiedzanie świata rośnie.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-17 15:06:16
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow to pierwsze biuro, od którego zawsze rozpoczynam poszukiwania wyjazdu wakacyjnego. Cena gra rolę drugorzędną, wiem przede wszystkim to, że biuro Rainbow mnie nie zawiedzie i nie zostawi w potrzebie, jeśli będę czegoś potrzebował, albo ja albo moja rodzina.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-01 01:04:56
zalety: brak
wady: brak
opinia: tak się zastanawiam, czemu tak późno wpadłem na to aby jeździć z tym biurem na wakacje. mają najlepszą zdecydowanie ofertę, wyróżniają się kadrą, a ceny mają jedne z niższych jak za taką obsługę. do tego promocyjne ceny. jestem bardzo zadowolony i za żadne skarby nie zmieniłbym na innego touroperatora.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-30 22:57:08
zalety: -
wady: -
opinia: Byliśmy z Rainbow na Kubie, na objazdówce Kuba wyspa jak wulkan gorąca z wypoczynkiem w Varadero. Kuba jest wyjątkowym miejscem i wartym zwiedzenia, zwłaszcza teraz, gdy stoi na rozstaju dróg, w obliczu wielkich zmian. Po drugie, bardzo polecam tę właśnie konkretną imprezę z Rainbow, rewelacyjny objazd, a Varadero jest świetnym miejscem na wypoczynek.

| Skomentuj opinię5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-26 15:52:02
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro zapracowało sobie na swoją renomę jednego z najlepszych polskich touroperatorów. Organizują świetne wyjazdy, programy mają ambitne i z pomysłem, piloci wychodzą często poza schemat. Jak ktoś chce naprawdę poznawać świat to bardzo polecam do tego celu biuro rainbow, ja się na ich wyjazdach jeszcze nigdy nie zawiodłem.

| Skomentuj opinię


jacek44
zwiedzający - 2 punktów

7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-05 22:32:32
zalety: Brak
wady: Lekceważenie klienta, chaos organizacyjny skutkujacy stratami dla klienta
opinia: Uwaga na wycieczki fakultatywne sprzedawane na stronie r.pl. Oczywiście biuro nie informuje, że kupując wycieczkę fakultatywną tylko placi sie za nią, a faktyczny zapis na wycieczkę jest u rezydenta. Nawet w umowie nie ma takiego zapisu. Gdy ktoś nie wyrwie od rezydenta biletów na wycieczkę, nie pojedzie i nie zwrocone zostaną mu pieniądze. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale tak mnie się przydarzyło. Biuro nie chce zwrócić pieniędzy , nie mówiąc o jakimś zadoscuczynieniu za zmarnowany urlop.
Zapomnijcie też o zadośćuczynieniu za skrócony pobyt o 12 dziennych godzin. Biuro z typowym dla siebie lekceważeniem klienta opowiada bzdury śmiejąc sie w oczy. A sniadanie w postaci pieczywa tostowego z masłem i dżemem uważa za standard w hotelu z opcję all inclusive.

| Skomentuj opinię (1)


5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-03 18:16:51
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow to bardzo dobre biuro podróży z dużym zapleczen infrastrukturalnym i świetnymi pilotami. Polecam a szczególnie wybrać się z nimi na objazdówkę. Byłem z rodziną wielokrotnie i nigdy nie żałowałem.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-27 22:12:08
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro zafundowało nam jedne z najfajniejszych wakacji w naszym życiu. Polecam bardzo, można polegać na tym biurze. Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy. Rezydentka super.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-19 02:12:51
zalety: Komunikatywność rezydentki, przepiękny hotel, bardzo smaczne wyżywienie.
wady: Nie odnotowałam.
opinia: Komunikatywność rezydentki, przepiękny hotel, bardzo smaczne wyżywienie to podstawowe zalety wyjazdu na którym byłam z Rainbow w Hurghadzie, w hotelu Sea Gull. Bardzo polecam, wspaniałe miejsce, a wyjazd kosztuje całkiem niedużo.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-02 01:53:37
zalety: Biuro notowane na giełdzie, uczciwe.
wady: Duże biuro niekiedy duże grupy.
opinia: Nie było wyjazdu z Rainbow który by się nam nie podobał. zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie, jedzenie, hotel, wycieczki, po prostu wszystko. duża w tym zasługa ludzi pracujących w rainbow, zwłąszcza rezydentów i rezydentek.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-30 19:46:51
zalety: Biuro wysokiej jakości, ich usługi warte są ceny którą za nią chcą. Nie traktują nikogo jak klienta gorszego sortu. Tak samo byliśmy traktowani na wycieczce za 1500 zł i za 8000 zł. Bardzo polecam, a w szczególności wycieczki objazdowe.
wady: Brak
opinia: Biuro wysokiej jakości, ich usługi warte są ceny którą za nią chcą. Nie traktują nikogo jak klienta gorszego sortu. Tak samo byliśmy traktowani na wycieczce za 1500 zł i za 8000 zł. Bardzo polecam, a w szczególności wycieczki objazdowe.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-26 01:19:42
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro Rainbow zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie już od momentu wybierania wycieczki z oferty. Pani z biura starała się sprostać naszym oczekiwaniom a nie wciskać czegoś czego wcale nie chcemy. Sama obsługa ze strony biura podczas wyjazdu idealna. Nie mamy się zupełnie do czego przyczepić. Rezydentka na miejscu, w razie czego kontakt do niej był, hotel taki jak w katalogu. Polecam biuro.

| Skomentuj opinię8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-13 12:28:00
zalety: brak
wady: pełno
opinia: Biuro podróży Rainbow, występuje też pod nazwami CoralTravel/HappyTravel. Nie polecam.
Wycieczka do Turcji, sprzedawana jako hotel 5 gwiazdkowy, a na miejscu hotel nie zasługuje nawet na 2 gwiazdki.
Hotel zniszczony, zagrzybiony i nie spełniający żadnych standardów. Lepiej omijać i szukać u konkurencji.
Można się przekonać samemu po zdjęciach:

https://photos.app.goo.gl/kYJWUm8vistzZnSC7

Wyjątkowe oszukaństwo, czas spędziliśmy na wyjazdach do innych hoteli i innych miejsc.
Ogólnie - karaluchy, brud, zniszczone wszystko, niebezpiecznie na basenie, murki poniszczone zostawione ostre kanty.
Syf - syf - syf - idę do sądu z tymi firmami, które tak oszukują was proponując coś czego nie widzieli, a ponadto zero pomocy, jesteście zostawieni sami sobie - nie polecam i skladajcie wnioski do sadu o odszkodowanie, ponieważ dostałem już odpowiedź negatywną na reklamację.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-13 12:02:55
zalety: Dobre ceny, promocje.
wady: Czasem za duży wybór.
opinia: Polecam organizatora, jako że pomimo tego iż jest organizatorem mass turystyki to dba o klienta niemalże indywidualnie. Bardzo to odczuliśmy podczas kilku lat naszej przygody z Rainbow. Polecam i pozdrawiam.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-23 18:09:30
zalety: Bardzo przyjazny personel biura, zgodność z ofertą.
wady: Brak.
opinia: Chcę pochwalić biuro Rainbow, bo jestem zdania, że warto pisać opinie nie tylko wtedy kiedy jest się niezadowolonym, ale także, a może przede wszystkim wtedy, kiedy usługa pozytywnie wyróżnia się na tle innych. Otóż jestem zachwycony postawą rezydentki, która niesamowicie nam pomogła, gdy nasze dziecię rozchorowało się podczas wczasów. Taki personel to skarb.

| Skomentuj opinię