Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.35 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2021-01-21 22:10:27
zalety: Wspaniały wyjazd, miejsce, jedzenie oraz ludzie. Organizacja biura na 6!
wady: Jedyna rzecz to to, że na niektóych plażach były wodorosty, taki czas, że one się po prostu na plażach pojawiały. Na szczeście przy Playa Bachata były one regularnie sprzątane.
opinia: Gorąco polecam Dominikanę z Rainbow. Byliśmy w hotelu Playa Bachata, przepiękne miejsce, doskonale wyposażone, a obsługa najmilsza, jaka nam się w życiu trafiła. Rezydenci bardzo pomocni, wspaniali, ciepli ludzie, przyjaźnie do nas nastawieni. Przed wyjazdem byliśmy bardzo dobrze poinformowani odnośnie sytuacji w covidzie, o obostrzeniach itp. Wyjazd oceniam jako rewelacyjny.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2021-01-05 11:14:34
zalety: Biuro zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji na plus.
wady: Brak.
opinia: Do biura Rainbow jesteśmy jako rodzina bardzo przywiązani. Oferują najwyższą jakość wyjazdów, zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Bardzo polecamy niezdecydowanym.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-12-23 13:51:05
zalety: -
wady: -
opinia: Polecam biuro bez dwóch zdań. Dbają o klienta, też w czasach zarazy. Lubię ich pracowników, rezydenci też są super, dobrze wypełniają swoje obowiązki, widać że w rainbow dbają o to, żeby kadra to byli właściwi ludzie na właściwym miejscu.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-12-05 18:20:47
zalety: +
wady: -
opinia: Rainbow mocno daje radę, jestem ich stałą klientką, kocham zwłaszcza obazdówki z pilotami, których wiedza o danym kraju jest nieograniczona! Polecam.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-12-03 23:57:45
zalety: Tyle razy byliśmy z Rainbow na wypoczynku, na objazdówce lub na nartach, że ciężko zliczyć. Po 3 wyjazdy rocznie minimum, od co najmniej 13 lat. Pandemia nas nie zatrzymała, wakacje spędziliśmy w Grecji, a na ferie lecimy do Egiptu. W pandemii biuro trzyma mocną jakość i dbają także bardzo mocno o reżim sanitarny, pilnują tego także w hotelach.
wady: -
opinia: Tyle razy byliśmy z Rainbow na wypoczynku, na objazdówce lub na nartach, że ciężko zliczyć. Po 3 wyjazdy rocznie minimum, od co najmniej 13 lat. Pandemia nas nie zatrzymała, wakacje spędziliśmy w Grecji, a na ferie lecimy do Egiptu. W pandemii biuro trzyma mocną jakość i dbają także bardzo mocno o reżim sanitarny, pilnują tego także w hotelach.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-11-20 18:11:57
zalety: Dobre ceny, wysoka jakość
wady: Brak
opinia: Polecam wyjazdy z Rainbow, byliśmy już na kilku wycieczkach z tym biurem i nie mogę o nich nic złego powiedzieć. Widać że trzymają wysoki poziom obsługi klienta i to na takich wycieczkach, powiedzmy nie z topu cenowego. A więc to dobrze o nich świadczy.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-10-19 17:07:52
zalety: 0
wady: 0
opinia: Do tej pory jeździliśmy z Rainbow co najmniej kilka razy w roku i najlepiej wspominam wyjazd do Kenii i niesamowite Safari. Ale oczywiście nie tylko. Każdy mój wyjazd, który realizowany był z Rainbow był niesamowicie udany. Polecam, szczególnie w tym ciężkim pandemicznym czasie, gdy trzeba wspomóc biura podróży, by przetrwały.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-10-12 19:52:40
zalety: -
wady: -
opinia: Rzetelne biuro o dobrej renomie, co widać po każdej wycieczce z tym biurem. Wszystkie załatwienia super szybko i sprawnie, a potem już tylko rokoszowanie się urlopem.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-10-05 09:44:40
zalety: Biuro Rainbow wywiązało się z umowy w 100%
wady: Brak
opinia: Rewelacyjna wycieczka na Rodos, piękny hotel, wspaniała plaża, dobre jedzenie. Czego tak naprawdę chcieć więcej? Rewelacyjny wyjazd z biurem Rainbow. Oby w przyszłości więcej takich.

| Skomentuj opinię2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-09-24 13:28:47
zalety: Wspaniały wyjazd rodzinny, który zapamiętamy na długo.
wady: -
opinia: Zimowe wakacje na Dominikanie, przełom 2019 i 2020 roku, hotel Playa Bachata, wjazd z Rainbow. Wakacje naprawdę naprawdę super, ludzie ekstremalnie mili, wspaniała kultura, życie w zabawie, pyszne smaki, ciepłe morze, piękne widoki. Do tego super opieka biura od początku do końca. Rajskie wakacje z rodziną, których jako ojciec, mąż i dziadek nie zapomnę do końca życia.

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-07-07 23:27:33
zalety: Jestem przekonany o tym, że już niebawem turystyka wróci do normy i wyjazdy wrócą do normalności tak jak to bywało dawniej normalnie. Miałem zaplanowaną objazdówkę do Włoch z rodziną. Niestety przez wiruaa wyszło jak wyszło. Oby jak najszebciej udało się ją zrealizować, koniecznie z biurem Rainbow, z którym to niejedną już wycieczkę odbyliśmy.
wady: -
opinia: Jestem przekonany o tym, że już niebawem turystyka wróci do normy i wyjazdy wrócą do normalności tak jak to bywało dawniej normalnie. Miałem zaplanowaną objazdówkę do Włoch z rodziną. Niestety przez wiruaa wyszło jak wyszło. Oby jak najszebciej udało się ją zrealizować, koniecznie z biurem Rainbow, z którym to niejedną już wycieczkę odbyliśmy.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-27 01:07:19
zalety: Fajna oferta nawet w czasie pandemii.
wady: -
opinia: Jeździłem z biurem Rainbow od lat, i teraz w pandemii też się na nich nie zawiodłem. Mój wyjazd do Jordanii musiał być niestety odwołany, ale dostałem voucher z kwotą +10% i dodatkowo pojawiła się już oferta na 2021, więc mogłem od razu voucher spieniężyć i kupiłem wycieczkę w bardzo atrakcyjnej cenie, można powiedzieć że zaoszczędziłem.

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-16 22:36:39
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka Good Morning Vietnam! gorąco polecam, na imprezie byliśmy 2 lata temu i jest to niezapomniane dla nas wydarzenie. W tym roku mamy nadzieję powiedzie się nasz wyjazd do Meksyku, jeszcze jest mnóstwo czasu, mamy nadzieję, że granice się niebawem otworzą i cała turystka ruszy.

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-05-18 01:05:57
zalety: .
wady: .
opinia: Zawsze ceniłem sobie biuro podróży Rainbow, ale teraz cenię jeszcze bardziej, bo ma zdecydowanie najlepsze warunki zmiany terminu i vouchery 110%, nikt nie oferuje swoim klientom więcej w tym trudnym czasie.

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-31 18:14:27
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka Kuba Wyspa jak Wulkan gorąca - najlepszy objazd wszechczasów. Piękne widoki, wspaniali ludzie. Hotele i jedzenie super, ekstra klimacik, kawał dziejów. Kupowanie cygar spod lady, kubańczysy na Maleconie. Coś cudownego.

| Skomentuj opinię


11 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-30 19:50:57
zalety: Programy, oferta, hotele, ceny
wady: -
opinia: Polecam wybrać się z Rainbow do Portugalii, objazd od deski do deski, a na wypoczynek hotel Jupiter, bardzo luksusowy i w dobrej cenie.

| Skomentuj opinię


11 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-28 19:50:18
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka do Indii z wypoczynkiem w Goa w zeszłym roku - najbardziej udana impreza na jakiej byłem, wspaniały pilot z dużą wiedzą, przyzwoite hotele na objeździe i wspaniały hotel w części wypoczynkowej. Jedzenie to kwintesencja lokalnej kuchni.

| Skomentuj opinię10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-25 13:22:34
zalety: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem.
wady: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem.
opinia: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem. Na najwyższym poziomie.

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-24 15:46:20
zalety: -
wady: -
opinia: Z touroperatorem Rainbow, a dawniej Rainbow Tours mam do czynienia od wielu lat. Poznałem z nim i z jego pilotami kawał świata. Po tylu latach mogę gorąco zarekomendować Rainbow, a zwłaszcza tym, którzy chcą zwiedzać świat, odkrywać i poznawać nieznane i poszerzać horyzonty. Pozdrawiam Tadek.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-21 18:40:21
zalety: Dobra oferta na moje ulubione kierunki.
wady: -
opinia: Rainbow ma bardzo dobrą ofertę na kierunki, które są dla mnie szczególnie interesujące, takie jak Egipt, Turcja, Tunezja i Grecja. Praktycznie co roku udaje mi się wykupić 8 dni all inclusive w hotelu 3-4* za jakieś 1300 zł od osoby. I co roku jestem zadowolony z opieki biura i ze standardu. Moim zdaniem najlepsze biuro na rynku i trzymam kciuki w tym trudnym czasie.

| Skomentuj opinię