Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.31 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-16 18:47:25
zalety: rezydent
wady: polityka cenowa
opinia: Polecialem z tym biurem na objazd po Cyprze. Nie moge tylko krytykowac bo bym sklamal a nie o to w tych opiniach chodzi .Objazd dobrze zorganizowany , Obsluga pilota wymaga dodatkowych pochwal. Pana Macieja trzeba szczegolnie docenic za wiedze i osobiste zaangazowanie w zalatwianiu nawet drobnych spraw . Niestety , calosc tych pozytywow przeslania sposob w jaki Rainbow uprawia polityke cenowa. Rabat na poczatek w wysokosci 31% wedlug mnie jest ucieczka przed korzystaniem z karty lojalnosciowej (posiadacze karty maja prawo do 30% rabatu) . Nie kupujcie wycieczki na 4 czy 5 miesiecy przed jej terminem bo ceny na miesiac przed wyjazdem potrfia byc nawet objete 60% rabatem. Dlatego wczesna rezerwacja jest dla osob ktore lubia sponsorowac wyjazdy pozostalym uczestnikom wycieczki ( Czuje sie od tej strony potraktowany nie fair a to wlasnie na takich klientach powinno Rainbow zalezec najbardziej . A ja sie czuje troche jak frajer ) wiec nigdy wiecej Rainbow tak dla zasady , chociaz wycieczka naprawde godna ale nie polecam

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-01 11:59:15
zalety: -
wady: -
opinia: Byliśmy z biurem Rainbow na wczasach w Turcji w zeszłym roku, z naszym 6-letnim synem i muszę powiedzieć, że dostaliśmy wspaniałą usługę za pieniądze, za którą dostawaliśmy wcześniej w innych biurach usługę przeciętną. Na szczególną uwagę zasługują animacje dla dzieci po polsku, które biuro organizuje z własnymi, polskimi animatorami, którzy świetnie dzieciom organizują czas. Polecam rodzicom.

| Skomentuj opinię4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-31 00:44:19
zalety: Szczególnie Figlokluby!
wady: -
opinia: W Rainbow szczególnie podobają mi się Figklokluby, czyli zajęcia dla dzieci, organizowane przez animatorów, przeszkolonych przez Rainbow. Naprawdę porządne zajęcia, ciekawe animacje, zabawne, ale i edukacyjne.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-30 18:20:08
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow lubię za całokształt, ale szczególnie za organizację zabaw dla dzieci w ramach figloklubów. Nie ukrywam, że bardzo pieczołowicie dobieram miejsca na urlop właśnie ze względu na dzieciaki. A w Rainbow w niektórych hotelach organizują zabawy dla najmłodszych 2 razy dziennie i są to bardzo ciekawe zajęcia.

| Skomentuj opinię


wolanka
zwiedzający - 1 punktów

5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-09 11:47:20
zalety: miałam dobra opinie do chwili ostatniego wyjazdu/narty Andora
wady: lekcewazenie przez rezydenta sprawy nagłej/choroba poważne zagrożenie zdrowia/brak pomocy i jakiegokolwiek ludzkiego podejścia-METODA /radz sobie sam
opinia: Poważnie zachorowałam /nagle/poprosiłam o pomoc Rezydentkę i usłyszałam TO PANI SPRAWA JA NIE JESTEM OD TEGO-ZERO POMOCY-gdyby nie pomoc znajomych i pracowników hotelu mogło zakończyć się tragicznie.
Na złożoną reklamację otrzymałam mówiąc krotko wręcz śmieszną odp oczywiście odmowa/.
NIE POLECAM I TYLE ja już się wyleczyłam z korzystania z usług RAINBOW.

| Skomentuj opinię (1)


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-07 21:54:33
zalety: Hotel Sunrise Resort w którym wypoczywaliśmy.
wady: nie zauważyłem
opinia: Chcę pochwalić touroperatora Rainbow za wypoczynek zeszłoroczny w Riwierze Tureckiej, który kupiliśmy w bardzo okazyjnej cenie, toteż nie spodziewałem się wodotrysków, natomiast hotel Sunrise Resort okazał się absolutnie przewyższać nasze oczekiwania. Jedzenie było nad wyraz smaczne, obsługa miła, otoczenie hotelu obłędne. Mogliśmy korzystać także z dobrodziejstw hotelu Starlight, położonego po sąsiedzku. To też dobry pomysł dla rodzin z dzieciakami, bowiem biuro prowadzi na terenie hotelu swoje własne animacje pod szyldem Figloklubów.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-04-26 08:15:20
zalety: Bardzo na plus sa figlokluby od Rainbow
wady: Nie ma
opinia: Bardzo podoba mi się jak jakość usług Rainbow stale wzrasta. Kilka lat temu zdaje się pojawiły się figlokluby, ale ja miałam okazję skorzystać z nich ostanio dopiero po raz pierwszy. Super sprawa, pełna profeska, duże zaangażowanie biura w klientów i ich potrzeby.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-04-14 15:40:54
zalety: Są opisane niżej.
wady: Nie odnotowaliśmy.
opinia: Byliśmy w lutym w Egipcie z biurem Rainbow, pierwszy raz w tym miejscu i pierwszy raz z tym biurem. Co mnie bardzo mocno pozytywnie zaskoczyło to stosunek do klienta a la nasz klient nasz pan. Nie jeżdziłem wcześniej z renomowanymi biurami, więc nie zdawałem sobie sprawy z tego, że wyjazdy mogą być tak fajnie zorganizowane. Rezydentka opiekowała się nami bardzo dobrze, zostaliśmy też poinformowani o wszystkim co gdzie i jak na lotnisku. Sam wypoczynek upłynął w bardzo przyjemnym nastroju, skorzystaliśmy też z dwóch wycieczek fakultatywnych. To był jeden z lepszych urlopów.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-04-01 09:34:14
zalety: Figlokluby, ceny, organizacja
wady: -
opinia: Rainbow to dobre biuro szczególnie jeśli ktoś wyjeżdża na urlop z małym dzieckiem. Nasze w zeszłym roku bawiło się na animacjach, które biuro zupełnie za darmo organizowało w hotelu, w którym byliśmy. Te klubiki to czyste złoto.

| Skomentuj opinię4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-30 11:38:35
zalety: niskie koszty, super wycieczki
wady: nie zauważyłam
opinia: Na przełomie lipca i sierpnia w zeszłym roku byliśmy z Rainbow na objazdówce w Chorwacji, a 2 miesiące temu na wypoczynku w Egipcie. Obie te wycieczki, chociaż tak różne od siebie, były ekstremalnie wręcz rewelacyjne. Polecam to biuro osobom, które szukają wysokiej gwarantowanej jakości bez względu na cenę i typ wyjazdu.

| Skomentuj opinię


3 osoby z 3 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-29 19:15:06
zalety: Brak wad.
wady: Brak wad.
opinia: Na przełomie lipca i sierpnia wyjechaliśmy z Rainbow do Riwiery Tureckiej do hotelu Melissa. Hotel dość skromny, ale standard znacznie wyższy niż spodziewałem się w 3* w tej części świata. Bardzo sprawne transfery i super kontakt z ludźmi biura, przede wszystkim z rezydentką. Wszystko bardzo gładko, bez narażania turysty na jakieś stresy. Bardzo polecam hotel jak i biuro.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-18 20:48:02
zalety: -
wady: -
opinia: Bardzo polecam Rainbow, szczególnie jeśli dla kogoś liczy się bardzo czynnik ludzki, bo moim zdaniem Rainbow ma najlepszych pilotów, przewodników, kierowców i rezydentów ze wszystkich biur. Widać, że przykładają do tego aspektu dużą uwagę.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-14 11:31:31
zalety: Brak wad :)
wady: Brak wad:)
opinia: Biuro bardzo treściwie pokazuje swoją ofertę oraz jej szczegóły. Zawsze wiem i rozumiem co jest mi zaproponowane i wiem co kupuję. Bardzo sobie to cenię w tym biurze. Oprócz tego dostaję bardzo wysokiej jakości usługi tak ogółem rzecz biorąc. Polecam gorąco.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-27 21:33:47
zalety: Cena i jakość, a raczej ich zestawienie
wady: -
opinia: Jeśli ktoś szuka biura taniego, który w danych pieniądzach zaoferuje odpowiadającą jakość, to Rainbow jak najbardziej się do tego nada. Bardzo dobre biuro podróży z przeszkolonymi pracownikami i dobrą ofertą.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-26 18:27:19
zalety: 0
wady: 0
opinia: Biuro jest szczególnie przyjazne dla rodziców z dziećmi, z tego to względu, że sami z siebie organizują animacje z własnymi prowadzącymi, specjalnie dla dzieci klientów, w co poniektórych hotelach z oferty. Jestem mocno zaskoczony, bardzo fajna inicjatywa, to się chwali.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-25 13:23:45
zalety: -
wady: -
opinia: Bardzo sobie cenię biuro Rainbow za to jak traktują swoich klientów, jak pomocni są i jak odpowiadają na problemy i potrzeby. Po tym pozna się dobre biuro.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-23 16:14:50
zalety: 0
wady: 0
opinia: Wietnam z Rainbow i Tajlandię z Rainbow polecam bardzo. Piękny kawałek świata, dodatkowo biuro ma wspaniałych, profesjonalnych ciepłych i inspirujących pilotów, którzy sprawiają, że smak na zwiedzanie świata rośnie.

| Skomentuj opinię4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-17 15:06:16
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow to pierwsze biuro, od którego zawsze rozpoczynam poszukiwania wyjazdu wakacyjnego. Cena gra rolę drugorzędną, wiem przede wszystkim to, że biuro Rainbow mnie nie zawiedzie i nie zostawi w potrzebie, jeśli będę czegoś potrzebował, albo ja albo moja rodzina.

| Skomentuj opinię


10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-02-01 01:04:56
zalety: brak
wady: brak
opinia: tak się zastanawiam, czemu tak późno wpadłem na to aby jeździć z tym biurem na wakacje. mają najlepszą zdecydowanie ofertę, wyróżniają się kadrą, a ceny mają jedne z niższych jak za taką obsługę. do tego promocyjne ceny. jestem bardzo zadowolony i za żadne skarby nie zmieniłbym na innego touroperatora.

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-30 22:57:08
zalety: -
wady: -
opinia: Byliśmy z Rainbow na Kubie, na objazdówce Kuba wyspa jak wulkan gorąca z wypoczynkiem w Varadero. Kuba jest wyjątkowym miejscem i wartym zwiedzenia, zwłaszcza teraz, gdy stoi na rozstaju dróg, w obliczu wielkich zmian. Po drugie, bardzo polecam tę właśnie konkretną imprezę z Rainbow, rewelacyjny objazd, a Varadero jest świetnym miejscem na wypoczynek.

| Skomentuj opinię