Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.30 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

jacek44
zwiedzający - 1 punktów

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-05 22:32:32
zalety: Brak
wady: Lekceważenie klienta, chaos organizacyjny skutkujacy stratami dla klienta
opinia: Uwaga na wycieczki fakultatywne sprzedawane na stronie r.pl. Oczywiście biuro nie informuje, że kupując wycieczkę fakultatywną tylko placi sie za nią, a faktyczny zapis na wycieczkę jest u rezydenta. Nawet w umowie nie ma takiego zapisu. Gdy ktoś nie wyrwie od rezydenta biletów na wycieczkę, nie pojedzie i nie zwrocone zostaną mu pieniądze. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale tak mnie się przydarzyło. Biuro nie chce zwrócić pieniędzy , nie mówiąc o jakimś zadoscuczynieniu za zmarnowany urlop.
Zapomnijcie też o zadośćuczynieniu za skrócony pobyt o 12 dziennych godzin. Biuro z typowym dla siebie lekceważeniem klienta opowiada bzdury śmiejąc sie w oczy. A sniadanie w postaci pieczywa tostowego z masłem i dżemem uważa za standard w hotelu z opcję all inclusive.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-03 18:16:51
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow to bardzo dobre biuro podróży z dużym zapleczen infrastrukturalnym i świetnymi pilotami. Polecam a szczególnie wybrać się z nimi na objazdówkę. Byłem z rodziną wielokrotnie i nigdy nie żałowałem.

| Skomentuj opinię0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-27 22:12:08
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro zafundowało nam jedne z najfajniejszych wakacji w naszym życiu. Polecam bardzo, można polegać na tym biurze. Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy. Rezydentka super.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-19 02:12:51
zalety: Komunikatywność rezydentki, przepiękny hotel, bardzo smaczne wyżywienie.
wady: Nie odnotowałam.
opinia: Komunikatywność rezydentki, przepiękny hotel, bardzo smaczne wyżywienie to podstawowe zalety wyjazdu na którym byłam z Rainbow w Hurghadzie, w hotelu Sea Gull. Bardzo polecam, wspaniałe miejsce, a wyjazd kosztuje całkiem niedużo.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-02 01:53:37
zalety: Biuro notowane na giełdzie, uczciwe.
wady: Duże biuro niekiedy duże grupy.
opinia: Nie było wyjazdu z Rainbow który by się nam nie podobał. zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie, jedzenie, hotel, wycieczki, po prostu wszystko. duża w tym zasługa ludzi pracujących w rainbow, zwłąszcza rezydentów i rezydentek.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-30 19:46:51
zalety: Biuro wysokiej jakości, ich usługi warte są ceny którą za nią chcą. Nie traktują nikogo jak klienta gorszego sortu. Tak samo byliśmy traktowani na wycieczce za 1500 zł i za 8000 zł. Bardzo polecam, a w szczególności wycieczki objazdowe.
wady: Brak
opinia: Biuro wysokiej jakości, ich usługi warte są ceny którą za nią chcą. Nie traktują nikogo jak klienta gorszego sortu. Tak samo byliśmy traktowani na wycieczce za 1500 zł i za 8000 zł. Bardzo polecam, a w szczególności wycieczki objazdowe.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-26 01:19:42
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro Rainbow zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie już od momentu wybierania wycieczki z oferty. Pani z biura starała się sprostać naszym oczekiwaniom a nie wciskać czegoś czego wcale nie chcemy. Sama obsługa ze strony biura podczas wyjazdu idealna. Nie mamy się zupełnie do czego przyczepić. Rezydentka na miejscu, w razie czego kontakt do niej był, hotel taki jak w katalogu. Polecam biuro.

| Skomentuj opinię


3 osoby z 3 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-13 12:28:00
zalety: brak
wady: pełno
opinia: Biuro podróży Rainbow, występuje też pod nazwami CoralTravel/HappyTravel. Nie polecam.
Wycieczka do Turcji, sprzedawana jako hotel 5 gwiazdkowy, a na miejscu hotel nie zasługuje nawet na 2 gwiazdki.
Hotel zniszczony, zagrzybiony i nie spełniający żadnych standardów. Lepiej omijać i szukać u konkurencji.
Można się przekonać samemu po zdjęciach:

https://photos.app.goo.gl/kYJWUm8vistzZnSC7

Wyjątkowe oszukaństwo, czas spędziliśmy na wyjazdach do innych hoteli i innych miejsc.
Ogólnie - karaluchy, brud, zniszczone wszystko, niebezpiecznie na basenie, murki poniszczone zostawione ostre kanty.
Syf - syf - syf - idę do sądu z tymi firmami, które tak oszukują was proponując coś czego nie widzieli, a ponadto zero pomocy, jesteście zostawieni sami sobie - nie polecam i skladajcie wnioski do sadu o odszkodowanie, ponieważ dostałem już odpowiedź negatywną na reklamację.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-13 12:02:55
zalety: Dobre ceny, promocje.
wady: Czasem za duży wybór.
opinia: Polecam organizatora, jako że pomimo tego iż jest organizatorem mass turystyki to dba o klienta niemalże indywidualnie. Bardzo to odczuliśmy podczas kilku lat naszej przygody z Rainbow. Polecam i pozdrawiam.

| Skomentuj opinię1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-23 18:09:30
zalety: Bardzo przyjazny personel biura, zgodność z ofertą.
wady: Brak.
opinia: Chcę pochwalić biuro Rainbow, bo jestem zdania, że warto pisać opinie nie tylko wtedy kiedy jest się niezadowolonym, ale także, a może przede wszystkim wtedy, kiedy usługa pozytywnie wyróżnia się na tle innych. Otóż jestem zachwycony postawą rezydentki, która niesamowicie nam pomogła, gdy nasze dziecię rozchorowało się podczas wczasów. Taki personel to skarb.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-04 21:48:09
zalety: Tylko nie RAINBOW
wady: Tylko nie RAINBOW
opinia: Tylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOWTylko nie RAINBOW

| Skomentuj opinię (1)


0 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-04 21:37:28
zalety: żadnych
wady: Najgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksu
opinia: Najgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksuNajgorsze biuro podróży z jakim podróżowaliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda czasu na nerwy zamiast relaksu

| Skomentuj opinię


0 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-04 21:29:16
zalety: rezydent pomocny
wady: olewanie klijenta, brak odpowiedzi na pytania, dodatkowe koszty
opinia: UWAGA, tylko nie biuro RAINBOW. Fatalna obsługa biura, brak odpowiedzi na zapytania i reklamacje. O ile rezydenci pomocni to samego biuro - porażka. Zapłaćcie 50-100zł więcej ze sprawdzonymi operatorami i spędźcie wakacje w spokoju. Szkoda nerwów. Oszukali mnie i nie odpowiadają na reklamacje.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-02 00:24:02
zalety: Rezydentka w Kokkino Nero!
wady: -
opinia: Biuro zrobiło na mnie w tym roku ogromne wrażenie zw względu na wielką pomoc rezydentki w Grecji w Kokkino Nero w trudnej dla nas sytuacji. Rezydentka pomagała nam w pocie czoła, była naprawdę zatroskana, podczas gdy tak naprawdę nie musiała.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-30 19:44:30
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro Rainbow jest z nami co roku na wakacjach ze względu na świetną obsługę klienta, dzięki temu, że wszystko jest zawsze zgodnie z umową, ale także, a w zasadzie przede wszystkim ze względu na to, że organizują świetne animacje - figlokluby - dla dzieci, w niektórych ze swoich hoteli.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-28 22:55:45
zalety: -
wady: -
opinia: Malkontenci znajdą się wszędzie, więc sporo jest takich którzy narzekają, ale szczerze mówię, jeżeli masz normalne podejście a nie nastawione na odszkodowanie to raczej nie będziesz miał z tym biurem żadnych problemów. Jeżdżę już siódmy rok i z roku na rok coraz lepiej ale za każdym razem i tak zdarzają się w grupie jacyś wielce niezadowoleni ze wszystkiego.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-03 12:23:52
zalety: animacje dla dzieci organizowaneprzez biuro, tzw "figlokluby".
wady: -
opinia: Polecam to biuro wszystkim głównie ze względu coś co mnie osobiście urzekło,a mianowicie tzw figlokluby, czyli klubiki dla dzieci, gdzie w niektórych hotelach w ofercie Rainbow organizowane są animacje po polsku tylko dla dzieci klientów Rainbow. Bardzo fajne zajęcia, fajnie poprowadzone, polecam.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-03 01:56:55
zalety: [
wady: ]
opinia: Byliśmy na Krecie z Rainbow tego roku. Hotel wspaniały, dobry na wypoczynek z dziećmi, bliziutko do piaszczystej i płaskiej plaży z przejrzystą i ciepłą wodą. Wszędzie czysto. Jedzenie i obsługa na medal. Rezydentki szczerze uśmiechnięte. Wakacje jak z katalogu, polecam.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-27 23:41:41
zalety: -
wady: -
opinia: Z Rainbow byliśmy w Tunezji i bardzo sobie chwalimy ten wyjazd, biuro wywiązało się w pełni z umowy, hotel był bardzo czysty i zadbany, obsługa na medal. Ciekawe wycieczki fakultatywne i w dobrych cenach. Bardzo pomocny i cierpliwy rezydent.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-01 11:05:08
zalety: 0
wady: 0
opinia: Spędziliśmy niesamowity urlop po raz pierwszy bez dzieci, an Rodos z tym biurem i jesteśmy wdzięczni za to co otrzymaliśmy. Naprawdę rewelacyjne wakacje za niską cenę.

| Skomentuj opinię