Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.32 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-01 10:50:54
zalety: Poniżej
wady: Brak
opinia: No cóż, biuro Rainbow jest moim ulubionym zdecydowanie, w tym roku dowiedli tego, gdy musieliśmy skorzystaćz pomocy lekarza i nasza rezydentka staneła na wysokości zadania.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-01 02:34:21
zalety: -
wady: -
opinia: Polecam z całego serca biuro Rainbow, zwłaszcza dla osób wymagających, chcących mieć fajny, czysty i przestrzenny pokój, dobre wyżywienie i animacje dla dzieci oraz wszelką rozrywkę na wakacjach.

| Skomentuj opinię1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-21 23:58:51
zalety: Najlepsze polskie biuro
wady: -
opinia: Rainbow pozostawiło w mojej głosie same dobre wspomnienia, na pewno pojedziemy na wakacje z nimi w przyszłym roku. Moc tego biura tkwi w ludziach, rezydentki, animatorzy w Figloklubach, opieka na infolinii. Tym się zdobywa klienta. Mega zaangażowani, uprzejmi i profesjonalni ludzie. Polecam.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-16 01:15:24
zalety: Bardzo cienię sobie to biuro za wysoką jakość objazdówek oraz bardzo prokonsumenckie podejście jeśli chodzi o wycieczki wypoczynkowe. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, dla których biuro wwielu hotelach przygotowało dedykowane animacje z rozbudowanym programem, maskotką w postaci małpki, zapraszaniem gości itd. Naprawdę mi tym mocno zaimponowali.
wady: -
opinia: Bardzo cienię sobie to biuro za wysoką jakość objazdówek oraz bardzo prokonsumenckie podejście jeśli chodzi o wycieczki wypoczynkowe. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, dla których biuro wwielu hotelach przygotowało dedykowane animacje z rozbudowanym programem, maskotką w postaci małpki, zapraszaniem gości itd. Naprawdę mi tym mocno zaimponowali.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-01 09:44:08
zalety: Genialne biuro
wady: -
opinia: Bardzo dobre biuro, jesteśmy zadowoleni za każdym razem jak wyjeżdżamy. Pełna profeska, rezydenci, fajne hotele, do tego dodatkowe zajęcia dla dzieci w ramach figloklubów. Żyć nie umierać.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-09-24 19:12:24
zalety: Biuro godne pochwały za fajne podejście do klienta i za nastawienie na rodziny, a więc: dobre promocje dla dużych rodzin, zniżki na dzieci, animacje w Figloklubach w wielu hotelach, super rezydenci.
wady: -
opinia: Biuro godne pochwały za fajne podejście do klienta i za nastawienie na rodziny, a więc: dobre promocje dla dużych rodzin, zniżki na dzieci, animacje w Figloklubach w wielu hotelach, super rezydenci.

| Skomentuj opinię


Dania77
zwiedzający - 1 punktów

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-17 23:34:46
zalety: Brak
wady: Brak totalnie zainteresowania rezydenta biuro oferuje w Warszawie pokoje standard na stronie inne a otrzymaliśmy dosłownie chatę góralską
opinia: Jestem obecnie od 14.08.19 w Albanii hotel Adriatik 2 dziś 17.08.19 i zero informacji od biura z centrali w sprawie reklamacji pokoju miał być standard ze zdjęć z biura na stronie a na miejscu chata góralska zrobiłam zdjęcia i wysłałam 3 maile do biura otrzymałam mail że przesłano moje zażalenie do centrali i cisza a rezydenci nas potraktowali jak trędowatych na pewno tak tego nie zostawimy bo za te pieniądze to mielibyśmy dużo lepszy standard w innym biurze

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-16 13:13:33
zalety: Poniżej opisane.
wady: Brak.
opinia: Wraz z żoną i córką odwiedziliśmy w tym roku hotel Ali Baba Palace. Resort 4 gwiazdkowy w pełni zasługuje na swój rating. Teren hotelu przyjemny, zielony, ładny, baseny super. Dodatkowo biuro Rainbow prowadziło na terenie tegoż hotelu animacje dla najmłodszych swoich klientów, z czego nasza córka ochoczo korzystała prawie codziennie. Polecam zarówno biuro jak i hotel.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-13 18:01:14
zalety: Hotel Turunc Resort
wady: Bez wad.
opinia: Pierwszy raz z Rainbow i hotel Turunc Resort znacznie powyżej moich oczekiwań. Oczekiwania miałem nie za wysokie, bowiem już nie raz i niedwa rozliczne biura nieco mijały się z prawdą w swojej ofercie. Tymczasem hotel Turunc oferowany przez Rainbow wygląda lepiej niż na zdjęciach, jedzenie jest przesmaczne, obsługa godna pięciu gwiazdek. Polecam miejsce na wypoczynek oraz uczciwego touroperatora.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-31 18:56:23
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro Rainbow absolutnie godne polecenia, w pełni sprostało moim oczekiwaniom, a jestem dość wymagający. Mają fajne udogodnienia dla dzieci w postaci animacji po polsku, ale nie we wszystkich hotelach.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-31 08:50:44
zalety: 0
wady: 0
opinia: Polecam Rainbow rodzinom z dziećmi, nasze dzieciaki w tym roku świetnie bawiły się w figloklubach. To nie są zwykłe animacje, prowadzący wkładają w nie naprawdę dużo serca, jest mnóstwo zajęć kreatywnych, coś co dzieciaki przygotowują jednego dnia, jest wykorzystywane następnego dnia. Zapraszają do współpracy lokalnych artystów, szukają skarbów, wycinają, wymyślają. Są też zajęcia sportowe. Bajka!

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-29 23:30:19
zalety: -
wady: -
opinia: White Olive Premium Laganas, w którym się zatrzymaliśmy, a należący do sieci Rainbow to absolutnie świetny, 4-gwiazdkowy hotel za dobrą cenę. Bardzo blisko piękna plaża, nowiuteńkie i pachnące świeżością pokoje, wspaniała obsługa, fajna okolica, czyściutkie i pięknie wyglądające podświetlone baseny. Taki wypoczynek to sama radość.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-25 21:44:24
zalety: Turunc Resort, animacje, wyżywienie, pokoje.
wady: -
opinia: Polecam świetny hotel, nowy w ofercie Raibnow Turunc Resort w tureckim Marmaris. Hotel klimatyczny, otoczony zielenią, obsługa bardzo miła, pomocna, kelnerzy w restauracji prawie jak w knajpie z gwiazdkami Michelin :) Rezydentka nadzwyczaj pomocna. Dostaliśmy mapy i porady co zwiedzać i gdzie jechać. Do tego animacje dla dzieci prowadzone w klubikach Rainbow, co prawda nasze dzieci nie chodziły codziennie, ale kilka razy się załapały i było bardzo przyjemnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze tam wrócimy.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-23 14:24:20
zalety: Brak
wady: Rezydentka klamczucha, biuro nieodpowiedzialne
opinia: Nigdy więcej wakacji z biurem Rainbow. Podczas pobytu w Maroko wykupilismy wycieczkę. Kierowca był tak niekompetentny i nieodpowiedzialny że doprowadził do wypadku(dachowania). Cud że nic poważnego się nie stało. Biuro umywa od wszystkiego ręce. Zero jakiejkolwiek pomocy że strony rezydentki.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-16 18:47:25
zalety: rezydent
wady: polityka cenowa
opinia: Polecialem z tym biurem na objazd po Cyprze. Nie moge tylko krytykowac bo bym sklamal a nie o to w tych opiniach chodzi .Objazd dobrze zorganizowany , Obsluga pilota wymaga dodatkowych pochwal. Pana Macieja trzeba szczegolnie docenic za wiedze i osobiste zaangazowanie w zalatwianiu nawet drobnych spraw . Niestety , calosc tych pozytywow przeslania sposob w jaki Rainbow uprawia polityke cenowa. Rabat na poczatek w wysokosci 31% wedlug mnie jest ucieczka przed korzystaniem z karty lojalnosciowej (posiadacze karty maja prawo do 30% rabatu) . Nie kupujcie wycieczki na 4 czy 5 miesiecy przed jej terminem bo ceny na miesiac przed wyjazdem potrfia byc nawet objete 60% rabatem. Dlatego wczesna rezerwacja jest dla osob ktore lubia sponsorowac wyjazdy pozostalym uczestnikom wycieczki ( Czuje sie od tej strony potraktowany nie fair a to wlasnie na takich klientach powinno Rainbow zalezec najbardziej . A ja sie czuje troche jak frajer ) wiec nigdy wiecej Rainbow tak dla zasady , chociaz wycieczka naprawde godna ale nie polecam

| Skomentuj opinię (1)


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-01 11:59:15
zalety: -
wady: -
opinia: Byliśmy z biurem Rainbow na wczasach w Turcji w zeszłym roku, z naszym 6-letnim synem i muszę powiedzieć, że dostaliśmy wspaniałą usługę za pieniądze, za którą dostawaliśmy wcześniej w innych biurach usługę przeciętną. Na szczególną uwagę zasługują animacje dla dzieci po polsku, które biuro organizuje z własnymi, polskimi animatorami, którzy świetnie dzieciom organizują czas. Polecam rodzicom.

| Skomentuj opinię


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-31 00:44:19
zalety: Szczególnie Figlokluby!
wady: -
opinia: W Rainbow szczególnie podobają mi się Figklokluby, czyli zajęcia dla dzieci, organizowane przez animatorów, przeszkolonych przez Rainbow. Naprawdę porządne zajęcia, ciekawe animacje, zabawne, ale i edukacyjne.

| Skomentuj opinię4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-30 18:20:08
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow lubię za całokształt, ale szczególnie za organizację zabaw dla dzieci w ramach figloklubów. Nie ukrywam, że bardzo pieczołowicie dobieram miejsca na urlop właśnie ze względu na dzieciaki. A w Rainbow w niektórych hotelach organizują zabawy dla najmłodszych 2 razy dziennie i są to bardzo ciekawe zajęcia.

| Skomentuj opinię


wolanka
zwiedzający - 1 punktów

5 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-09 11:47:20
zalety: miałam dobra opinie do chwili ostatniego wyjazdu/narty Andora
wady: lekcewazenie przez rezydenta sprawy nagłej/choroba poważne zagrożenie zdrowia/brak pomocy i jakiegokolwiek ludzkiego podejścia-METODA /radz sobie sam
opinia: Poważnie zachorowałam /nagle/poprosiłam o pomoc Rezydentkę i usłyszałam TO PANI SPRAWA JA NIE JESTEM OD TEGO-ZERO POMOCY-gdyby nie pomoc znajomych i pracowników hotelu mogło zakończyć się tragicznie.
Na złożoną reklamację otrzymałam mówiąc krotko wręcz śmieszną odp oczywiście odmowa/.
NIE POLECAM I TYLE ja już się wyleczyłam z korzystania z usług RAINBOW.

| Skomentuj opinię (1)


4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-07 21:54:33
zalety: Hotel Sunrise Resort w którym wypoczywaliśmy.
wady: nie zauważyłem
opinia: Chcę pochwalić touroperatora Rainbow za wypoczynek zeszłoroczny w Riwierze Tureckiej, który kupiliśmy w bardzo okazyjnej cenie, toteż nie spodziewałem się wodotrysków, natomiast hotel Sunrise Resort okazał się absolutnie przewyższać nasze oczekiwania. Jedzenie było nad wyraz smaczne, obsługa miła, otoczenie hotelu obłędne. Mogliśmy korzystać także z dobrodziejstw hotelu Starlight, położonego po sąsiedzku. To też dobry pomysł dla rodzin z dzieciakami, bowiem biuro prowadzi na terenie hotelu swoje własne animacje pod szyldem Figloklubów.

| Skomentuj opinię