Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.32 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-30 12:01:06
zalety: Tak
wady: Nie
opinia: Z Rainbow nasza rodzina schodzi się i rozchodzi, ale to nie ze względu na niezadowolenie czy rozczarowanie, ale raczej z tego powodu, że często sami organizujemy sobie wakacje. Ale jeśli już decydujemy się na biuro to zawsze jest to Rainbow. I to z ważnych względów. To biuro na które zawsze możemy liczyć, które zawsze daje nam wakacje na najwyższym poziomie, dodatkowe animacje dla dzieci w Figloklubach, zaangażowane i fajne osoby w roli rezydentów. Na pewno nieprędko zdecydujemy się na jakiekolwiek inne biuro.

| Skomentuj opinię (1)


0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-28 16:14:03
zalety: Q
wady: Wszystko
opinia:
1.0Lena26 grudnia 2019 | 21:53 Witam was wszystkich . Chcę podzielić się z Wami moim gorzkim doświadczeniem. Piszę tę opinie wołania duszy, wołania oszukańczego człowieka i okłamanego . Proszę o przemyślenie dwa razy, zanim przekażesz pieniądze temu biuru podróży. Chcę opowiedzieć historie i moje doświadczenia ze współpracy z tą firmą. nie jesteśmy bogatymi ludźmi, ale naprawdę chcieliśmy odpocząć za granicą, a wcześniej zaoszczędziliśmy pieniądze po raz pierwszy na wyjazd do ośrodka . Nie mając doświadczenia jak jechać na wakacje do Turcji, zwróciliśmy się do biura podróży. Po przyjeździe wybraliśmy jeden z najlepszych hoteli według opinii ludzi . konsultant tej firmy zaoferował nam ubezpieczenie zdrowotne po wyższej cenie i oczywiście się zgodziliśmy, warto było wydać takie pieniądze na podróż i nie warto było oszczędzać na takim drobiazgu , wszystko zapłaciliśmy, spakowaliśmy walizki, kupiliśmy stroje ... ale w dniu wyjazdu obudziłam się z ospą . Pobiegłam do lekarza, ale natychmiast dostałam zwolnienie lekarskie i zabroniono mie było wsiadać do lotu . nie możecie sobie wyobrazić mojej furii. Płakałem jak nigdy wcześniej. Przede wszystkim zadzwoniłem do biura podróży z prośbą o odroczenie lotu, ponieważ mam chorobę zaskarżalna . ale biuro podróży odmówiło mi i konsultant powiedziała : nic strasznego, może pani lecieć , mialismy sto raz takie sytuacji , na pytanie a co z tymi ludzi którzy mogą zrazić się , ona nic nie powiedziała . A przecież ta choroba dla dorosłych może być śmiertelna .Wyjaśniłem im, że nie mogę zagrażać życiu ludziom, którzy będą w samolocie, w hotelu i ogólnie. Byłam zaskoczona ,że biuro podróży nie martwiło się o swoich klientach i pracownikach , ponieważ jeden z konsultantów biura podróży miał lecieć samolotem ziemna . Dzwoniłam sto razy ze łzami i prosiłam o zmianę terminu mojej podróży. ale odmówili mi, i zabrali mi wszystkich pieniędzy. Miałam potem trudny okres , depresja . nie tylko ukradłi mi wszystkie pieniądze , Tak i po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do klienta i oszustwem . Próbowałam się z nimi dogadać się .. zaproponowałam zapłatę, aby wyjechać później. ale zabrali mi wszystkie pieniądze i nie pozwolili mi odpocząć. to trudny okres w moim życiu. I radzę Ci 1000 razy pomyśleć przed tym jak przyjdziesz do tego biura podróży. Ponieważ dla nich najważniejsze zabrać twoje piesze , a nie żeby ty skorzystał z ich usługę i zostajesz zadowolony . Znajdź sobie niezawodne i udane wakacje. Mam nadzieję, że nie będziesz tak naiwny jak ja, a znajdziesz biuro podróży , które cię ochroni, i nie będziesz narażony na złudzenia zakaźne. Życzę powodzenia i omińcie to biuro podróży. jeśli potrzebujesz dowodów, mogę dodać zdjęcie umowy i listę chorych. Życzę wam wszystkim naprawdę miłego odpoczynku i nigdy nie korzystając z tego biura podróży . Straciłam 5000 zł , dla mnie to duże pieniądze

| Skomentuj opinię (1)0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-23 17:54:49
zalety: Cała opinia poniżej, w tym także zalety.
wady: -
opinia: Najlepsze i najszybciej rozwijające się biuro w polsce, dobre ceny, bez naciągania, jasne i przejrzyste zasady promocji, wygodny u jasny sposób rozliczania z wycieczek, super system Tour Guide, doskonali piloci, kierowcy i lokalni przewodnicy.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-18 01:10:26
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow mile nas ostatnio zaskoczył promocją na dziecko oraz zniżkami, kupiliśmy już wcxasy na przyszły rok w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo w hotelu ma być coś takiego jak Figlokluby, czyli z tego co zrozumiałem zabawy dla dzieci z wesołą małpką w tle. Miło ze strony Rainbow, że organizuje w hotelach dzieciom czas.

| Skomentuj opinię (1)


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-29 23:30:14
zalety: Świetne biuro dla osób z dziećmi.
wady: W zasadzie do niczego nie można się przyczepić.
opinia: Bardzo polecam to biuro szczególnie dla rodzin z dziećmi. Byliśmy w hotelu z figloklubem Palm Wings Ephesus i bardzo nam się podobało, animatorzy prowadzili zajmujące i zabawiające dzieci zajęcia. Bardzo piękny basen, dobre jedzenie, fajny pokój i kontaktowa rezydentka.

| Skomentuj opinię (2)


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-01 10:50:54
zalety: Poniżej
wady: Brak
opinia: No cóż, biuro Rainbow jest moim ulubionym zdecydowanie, w tym roku dowiedli tego, gdy musieliśmy skorzystaćz pomocy lekarza i nasza rezydentka staneła na wysokości zadania.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-01 02:34:21
zalety: -
wady: -
opinia: Polecam z całego serca biuro Rainbow, zwłaszcza dla osób wymagających, chcących mieć fajny, czysty i przestrzenny pokój, dobre wyżywienie i animacje dla dzieci oraz wszelką rozrywkę na wakacjach.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-21 23:58:51
zalety: Najlepsze polskie biuro
wady: -
opinia: Rainbow pozostawiło w mojej głosie same dobre wspomnienia, na pewno pojedziemy na wakacje z nimi w przyszłym roku. Moc tego biura tkwi w ludziach, rezydentki, animatorzy w Figloklubach, opieka na infolinii. Tym się zdobywa klienta. Mega zaangażowani, uprzejmi i profesjonalni ludzie. Polecam.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-16 01:15:24
zalety: Bardzo cienię sobie to biuro za wysoką jakość objazdówek oraz bardzo prokonsumenckie podejście jeśli chodzi o wycieczki wypoczynkowe. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, dla których biuro wwielu hotelach przygotowało dedykowane animacje z rozbudowanym programem, maskotką w postaci małpki, zapraszaniem gości itd. Naprawdę mi tym mocno zaimponowali.
wady: -
opinia: Bardzo cienię sobie to biuro za wysoką jakość objazdówek oraz bardzo prokonsumenckie podejście jeśli chodzi o wycieczki wypoczynkowe. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, dla których biuro wwielu hotelach przygotowało dedykowane animacje z rozbudowanym programem, maskotką w postaci małpki, zapraszaniem gości itd. Naprawdę mi tym mocno zaimponowali.

| Skomentuj opinię0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-01 09:44:08
zalety: Genialne biuro
wady: -
opinia: Bardzo dobre biuro, jesteśmy zadowoleni za każdym razem jak wyjeżdżamy. Pełna profeska, rezydenci, fajne hotele, do tego dodatkowe zajęcia dla dzieci w ramach figloklubów. Żyć nie umierać.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-09-24 19:12:24
zalety: Biuro godne pochwały za fajne podejście do klienta i za nastawienie na rodziny, a więc: dobre promocje dla dużych rodzin, zniżki na dzieci, animacje w Figloklubach w wielu hotelach, super rezydenci.
wady: -
opinia: Biuro godne pochwały za fajne podejście do klienta i za nastawienie na rodziny, a więc: dobre promocje dla dużych rodzin, zniżki na dzieci, animacje w Figloklubach w wielu hotelach, super rezydenci.

| Skomentuj opinię


Dania77
zwiedzający - 1 punktów

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-17 23:34:46
zalety: Brak
wady: Brak totalnie zainteresowania rezydenta biuro oferuje w Warszawie pokoje standard na stronie inne a otrzymaliśmy dosłownie chatę góralską
opinia: Jestem obecnie od 14.08.19 w Albanii hotel Adriatik 2 dziś 17.08.19 i zero informacji od biura z centrali w sprawie reklamacji pokoju miał być standard ze zdjęć z biura na stronie a na miejscu chata góralska zrobiłam zdjęcia i wysłałam 3 maile do biura otrzymałam mail że przesłano moje zażalenie do centrali i cisza a rezydenci nas potraktowali jak trędowatych na pewno tak tego nie zostawimy bo za te pieniądze to mielibyśmy dużo lepszy standard w innym biurze

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-16 13:13:33
zalety: Poniżej opisane.
wady: Brak.
opinia: Wraz z żoną i córką odwiedziliśmy w tym roku hotel Ali Baba Palace. Resort 4 gwiazdkowy w pełni zasługuje na swój rating. Teren hotelu przyjemny, zielony, ładny, baseny super. Dodatkowo biuro Rainbow prowadziło na terenie tegoż hotelu animacje dla najmłodszych swoich klientów, z czego nasza córka ochoczo korzystała prawie codziennie. Polecam zarówno biuro jak i hotel.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-13 18:01:14
zalety: Hotel Turunc Resort
wady: Bez wad.
opinia: Pierwszy raz z Rainbow i hotel Turunc Resort znacznie powyżej moich oczekiwań. Oczekiwania miałem nie za wysokie, bowiem już nie raz i niedwa rozliczne biura nieco mijały się z prawdą w swojej ofercie. Tymczasem hotel Turunc oferowany przez Rainbow wygląda lepiej niż na zdjęciach, jedzenie jest przesmaczne, obsługa godna pięciu gwiazdek. Polecam miejsce na wypoczynek oraz uczciwego touroperatora.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-31 18:56:23
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro Rainbow absolutnie godne polecenia, w pełni sprostało moim oczekiwaniom, a jestem dość wymagający. Mają fajne udogodnienia dla dzieci w postaci animacji po polsku, ale nie we wszystkich hotelach.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-31 08:50:44
zalety: 0
wady: 0
opinia: Polecam Rainbow rodzinom z dziećmi, nasze dzieciaki w tym roku świetnie bawiły się w figloklubach. To nie są zwykłe animacje, prowadzący wkładają w nie naprawdę dużo serca, jest mnóstwo zajęć kreatywnych, coś co dzieciaki przygotowują jednego dnia, jest wykorzystywane następnego dnia. Zapraszają do współpracy lokalnych artystów, szukają skarbów, wycinają, wymyślają. Są też zajęcia sportowe. Bajka!

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-29 23:30:19
zalety: -
wady: -
opinia: White Olive Premium Laganas, w którym się zatrzymaliśmy, a należący do sieci Rainbow to absolutnie świetny, 4-gwiazdkowy hotel za dobrą cenę. Bardzo blisko piękna plaża, nowiuteńkie i pachnące świeżością pokoje, wspaniała obsługa, fajna okolica, czyściutkie i pięknie wyglądające podświetlone baseny. Taki wypoczynek to sama radość.

| Skomentuj opinię1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-25 21:44:24
zalety: Turunc Resort, animacje, wyżywienie, pokoje.
wady: -
opinia: Polecam świetny hotel, nowy w ofercie Raibnow Turunc Resort w tureckim Marmaris. Hotel klimatyczny, otoczony zielenią, obsługa bardzo miła, pomocna, kelnerzy w restauracji prawie jak w knajpie z gwiazdkami Michelin :) Rezydentka nadzwyczaj pomocna. Dostaliśmy mapy i porady co zwiedzać i gdzie jechać. Do tego animacje dla dzieci prowadzone w klubikach Rainbow, co prawda nasze dzieci nie chodziły codziennie, ale kilka razy się załapały i było bardzo przyjemnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze tam wrócimy.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-23 14:24:20
zalety: Brak
wady: Rezydentka klamczucha, biuro nieodpowiedzialne
opinia: Nigdy więcej wakacji z biurem Rainbow. Podczas pobytu w Maroko wykupilismy wycieczkę. Kierowca był tak niekompetentny i nieodpowiedzialny że doprowadził do wypadku(dachowania). Cud że nic poważnego się nie stało. Biuro umywa od wszystkiego ręce. Zero jakiejkolwiek pomocy że strony rezydentki.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-16 18:47:25
zalety: rezydent
wady: polityka cenowa
opinia: Polecialem z tym biurem na objazd po Cyprze. Nie moge tylko krytykowac bo bym sklamal a nie o to w tych opiniach chodzi .Objazd dobrze zorganizowany , Obsluga pilota wymaga dodatkowych pochwal. Pana Macieja trzeba szczegolnie docenic za wiedze i osobiste zaangazowanie w zalatwianiu nawet drobnych spraw . Niestety , calosc tych pozytywow przeslania sposob w jaki Rainbow uprawia polityke cenowa. Rabat na poczatek w wysokosci 31% wedlug mnie jest ucieczka przed korzystaniem z karty lojalnosciowej (posiadacze karty maja prawo do 30% rabatu) . Nie kupujcie wycieczki na 4 czy 5 miesiecy przed jej terminem bo ceny na miesiac przed wyjazdem potrfia byc nawet objete 60% rabatem. Dlatego wczesna rezerwacja jest dla osob ktore lubia sponsorowac wyjazdy pozostalym uczestnikom wycieczki ( Czuje sie od tej strony potraktowany nie fair a to wlasnie na takich klientach powinno Rainbow zalezec najbardziej . A ja sie czuje troche jak frajer ) wiec nigdy wiecej Rainbow tak dla zasady , chociaz wycieczka naprawde godna ale nie polecam

| Skomentuj opinię (1)