Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.33 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-07-07 23:27:33
zalety: Jestem przekonany o tym, że już niebawem turystyka wróci do normy i wyjazdy wrócą do normalności tak jak to bywało dawniej normalnie. Miałem zaplanowaną objazdówkę do Włoch z rodziną. Niestety przez wiruaa wyszło jak wyszło. Oby jak najszebciej udało się ją zrealizować, koniecznie z biurem Rainbow, z którym to niejedną już wycieczkę odbyliśmy.
wady: -
opinia: Jestem przekonany o tym, że już niebawem turystyka wróci do normy i wyjazdy wrócą do normalności tak jak to bywało dawniej normalnie. Miałem zaplanowaną objazdówkę do Włoch z rodziną. Niestety przez wiruaa wyszło jak wyszło. Oby jak najszebciej udało się ją zrealizować, koniecznie z biurem Rainbow, z którym to niejedną już wycieczkę odbyliśmy.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-27 01:07:19
zalety: Fajna oferta nawet w czasie pandemii.
wady: -
opinia: Jeździłem z biurem Rainbow od lat, i teraz w pandemii też się na nich nie zawiodłem. Mój wyjazd do Jordanii musiał być niestety odwołany, ale dostałem voucher z kwotą +10% i dodatkowo pojawiła się już oferta na 2021, więc mogłem od razu voucher spieniężyć i kupiłem wycieczkę w bardzo atrakcyjnej cenie, można powiedzieć że zaoszczędziłem.

| Skomentuj opinię1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-16 22:36:39
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka Good Morning Vietnam! gorąco polecam, na imprezie byliśmy 2 lata temu i jest to niezapomniane dla nas wydarzenie. W tym roku mamy nadzieję powiedzie się nasz wyjazd do Meksyku, jeszcze jest mnóstwo czasu, mamy nadzieję, że granice się niebawem otworzą i cała turystka ruszy.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-05-18 01:05:57
zalety: .
wady: .
opinia: Zawsze ceniłem sobie biuro podróży Rainbow, ale teraz cenię jeszcze bardziej, bo ma zdecydowanie najlepsze warunki zmiany terminu i vouchery 110%, nikt nie oferuje swoim klientom więcej w tym trudnym czasie.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-31 18:14:27
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka Kuba Wyspa jak Wulkan gorąca - najlepszy objazd wszechczasów. Piękne widoki, wspaniali ludzie. Hotele i jedzenie super, ekstra klimacik, kawał dziejów. Kupowanie cygar spod lady, kubańczysy na Maleconie. Coś cudownego.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-30 19:50:57
zalety: Programy, oferta, hotele, ceny
wady: -
opinia: Polecam wybrać się z Rainbow do Portugalii, objazd od deski do deski, a na wypoczynek hotel Jupiter, bardzo luksusowy i w dobrej cenie.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-28 19:50:18
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka do Indii z wypoczynkiem w Goa w zeszłym roku - najbardziej udana impreza na jakiej byłem, wspaniały pilot z dużą wiedzą, przyzwoite hotele na objeździe i wspaniały hotel w części wypoczynkowej. Jedzenie to kwintesencja lokalnej kuchni.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-25 13:22:34
zalety: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem.
wady: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem.
opinia: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem. Na najwyższym poziomie.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-24 15:46:20
zalety: -
wady: -
opinia: Z touroperatorem Rainbow, a dawniej Rainbow Tours mam do czynienia od wielu lat. Poznałem z nim i z jego pilotami kawał świata. Po tylu latach mogę gorąco zarekomendować Rainbow, a zwłaszcza tym, którzy chcą zwiedzać świat, odkrywać i poznawać nieznane i poszerzać horyzonty. Pozdrawiam Tadek.

| Skomentuj opinię2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-21 18:40:21
zalety: Dobra oferta na moje ulubione kierunki.
wady: -
opinia: Rainbow ma bardzo dobrą ofertę na kierunki, które są dla mnie szczególnie interesujące, takie jak Egipt, Turcja, Tunezja i Grecja. Praktycznie co roku udaje mi się wykupić 8 dni all inclusive w hotelu 3-4* za jakieś 1300 zł od osoby. I co roku jestem zadowolony z opieki biura i ze standardu. Moim zdaniem najlepsze biuro na rynku i trzymam kciuki w tym trudnym czasie.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-19 19:58:15
zalety: Profesjonalne biuro, posiadające świetnych pilotów i rezydentów - opiekunów. Przejrzyste warunki.
wady: Póki co nie odnotowuję żadnych.
opinia: Chcę pochwalić biuro Rainbow, tak jak wyżej, za profejonalizm i super podejście do swoich klientów, rewelacyjnych pilotów i rezydentów. Do tego w ofercie zawsze znajduję perełki zarówno cenowe jak i hotelowe.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-06 13:17:36
zalety: Amimacje
wady: Mogłoby być jeszcze więcej hoteli z animacjami :)
opinia: Cenię sobie Rainbow z kilku względów, przede wszystkim za profesjonalizm oraz to że klient dostaje mnóstwo rzeczy tak naprawdę w gratisie od biura, przede wszystkim animacje dla dzieci po polsku ekskluzywne tylko dla klientów biura.

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-03 12:58:19
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro ma bardzo dobrą ofertę dla różnych osób, różnych grup wiekowych, są imprezy dla osób 50+, figlokluby dla dzieci, city brak itd. Zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Dobre ceny i organizacja bez zastrzeżeń. Polecam dla ludzi w kazdym wieku.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-02-12 15:08:11
zalety: Biuro rewelacja, same pozytywy, nie mam żadnych uwag co do organizacji. Hotel taki jak być powinien, opieka rezydenta na najwyższym poziomie, piękna plaża, rajski wypoczynek za niezłą kasę. Na pewno wrócimy do Rainbow.
wady: -
opinia: jak wyżej
Biuro rewelacja, same pozytywy, nie mam żadnych uwag co do organizacji. Hotel taki jak być powinien, opieka rezydenta na najwyższym poziomie, piękna plaża, rajski wypoczynek za niezłą kasę. Na pewno wrócimy do Rainbow.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-01-31 23:38:17
zalety: Po prostu dobre biuro
wady: Brak
opinia: Wspaniali rezydenci, dobre hotele w ofercie, bardzo szeroka oferta, zajęcia dodatkowe dla dzieci w formie figloklubów, dobra obsługa przed i po, dobre ceny, sporo promocji. Długo mógłbym wymieniać to dlaczego decyduję się rok w rok jeździć na wakacje z Rainbow.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-01-31 18:53:54
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow to bardzo rzetelne biuro z ciekawą ofertą, zwłąszcza jeśli jedzie się na wypoczynek z dziećmi. Mają w ofercie mnóstwo hoteli gdzie wysyłają swoich przeszkolonych animatorów, którzy bawią się codziennie z dziećmi, wymyślając im bardzo kreatywne zadania. 2 poziomu wyżej niż w naszym przedszkolu na Ursynowie.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-30 12:01:06
zalety: Tak
wady: Nie
opinia: Z Rainbow nasza rodzina schodzi się i rozchodzi, ale to nie ze względu na niezadowolenie czy rozczarowanie, ale raczej z tego powodu, że często sami organizujemy sobie wakacje. Ale jeśli już decydujemy się na biuro to zawsze jest to Rainbow. I to z ważnych względów. To biuro na które zawsze możemy liczyć, które zawsze daje nam wakacje na najwyższym poziomie, dodatkowe animacje dla dzieci w Figloklubach, zaangażowane i fajne osoby w roli rezydentów. Na pewno nieprędko zdecydujemy się na jakiekolwiek inne biuro.

| Skomentuj opinię (1)2 osoby z 3 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-28 16:14:03
zalety: Q
wady: Wszystko
opinia:
1.0Lena26 grudnia 2019 | 21:53 Witam was wszystkich . Chcę podzielić się z Wami moim gorzkim doświadczeniem. Piszę tę opinie wołania duszy, wołania oszukańczego człowieka i okłamanego . Proszę o przemyślenie dwa razy, zanim przekażesz pieniądze temu biuru podróży. Chcę opowiedzieć historie i moje doświadczenia ze współpracy z tą firmą. nie jesteśmy bogatymi ludźmi, ale naprawdę chcieliśmy odpocząć za granicą, a wcześniej zaoszczędziliśmy pieniądze po raz pierwszy na wyjazd do ośrodka . Nie mając doświadczenia jak jechać na wakacje do Turcji, zwróciliśmy się do biura podróży. Po przyjeździe wybraliśmy jeden z najlepszych hoteli według opinii ludzi . konsultant tej firmy zaoferował nam ubezpieczenie zdrowotne po wyższej cenie i oczywiście się zgodziliśmy, warto było wydać takie pieniądze na podróż i nie warto było oszczędzać na takim drobiazgu , wszystko zapłaciliśmy, spakowaliśmy walizki, kupiliśmy stroje ... ale w dniu wyjazdu obudziłam się z ospą . Pobiegłam do lekarza, ale natychmiast dostałam zwolnienie lekarskie i zabroniono mie było wsiadać do lotu . nie możecie sobie wyobrazić mojej furii. Płakałem jak nigdy wcześniej. Przede wszystkim zadzwoniłem do biura podróży z prośbą o odroczenie lotu, ponieważ mam chorobę zaskarżalna . ale biuro podróży odmówiło mi i konsultant powiedziała : nic strasznego, może pani lecieć , mialismy sto raz takie sytuacji , na pytanie a co z tymi ludzi którzy mogą zrazić się , ona nic nie powiedziała . A przecież ta choroba dla dorosłych może być śmiertelna .Wyjaśniłem im, że nie mogę zagrażać życiu ludziom, którzy będą w samolocie, w hotelu i ogólnie. Byłam zaskoczona ,że biuro podróży nie martwiło się o swoich klientach i pracownikach , ponieważ jeden z konsultantów biura podróży miał lecieć samolotem ziemna . Dzwoniłam sto razy ze łzami i prosiłam o zmianę terminu mojej podróży. ale odmówili mi, i zabrali mi wszystkich pieniędzy. Miałam potem trudny okres , depresja . nie tylko ukradłi mi wszystkie pieniądze , Tak i po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do klienta i oszustwem . Próbowałam się z nimi dogadać się .. zaproponowałam zapłatę, aby wyjechać później. ale zabrali mi wszystkie pieniądze i nie pozwolili mi odpocząć. to trudny okres w moim życiu. I radzę Ci 1000 razy pomyśleć przed tym jak przyjdziesz do tego biura podróży. Ponieważ dla nich najważniejsze zabrać twoje piesze , a nie żeby ty skorzystał z ich usługę i zostajesz zadowolony . Znajdź sobie niezawodne i udane wakacje. Mam nadzieję, że nie będziesz tak naiwny jak ja, a znajdziesz biuro podróży , które cię ochroni, i nie będziesz narażony na złudzenia zakaźne. Życzę powodzenia i omińcie to biuro podróży. jeśli potrzebujesz dowodów, mogę dodać zdjęcie umowy i listę chorych. Życzę wam wszystkim naprawdę miłego odpoczynku i nigdy nie korzystając z tego biura podróży . Straciłam 5000 zł , dla mnie to duże pieniądze

| Skomentuj opinię (1)


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-23 17:54:49
zalety: Cała opinia poniżej, w tym także zalety.
wady: -
opinia: Najlepsze i najszybciej rozwijające się biuro w polsce, dobre ceny, bez naciągania, jasne i przejrzyste zasady promocji, wygodny u jasny sposób rozliczania z wycieczek, super system Tour Guide, doskonali piloci, kierowcy i lokalni przewodnicy.

| Skomentuj opinię


3 osoby z 3 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-18 01:10:26
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow mile nas ostatnio zaskoczył promocją na dziecko oraz zniżkami, kupiliśmy już wcxasy na przyszły rok w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo w hotelu ma być coś takiego jak Figlokluby, czyli z tego co zrozumiałem zabawy dla dzieci z wesołą małpką w tle. Miło ze strony Rainbow, że organizuje w hotelach dzieciom czas.

| Skomentuj opinię (1)