Biuro podróży Rainbow Tours - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 4.34 / 5.00
88% opiniujących poleca Rainbow Tours
Opinie klientów biura podróży Rainbow Tours. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Rainbow Tours zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Rainbow Tours

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-10-19 17:07:52
zalety: 0
wady: 0
opinia: Do tej pory jeździliśmy z Rainbow co najmniej kilka razy w roku i najlepiej wspominam wyjazd do Kenii i niesamowite Safari. Ale oczywiście nie tylko. Każdy mój wyjazd, który realizowany był z Rainbow był niesamowicie udany. Polecam, szczególnie w tym ciężkim pandemicznym czasie, gdy trzeba wspomóc biura podróży, by przetrwały.

| Skomentuj opinię


0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-10-12 19:52:40
zalety: -
wady: -
opinia: Rzetelne biuro o dobrej renomie, co widać po każdej wycieczce z tym biurem. Wszystkie załatwienia super szybko i sprawnie, a potem już tylko rokoszowanie się urlopem.

| Skomentuj opinię2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-10-05 09:44:40
zalety: Biuro Rainbow wywiązało się z umowy w 100%
wady: Brak
opinia: Rewelacyjna wycieczka na Rodos, piękny hotel, wspaniała plaża, dobre jedzenie. Czego tak naprawdę chcieć więcej? Rewelacyjny wyjazd z biurem Rainbow. Oby w przyszłości więcej takich.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-09-24 13:28:47
zalety: Wspaniały wyjazd rodzinny, który zapamiętamy na długo.
wady: -
opinia: Zimowe wakacje na Dominikanie, przełom 2019 i 2020 roku, hotel Playa Bachata, wjazd z Rainbow. Wakacje naprawdę naprawdę super, ludzie ekstremalnie mili, wspaniała kultura, życie w zabawie, pyszne smaki, ciepłe morze, piękne widoki. Do tego super opieka biura od początku do końca. Rajskie wakacje z rodziną, których jako ojciec, mąż i dziadek nie zapomnę do końca życia.

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-07-07 23:27:33
zalety: Jestem przekonany o tym, że już niebawem turystyka wróci do normy i wyjazdy wrócą do normalności tak jak to bywało dawniej normalnie. Miałem zaplanowaną objazdówkę do Włoch z rodziną. Niestety przez wiruaa wyszło jak wyszło. Oby jak najszebciej udało się ją zrealizować, koniecznie z biurem Rainbow, z którym to niejedną już wycieczkę odbyliśmy.
wady: -
opinia: Jestem przekonany o tym, że już niebawem turystyka wróci do normy i wyjazdy wrócą do normalności tak jak to bywało dawniej normalnie. Miałem zaplanowaną objazdówkę do Włoch z rodziną. Niestety przez wiruaa wyszło jak wyszło. Oby jak najszebciej udało się ją zrealizować, koniecznie z biurem Rainbow, z którym to niejedną już wycieczkę odbyliśmy.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-27 01:07:19
zalety: Fajna oferta nawet w czasie pandemii.
wady: -
opinia: Jeździłem z biurem Rainbow od lat, i teraz w pandemii też się na nich nie zawiodłem. Mój wyjazd do Jordanii musiał być niestety odwołany, ale dostałem voucher z kwotą +10% i dodatkowo pojawiła się już oferta na 2021, więc mogłem od razu voucher spieniężyć i kupiłem wycieczkę w bardzo atrakcyjnej cenie, można powiedzieć że zaoszczędziłem.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-16 22:36:39
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka Good Morning Vietnam! gorąco polecam, na imprezie byliśmy 2 lata temu i jest to niezapomniane dla nas wydarzenie. W tym roku mamy nadzieję powiedzie się nasz wyjazd do Meksyku, jeszcze jest mnóstwo czasu, mamy nadzieję, że granice się niebawem otworzą i cała turystka ruszy.

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-05-18 01:05:57
zalety: .
wady: .
opinia: Zawsze ceniłem sobie biuro podróży Rainbow, ale teraz cenię jeszcze bardziej, bo ma zdecydowanie najlepsze warunki zmiany terminu i vouchery 110%, nikt nie oferuje swoim klientom więcej w tym trudnym czasie.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-31 18:14:27
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka Kuba Wyspa jak Wulkan gorąca - najlepszy objazd wszechczasów. Piękne widoki, wspaniali ludzie. Hotele i jedzenie super, ekstra klimacik, kawał dziejów. Kupowanie cygar spod lady, kubańczysy na Maleconie. Coś cudownego.

| Skomentuj opinię10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-30 19:50:57
zalety: Programy, oferta, hotele, ceny
wady: -
opinia: Polecam wybrać się z Rainbow do Portugalii, objazd od deski do deski, a na wypoczynek hotel Jupiter, bardzo luksusowy i w dobrej cenie.

| Skomentuj opinię


11 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-28 19:50:18
zalety: -
wady: -
opinia: Wycieczka do Indii z wypoczynkiem w Goa w zeszłym roku - najbardziej udana impreza na jakiej byłem, wspaniały pilot z dużą wiedzą, przyzwoite hotele na objeździe i wspaniały hotel w części wypoczynkowej. Jedzenie to kwintesencja lokalnej kuchni.

| Skomentuj opinię


10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-25 13:22:34
zalety: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem.
wady: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem.
opinia: Porządne biuro, zatrudniające porządnych pilotów i uczciwych rezydentów. Wycieczka Portugalia - soczysta zieleń Madery - polecam bez mrugnięcia okiem. Na najwyższym poziomie.

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-24 15:46:20
zalety: -
wady: -
opinia: Z touroperatorem Rainbow, a dawniej Rainbow Tours mam do czynienia od wielu lat. Poznałem z nim i z jego pilotami kawał świata. Po tylu latach mogę gorąco zarekomendować Rainbow, a zwłaszcza tym, którzy chcą zwiedzać świat, odkrywać i poznawać nieznane i poszerzać horyzonty. Pozdrawiam Tadek.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-21 18:40:21
zalety: Dobra oferta na moje ulubione kierunki.
wady: -
opinia: Rainbow ma bardzo dobrą ofertę na kierunki, które są dla mnie szczególnie interesujące, takie jak Egipt, Turcja, Tunezja i Grecja. Praktycznie co roku udaje mi się wykupić 8 dni all inclusive w hotelu 3-4* za jakieś 1300 zł od osoby. I co roku jestem zadowolony z opieki biura i ze standardu. Moim zdaniem najlepsze biuro na rynku i trzymam kciuki w tym trudnym czasie.

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-19 19:58:15
zalety: Profesjonalne biuro, posiadające świetnych pilotów i rezydentów - opiekunów. Przejrzyste warunki.
wady: Póki co nie odnotowuję żadnych.
opinia: Chcę pochwalić biuro Rainbow, tak jak wyżej, za profejonalizm i super podejście do swoich klientów, rewelacyjnych pilotów i rezydentów. Do tego w ofercie zawsze znajduję perełki zarówno cenowe jak i hotelowe.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-06 13:17:36
zalety: Amimacje
wady: Mogłoby być jeszcze więcej hoteli z animacjami :)
opinia: Cenię sobie Rainbow z kilku względów, przede wszystkim za profesjonalizm oraz to że klient dostaje mnóstwo rzeczy tak naprawdę w gratisie od biura, przede wszystkim animacje dla dzieci po polsku ekskluzywne tylko dla klientów biura.

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-03-03 12:58:19
zalety: -
wady: -
opinia: Biuro ma bardzo dobrą ofertę dla różnych osób, różnych grup wiekowych, są imprezy dla osób 50+, figlokluby dla dzieci, city brak itd. Zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Dobre ceny i organizacja bez zastrzeżeń. Polecam dla ludzi w kazdym wieku.

| Skomentuj opinię9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-02-12 15:08:11
zalety: Biuro rewelacja, same pozytywy, nie mam żadnych uwag co do organizacji. Hotel taki jak być powinien, opieka rezydenta na najwyższym poziomie, piękna plaża, rajski wypoczynek za niezłą kasę. Na pewno wrócimy do Rainbow.
wady: -
opinia: jak wyżej
Biuro rewelacja, same pozytywy, nie mam żadnych uwag co do organizacji. Hotel taki jak być powinien, opieka rezydenta na najwyższym poziomie, piękna plaża, rajski wypoczynek za niezłą kasę. Na pewno wrócimy do Rainbow.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-01-31 23:38:17
zalety: Po prostu dobre biuro
wady: Brak
opinia: Wspaniali rezydenci, dobre hotele w ofercie, bardzo szeroka oferta, zajęcia dodatkowe dla dzieci w formie figloklubów, dobra obsługa przed i po, dobre ceny, sporo promocji. Długo mógłbym wymieniać to dlaczego decyduję się rok w rok jeździć na wakacje z Rainbow.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-01-31 18:53:54
zalety: -
wady: -
opinia: Rainbow to bardzo rzetelne biuro z ciekawą ofertą, zwłąszcza jeśli jedzie się na wypoczynek z dziećmi. Mają w ofercie mnóstwo hoteli gdzie wysyłają swoich przeszkolonych animatorów, którzy bawią się codziennie z dziećmi, wymyślając im bardzo kreatywne zadania. 2 poziomu wyżej niż w naszym przedszkolu na Ursynowie.

| Skomentuj opinię