Biuro podróży Sindbad - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 1.84 / 5.00
26% opiniujących poleca Sindbad
Opinie klientów biura podróży Sindbad. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Sindbad zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Sindbad

mebi31
zwiedzający - 1 punktów

1564 osoby z 2785 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-03-02 14:29:42
zalety: chyba takie , że się wogóle jedzie.
wady: Niekompetentni, opryskliwi piloci.
opinia: Miała to być miła podróż. Najpierw zatrzymali się w Bielefeldzie na innym przystanku niż przystanek Sindbada, także trzeba było za nimi begać z dzieckiem na rękach i z bagażami. Potem trzeba było czekać kilka minut żeby w nocy dostać sie do autobusu-cały czas trzymając dziecko na rękach. Na koniec okazało się że tak jak obiecywano bezpośrednio do Olsztyna autokar nie dojedzie. Trzeba było sie przesiadać z dzieckiem i manelami podręcznymi. Godziny powrotu są chyba wyssane z palca. W Bielefeldzie spóźnił się 25 min. a do miejsca przeznaczenia dojechał godzinę później, mimo że się nigdzie po drodze nie zatrzymywł. Gdyby tak było dotarłabym 3 god. póżniej.

| Skomentuj opinię (6)


Aga1213
zwiedzający - 1 punktów

3699 osoby z 6519 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-13 23:43:16
zalety: .
wady: .
opinia: W biurze Sindbad, przy zakupie biletu nie udzielane są prawdziwe informacje na temat przejazdu !
Sprzedający bilety informuje jedynie,że przejazd klienta na całej trasie odbywa się luksusowym autokarem.
Strona internetowa biura, również zachęca do podróży luksusowymi autokarami..piękne zdjęcia... wiele zachęcających słów na temat osiągnięć firmy, stanu technicznego pojazdów..itp..itd...
...Ale szczegółowych informacji na temat wybranej trasy ...brak.
Klient kupuje bilet na autokar na trasie Szczecin- Bielefeld...będąc przekonanym,że będzie podróżował w komfortowych warunkach, a skoro odległość ze Szczecina na niemiecką autostradę, to zaledwie 15 km...to będzie to również bezpieczna podróż.
Jednakże rzeczywistość nie jest już jak różowa.
...Po przybyciu na dworzec, skąd odjeżdza autokar...okazuje się,że autokaru brak, a do wyjazdu czeka bus-który wygląda na leciwe auto...a na to wszystko dopiero w momencie wyjazdu człowiek dowiaduje się również, że trasa nie prowadzi bezpośrednio do Niemiec...lecz jest to tzw. objazdówka po regionie, zbierająca pasażerów z mniejszych miejscowości.
Dodać należy również, że kierowca do Szczecina dociera po przebyciu trasy z Koszalina.
O tym już w biurze nie informują.
Bus jedzie przez wiele miejsc, aż do Słubic..i dopiero tam następuje przesiadka do komfortowego autokaru, który zawiezie dalej...Dodać należy, że komfort jazdy busem dalece odbiega od komfortu przejazdu nowym autokarem.
Trasa, która ze Szczecina do Bielefeld wynosi 548 km, z biurem Sindbad..to ponad 700 km, z czego ponad 200 km po kiepskiej jakości polskich drogach....w dzisiejszych zimowych warunkach, słabo odśnieżonych...i mało bezpiecznych.
Uważam, że nie informowanie klienta o tego typu "dogodnościach" jest oszustwem !
Oczywiście trasa przejazdu wybrana przez biuro może mieć różny przebieg, ale klient wiedząc jak ona wyglada...ma przynajmniej szansę na kupno biletu w innym biurze..na bardziej dogodnej dla siebie trasie przejazdu.

Jest wiele innych połączeń na tej trasie,a inne biura również oferują luksusowy autokar i krótszą drogę przejadu(..tu polecam Eurolines - Touring )Dlatego szczególnie uczulam na zwrócenie uwagi na szczegóły.
Jest to niewątpliwie mój ostatni przejazd z firmą Sindbad!| Skomentuj opinię (9)1550 osoby z 2754 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-04 00:00:30
zalety: znikome
wady: ordynarnosc kierowcow ,niewiedza pilotow ,brak organizacji,walenie w uja
opinia: to tak jak by wziac podlego chlopa ze wsi posadzic w aucie i wyslac w podroz .a do pana z wasem z brighton nie mam pytan jest najlepszy w rozmowach anglojezycznych, aby pozazdroscic kultury .firma naciagaczy ,agat przebija ich 100 razy .chcecie moge wiecej.pa pa

| Skomentuj opinię (9)


3669 osoby z 6488 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-12-30 16:00:02
zalety: --
wady: arogancki pilot!
opinia: Bylismy klientami biura podrozy SINDBAD, ale z uwagi na opryskiliwosc pilota z wielka laska przekazanie infofmacji dla pasazerow niestety nie polecam i radze sie zastanowic nad wyborem firmy przewozowej. PRZECIEZ KONKURENCJI JEST DUZO!

| Skomentuj opinię (8)


Bodo50, Zgorzelec
zwiedzający - 1 punktów

1572 osoby z 2800 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-10-08 10:36:02
zalety: Atrakcyjna oferta do Hiszpanii, miła obsługa na trasie, czysty hotel, bardzo dobre wyżywienie, sympatyczny rezydent.
wady: Brak
opinia: W dniach 24.09. - 04.10.br. byłem z żoną na urlopie w Hiszpanii z biura Sindbad. Co prawda długa podróż autokarem, bo prawie 24 h, ale mili kierowcy, miłe Panie pilotki nie dały odczuć trudów podróży. Na miejscu sympatyczny Pan Robert - rezydent (obecny na dyżurach w recepcji zgodnie z planem), czysty hotel, miła obsługa hotelu, bardzo dobre wyżywienie choć HB. To był wspaniały urlop !!!

| Skomentuj opinię (8)


Podrozniczka
zwiedzający - 1 punktów

3666 osoby z 6487 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-07-01 12:59:26
zalety: brak
wady: arogancki kierowca
opinia: Jestem stałą klientką tego biura podróży, ale ostatnie aroganckie zachowanie kierowcy wobec pasażerów i oczywiście wobec mnie na trasie Bonn- Gliwice spowodowało, że dobrze się zastanowie następnym razem przy wyborze przewoźnika, bo na pewno nie będzie to Sindbad!

| Skomentuj opinię (1)