Test Tour

Ocena użytkowników 2.89 / 5.00
50% opiniujących poleca Test Tour
Biuro podróży Test Tour posiada 25 letnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek. Specjalizacją biura są wycieczki do Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny.

Opinie użytkowników o Test Tour

5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-25 12:51:12
zalety: Kompetentna, pomocna obsługa od początku do końca.
Hotele z tych biedniejszych, ale wszystko opisane w opisie wycieczki. Rezydent głównie ten na Hvarze bardzo pomocny i kontaktowy. Dobra cena. Polecam dla mniej wymagających
wady: W tym roku w końcówce czerwca cześć wycieczek fakultatywnych niestety nie była dostępna. Szkoda bo byliśmy „napaleni” Ale rezydent pomocny w planowaniu wycieczek na własna rękę w miejsca mniej standardowe ;) wiec to taki minus z dużym plusem ;)
opinia: Byłam z tym biurem już czterokrotnie w Chorwacji
Trzy razy na Hvarze i raz na Korculi.
Najlepiej dograny zawsze wydawał mi się Hvar. Po wyjściu z promu praktycznie od razu podstawiany jest autokar. Wracając z Korculi czekaliśmy pół dnia w Splicie co jest faktycznie trochę uciążliwe. Wiem że ludzie wypoczywający na innych wyspach również mają zapewnione czekanie na prom z Hvaru
Pomijając to, reszta bez zarzutu. Hotele z tych tanich ale wszystko zgodne z opisem. Uczynni rezydenci ( trochę specyficzny na Korculi

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-07-17 20:36:47
zalety: -kompetencja p. Klaudii
-urok miejsca
-zachęcająca reklama

wady: -brak dopracowania komfortu przejazdu
-miejsca postojowe powinny być określone "z góry"
a nie według potrzeb kierowców
-oczekiwanie w bardziej ludzkich warunkachopinia: Miła i kompetentna p. Klaudia - rezydent w hotelu "ISSA" na VIS. "Pilot" w czasie przejazdu umiejętnie organizuje przerwy na posiłek i "rozprostowanie nóg". Fachowa wiedza i umiejętność rozmowy z każdym uczestnikiem imprezy
(również z 6-latkiem) w dn. 5-14 VII 2018.
Hotel - bez zastrzeżeń, posiłki dobre, brakowało klimatyzacji co p. Klaudia złagodziła wypożyczeniem "wiatraków" z recepcji.

Autokar z ciasno upchanymi fotelami, co bardzo utrudnia podróż, szczególnie gdy kierowcy "śpieszą się" do domu i ograniczają do minimum postoje. Przerwa pod Wiedniem na śniadanie przy TIR-ach nie jest dobrą reklamą dla firmy na przyszłość.
Brak konkretnego filmu (tylko jeden podczas przejazdu).
Brak wyznaczonego, konkretnego miejsca oczekiwania na przyjazd autokaru - chodnik czy wysepka to nie jest chyba jedyne rozwiazanie

| Skomentuj opinię13 osoby z 13 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-06-22 13:25:05
zalety: Bardzo sympatyczny pan, który przedstawiał na zebraniu program wycieczki i organizację (był to szkolny wyjazd)
wady: potem to się nijak miało do rzeczywistości
opinia: Tygodniowa szkolna autokarowa wycieczka do Włoch: przewodnik ledwie mówi po włosku, po polsku zresztą też słabo - duka, powtarza się, nudzi, ględzi, mało co wie. Beznadzieja! Na wszystko trzeba czekać, bo nic nie jest ustalone z góry - ani trasy, więc dyskutowanie z prowadzącymi wycieczkę nauczycielami trwa długie kwadranse, przed wejściem do muzeów znowu nie wiadomo, czy mają być audioprzewodniki, czy też nie. Czekanie, czekanie, czekanie... Biuro podróży obiecało obdzwonić hotele, żeby uprzedzić, że jedna osoba jest na diecie bezglutenowej - skutek był taki, że po przeszło dwudziestoczterogodzinnej podróży (w tym cały dzień zwiedzania Wenecji) na kolację w hotelu córka dostała... banana, bo nic innego dla niej nie było. Drogę powrotną pokonała, odżywiając się chipsami i snickersem, bo autobus się zepsuł i zabrakło czasu na zakupy żywnościowe inne niż na stacji benzynowej. A miało być tak pięknie... Absolutnie nie polecam.

| Skomentuj opinię


977 osoby z 1488 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-03-18 13:34:34
zalety: dobra i tania oferta
wady: brak
opinia: Byliśmy z żoną z test tourem już pięć razy obecnie wybieramy się znowu ztym biurem ,osoby piszące o niedogodnościach muszą się zpoznać z daną ofertą ,spojrzeć na trasę przejazdu a następnie podejmować decyzję o wyjeżdzie a wtedy nie będzie rozczarowań, niestety wyjazdy autokarowe są uciążliwe trzeba to brać pod uwagę.My generalnie jesteśmy puki co zadowoleni z każdego wyjazdu ,polecamy to biuro.

| Skomentuj opinię


optymistka
zwiedzający - 1 punktów

1240 osoby z 2012 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-08-20 22:47:37
zalety: Bardzo miły i profesjonalny pilot Pan Tadeusz.
wady: Organizacja wyjazdu z Chorwacji beznadziejna.Informacje w ofercie znacznie mijają się z prawdą.
opinia: Byłam latem 2015 w Drveniku - piękne miejsce, chociaż w sezonie trochę zatłoczone.Z wszystkiego co zaoferowano w Vilii Gojun jestem bardzo zadowolona - przemili gospodarze,smaczne jedzenie,warunki mieszkaniowe bardzo dobre jak na cenę jaką zapłaciłam.Przyjadę tam z pewnością jednak swoim samochodem i nie będę się wtedy denerwować brakiem organizacji i zaniedbaniami ze strony biura turystycznego - rezydent był tylko w ofercie,a pani pilot niekompetentna - to co mówiła i jak się zachowywała świadczyło o jej ignorancji. Miałam takie wrażenie, że ma nas wszystkich za idiotów.Jej wiedza pozostawia wiele do życzenia ,zawsze myślałam, że piloci wycieczek powinni być w tym kierunku wykształceni.Jeżeli mogę coś zasugerować to niech się uczą od Pana Tadeusza -jak się to robi.A przede wszystkim kupią sobie porządne zegarki - według organizatorów godz. 18:00 to godzina 20:30, później 21:40, dalej 23:00, a na końcu 10 minut to tak właściwie jest 40 minut. Trudno się w tym ich czasie połapać.Sama jestem urzędnikiem państwowym i gdybym tak pracowała - to proszę mi wierzyć byłby to ostatni dzień mojej pracy.

| Skomentuj opinię


1258 osoby z 2046 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-08-10 19:56:01
zalety: miła obsługa
wady: nierzetelna
opinia: co z tego, że obsługa miła wszystko cacy piękne wakacje jednak w rzeczywistośći było inaczej-przynajmniej w moim wypadku.
Nie wspomnę już nawet o przewoźniku.

| Skomentuj opinię (1)


1390 osoby z 2320 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-04-09 16:03:35
zalety: cena i piękne miejsca
wady: nie wiem
opinia: tez jeżdże z test turem już kilka lat- Hvar i Czarnogóra. w tym roku wybiore się na korcule bo słyszałem że miejsce jest piękne, a też mają to w ofercie od kilku lat. hotele przecietne, ale wiadomo- są to 2*, więc jakość do ceny jest super! no i zawsze było wszystko ok. polecam biuro- Bałkany tylko z nimi!

| Skomentuj opinię


annaiwojciech
zwiedzający - 1 punktów

1677 osoby z 2885 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-02-19 21:37:28
zalety: -dobrzy piloci
- obsluga
- sprawdzone biuro
- cudowne miejsce
wady: - troche za długo tam sie jedzie
opinia: Ja jestem zadowolona z usług biura Test Tour w Krakowie i polecam je każdemu. Mało tego, przekonałam już część rodziny na wakacje z nimi i każdy jest zadowolony. Po pierwsze cena i dobra obsługa w biurze. Po drugie mili i pomocni piloci.
Jeździmy z mężem na wakacje z nimi już od 5 lat i przyznam, ze czasami były małe wpadki, ale w takiej postaci, że czekaliśmy na prom 40 min, albo na hotel godzinę w miłej knajpce popijając piwko. Wiadomo, że przy takiej wycieczce, takei rzeczy sie dzieją.
Byliśmy juz w Czarnogórze i na Hvarze i na Korczuli. Marzy nam się w tym roku Hotel Hvar.
Biuro mogę polecić z ręką na sercu. Bardzo nas też cieszy, że jesteśmy zapamiętani.
Katalog co roku to też ważna rzecz.

| Skomentuj opinię


arekruda
zwiedzający - 1 punktów

1788 osoby z 3108 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-08-24 17:48:49
zalety: Brak
wady: Nierzetelność
opinia: Jestem nie zadowolony z wyjazdu z biurem podróży Test Tour. W maju bieżącego zakupiłem wczasy na sierpień w Hotelu 3 gwiazdkowym Obala w Czarnogórze. Po przyjeździe okazało się, że nie ma dla mnie i mojej rodziny miejsc w tym hotelu. Zaproponowano mi pobyt w norze , która niby była pensjonatem Obala, oczywiście nie tym który prezentują w swoim katalogu. Nie zaproponowano mi żadnego innego hotelu o wybranym przeze mnie standardzie lub też wyższym co było by zgodne z regulaminem i warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Test Tour. Rezydent pan Tadeusz , który miał pomóc nam w zaistniałej sytuacji i zorganizować nam pobyt w hotelu zastępczym o właściwym standardzie , zamiast być pomocny był niemiły dodatkowo podsycał nerwową atmosferę i oczywiście odpowiedniego hotelu nie znalazł .Po bojach z rezydentem i telefonach do Krakowa wakacje część mojej rodziny spędziła w hotelu 2 gwiazdkowym Sumadija a część w pensjonacie Obala (opisanym w katalogu).Jednak rozwiązanie to wcale nas nie satysfakcjonowało, więc niesmak pozostał do dziś i dalej nie wiemy jak cała sprawa się zakończy, ponieważ czujemy się oszukani przez biuro Test Tour. Z czystym sumieniem mogę więc stwierdzić , że NIE POLECAM WYJAZDU BIUREM TEST TOUR.

| Skomentuj opinię (1)