Biuro podróży Wezyr - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 1.97 / 5.00
31% opiniujących poleca Wezyr
Opinie klientów biura podróży Wezyr. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne Wezyr zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Wezyr

2219 osoby z 3949 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-10-17 13:08:58
zalety: Zaletą było to ,że tylko 1 tydzień mieliśmy poszarapane nerwy prze te "biuro" a nie 2 tygodnie
wady: Praktycznie same niestety
opinia: Szok!!!Okradli nas w hoetlu Q vega w Side!!Żeby było "śmiesznie" pieniądze skradziono z sejfu hotelowego za który płacilismy!!Był drugi kod otwierający o którym nikt nam nie powiedział!!!Ale doslziśmy do tego no bo jak mogły z sejfu pieniądze zginąc?!Jak sie okazła nie tylko nam,bo poznani Polacy dziwnym zbiegiem okoliczniości stwierdzili że tez im kasa wyparowała ale myslelui że zgubili.Zresztą podobno nawet dziewczynie majtki z pokoju znikneły!!Szok!!Zafundowli nam taką podróż poślubną że jak słysze słowo wezyr to mnie żuca.Menager hotelu na inormacje i pokaz otwierania drugim kodem (00000) stwierdził że teraz to zanmy jego kod serwisowy i możemy okraśc mu hotel!!!!Zaczętoi z nas robić jakiś bandytów!!!A pan z żandarmeri powiedział żę nie da nam żadnego protokołu z tego zajscia,nawet nie pozwolił zrobić zdjęcia telefonem!!Powiedział że postawi ochroniaza pod drzwiami żebyśmy nie wyszli!!!Pani rezydent nawet nie przyjechała do hotelu,stwierdziła że juz była rano w tym hotelu a zreszta to nie jej hotel chociarz jak wól w hotelu kontakt do niej wisiał!!!Ludzie dajcie sobie spokój z turcją!!Powiem tak: chamscy,bezczelni a syf taki że szkoda gadać,śmieć na śmieciu!!Nie wspomne już o hotelu w którym dostawaliśmy dziurawe i brudne ręczniki ale to szczegól!!!Byłem w wielu miejscach na świecie ale cz3egoś takiego jescze nie przeżyłem :((((((((((
Sprawa obiła sie o konsula.Ps.Jak bym przeczytał swój komentarz pewnie bym, nie uwieżył sam w to ,niestety przeżyłem to na własnej skórze....

| Skomentuj opinię (1)


2211 osoby z 3940 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-09-22 14:17:07
zalety: Obiekt prawie zgodny z opisem. Żadnych dopłat i niespodzianek finansowych.
wady: Klient pozostawiany jest sam sobie. Rezydenci zajęci wyłacznie sprzedażą wycieczek. Jesli wyniknie jakis problem pozostaniesz sam. Brak limatyzacji - to Twój problem, oni sprzedali wycieczkę. Na wycieczkach rezydenci zajęci wyłącznie swoja zabawą, zapominają, że są w pracy. Niedbali, niedostepni, lekceważący swojaą pracę i klienta.
opinia: Hotele poniżej 4-5 gwiazdek nie nadają się do niczego. Bylismy w hotelu 5*. Hotel prawie zgodny z opisem. Ale, Wezyrholideys, to osobna bajka.
Klient pozostawiany jest sam sobie. Rezydenci zajęci wyłacznie sprzedażą wycieczek. Jesli wyniknie jakis problem pozostaniesz sam. Brak limatyzacji - to Twój problem, oni sprzedali wycieczkę. Na wycieczkach rezydenci zajęci wyłącznie swoja zabawą, zapominają, że są w pracy. Podczas całego pobytu nikt nie zainteresował się nami. Rezydenci niedbali, niedostepni, lekceważący swoją pracę i klienta.

| Skomentuj opinięTomasz
zwiedzający - 1 punktów

2221 osoby z 3954 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-08-03 10:29:16
zalety: Miłe rezydentki. Dobre autokary - przy transferze lotnisko-hotel b. ważne. Szybka reakcja przy wezwaniu lekarza i skuteczna - wręcz błyskawiczna.
wady: Niekompetentne rezydentki. Brak odpowiedzialności za błędy hotelu.
opinia: Problem z zakwaterowaniem - overbooking miejsc hotelowych. Przybyliśmy w 5 osób (3+2 z Polski) do hotelu o 3 w nocy 19 czerwca 2008. Oznajmiono nam, że do 14 musimy poczekać na 2 odrębne pokoje, a na tę chwilę musimy pomieścić się w "apartamencie" 1 pokój z normalnym łożem + dostawk dla dziecka i 1 przedpokój z kanapą rozkładaną. Do tego jedna łazienka, z przeciekającym prysznicem. Zgodziliśmy się na taką niedogodność, bowiem byliśmy bardzo zmęczeni całym dniem podróży (wyjechaliśmy z domu o 10.00 a dotarłiśmy o 3 w nocy). O godz. 14.00 poinformowano nas, że odrbne pokoje otrzymamy dopiero jutro o 14.00. Byliśmy zbulwersowani, zażądaliśmy zmiany hotelu od naszego rezydenta (biuro WEZYR). Zmiana hotelu możliwa na własny koszt, a dopiero później możemy dochodzić w Polsce swoich praw. Nie mieliśmy wyjścia. Zaproponowano nam jako gratyfikację sejf i ręczniki plażowe oraz masaż - hamar (hamam?). Dwa pierwsze elementy spełniono (chociaż na sejfie manager chciała mnie oszukać - wzięła 20 Euro kaucji, a w komputer wpisała 20 dolarów i taką kacuję chciała mi zwrócić - nie dałem się jednak). Masażu jednak nie było - mogliśmy tylko skorzystać ze zniżki - 25 dolarów. My ze swojej strony żądaliśmy zwrotu kosztów noclegowych za te 2 dni - jednak bezskutecznie - biuro WEZYR było bezradne. Tutaj należy się jedynka dla biura, które ciągle tłumaczyło, że oni nic nie mogą. To biuro było dla nas stroną i powinno na własny koszt załatwić reklamację tak się nie stało. Dlatego ogólna ocena dla biura 2 -zmarnowaliśmy 2 dni naszego urlpou!!!!!!!!!!! - najcenniejsze.

| Skomentuj opinię (1)


jolo65
zwiedzający - 1 punktów

2225 osoby z 3963 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-07-17 12:27:20
zalety: Miejscowość Calis dobry hotel Malhun, czysty, niedaleko od plaży, dwa baseny do dyspozycj8i gości, plaże żwirowe ale nie oblężone przez turystów, wiele restauracji.Wszędzie blisko.Doskonałe połączenie z Fethiye / 5 km do centrum za 1.5 lira/
wady: Minusem biura jest nieodpowiedni dobór rezydentów.Dziewczyny jakby z łapanki, klepią podczas wycieczek standardowe formułki z przewodników, niewiele ciekawych informacji, przydatnych w kraju o odmiennej kulturze i obyczajowości.Poza tym bardzo drogie wycieczki z biura, jeżeli chcecie płacić mniej przejdźcie na deptak przy plaży i każdy znajdzie coś dla siebie.
opinia: Właśnie wróciłam z wyjazdu tygodniowego z Wezyrem / Turcja mała miejscowość Calis niedaleko Fethiye.Hotel Malhun super, szczególnie drugi mniejszy budynek, bardzo kameralnie, czysto, klimatyzacja działała bez zarzutu, jak na trzy gwiazdki bardzo dobre warunki.Jedzonko bardzo dobre,cudowny kucharz, który osobiście sprawdzał czy gościom smakuje.Kuchnia dla pasjonatów sałat , sałatek,ciekawych przypraw,oczywiście z mięs króluje wołowina i kurczaki, szkoda że nie było wcale ryb.Ale naprawdę nie ma co narzekać.

| Skomentuj opinię (2)