Biuro podróży easygo.pl - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 1.44 / 5.00
25% opiniujących poleca easygo.pl
Opinie klientów biura podróży easygo.pl. Jeśli chcesz dodać własny komentarz i ocenić biuro turystyczne easygo.pl zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o easygo.pl

Margarita1
zwiedzający - 2 punktów

2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-30 19:44:30
zalety: Ładna muzyczka w telefonach do konsultantów, można usnąć bo gra długo, tak jak długie jest czekanie
wady: Wyłącznie
opinia: Styczeń - zaliczka za first minute. Maj - dopłata. połowa maja - informacja o zmianie lotniska z możliwością rezygnacji w ciągu /!!!!/ zaledwie doby. Rezygnuję. Od tamtej pory bez rezultatu czekam na zwrot 3.200 za wyjazd na Kefalonię. Wydzwaniam, piszę, ale bez zwrotki. Słyszę informacje o awarii systemu i że pieniążki / sic!/. będą jutro/pojutrze na moim koncie. I tak od 2 tygodni. Oszuści i naciągacze!Odebarć im znak Rzetelnej Firmy, bo rzetelnie tylko wciskają oferty, ale zwracać regulaminowo nie chcą! Ich rzecznik prasowy milczy, a skrzynka mailowa do reklamacji jest...przepełniona!!!! Ludzie, nie dajcie się nabierać!

| Skomentuj opinię


434 osoby z 434 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-07-12 17:47:57
zalety: zalet brak. kontakt możliwy do godz 24 owszem ale nie można oddzwonić do obsługującego już konsultanta
wady: brak kontaktu z jedną osobą - mnie "obsługiwały" kolejne osoby Doszło do 12. Miałam wrażenie ze wyrywają sobie klienta z rąk, ale nie to okazało się taktyka - nikt za nic nie odpowiada, za słowa, za potwierdzenia dostępności i nikt nie ma możliwości zareagowania
oszukańcze oferty jako haczyki / wabiki na kleitna

opinia: NIE KORZYSTAC !!! oszukańcze oferty last minut, które niby na etapie opłacenia się kończą ale dalej widnieją na stornach to po prostu hak na klienta już napalonego. Po tym następuje propozycja wyjazdu w to samo miejsce nawet hotel ale za 500 zł więcej. Po zapłaceniu i potwierdzanie zaksięgowanie kolejny telefon o dopałcie bo wzrosła cena w Grecji. Artykuł 66 KC ustęp 1 temu przeczy i zapis w umowie. Kolejne ustawy mówią o tym ze biuro turystyczne może zmienić cenę na 20 dni przed wylotem i na dodatek musi udowodnić ze cena (wymieniony zakres ) istotnie się zmieniały

| Skomentuj opinię1538 osoby z 2589 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-09 23:09:53
zalety: EASYGO - WAKACJE.PL- WYPOCZYNEK.PL UWAGA!!!!!
wady: EASYGO - WAKACJE.PL- WYPOCZYNEK.PL UWAGA!!!!!
opinia: Pragniemy wszystkich przestrzec przed nieuczciwymi praktykami stosowanymi w przez firmę ENOVATIS zarządzającą portalami pośredniczącymi usługami turystycznymi!!!!!!!

otóż wykupiliśmy 10 dniowy pobyt w Bułgarii w jednym z 4 gwiazdkowych hoteli, kazano nam od ręki wykonać przelew gdyż oferta mogłaby zniknąć z bazy a dokonanie przelewu na 100% kwoty imprezy miało stanowić pewność że impreza turystyczna będzie nasza.
Następnego dnia jednak (piątek) rano poinformowano nas że zmieniła się umowa i opiewa ona już pobyt na 7 dni co ciekawe za tą samą kwotę. No i oczywiście, że przysługuje nam wybór innej oferty bądź też rezygnacja. Bez chwili zastanowienia podjęliśmy decyzję o natychmiastowym zwrocie gotówki(godz:13:00) gdyż poczuliśmy się oszukani utratą 3 dni za tą samą cenę imprezy. Zaproponowano nam oczywiście 4 inne oferty oczywiście mające się nijak cenowo do poprzedniej. Mimo wszystko utrzymaliśmy decyzję o zwrocie gotówki celem jak najszybszego skorzystania z oferty konkurencji,którą w międzyczasie otrzymaliśmy i na którą chcieliśmy przelać wycofane pieniążki.
Oczywiście w tym momencie zaczęły się schody, wielokrotna wymiana e-mailowa, telefoniczna itp. celem znudzenia nas i przystania na jakąś ofertę. Po którymś już telefonie pani w słuchawce poinformowała że firma Enovatis już nie ma naszych pieniążków bo przelała je do docelowego organizatora i że będzie mogła dokonać zwrotu jeśli otrzyma kwotę spowrotem od organizatora. Firma bubel z zakładem kapitałowym 5 750 000 PLN w całości wpłacony, która ma kłopot ze zwrotem kilku tysięcy złotych!!!!

Czyli jeśli dobrze rozumujemy jeśli organizator nie przelałby kwoty spowrotem to firma Enovatis wypięłaby się na swoich klientów i nie zwróciłaby poniesionych kosztów!!!!!!!!!!!!!

LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z TAKICH POŚREDNIKÓW!!!!!

My zrobiliśmy to po raz pierwszy i ostatni, nie mają pewnych ofert(oferta była wciąż aktualna w momencie gdy my czekaliśmy już na zwrot z niemożliwej imprezy a nabijali się na nią kolejni chętni wpłacając gotówkę a biuro obracało ich pieniążkami tak jak naszymi)

KUPUJCIE TYLKO PROSTO OD ORGANIZATORA!!!!

My już straciliśmy czas, pieniądze(których nie otrzymaliśmy do dziś) i póki co część urlopu na próbę odzyskania swojej kasy....wciąż nie mogąc skorzystać z oferty konkurencji i udać się na zasłużony wypoczynek :(((

ODRADZAMY WSZYSTKIM!!! NIE RÓBCIE TEGO SAMEGO BŁĘDU!!!!!

Będziemy to zgłaszać do Polskiej Izby Turystyki i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
za takie praktyki powinno się zabierać licencje. Mamy dowody w postaci rozmów tel. o których też informowaliśmy że są nagrywane przez nas jak i poczty elektronicznej.| Skomentuj opinię


anet1867
zwiedzający - 1 punktów

1814 osoby z 3138 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-05-22 15:53:46
zalety: brak
wady: Easy go- jesli chcesz mieć horror a nie wakacje
opinia: Firma Easy go nie zna pojęcia obsługa klienta. Po wpłacie pieniędzy nie wysyła umowy, zmuszając klienta do wydzwaniania i bombardowania telefonami. W tej firmie to standard, że tylko zamawiający ma umowę (jesli się wykłóci oczywiscie ) a druga osoba towarzysząca ma się dowiadywać, nawet jesli zapłaciła z wlasnej kieszeni i powinna de facto miec takie same prawa jak zamawiający. Co gorsze - ignoracja sięgą zenitu- zaczynając od pracowników szeregowych zatrudnianych chyba z łapanki , po kierownictwo i samego prezesa. Wszyscy zgodnie nie odpisują na emaile, nie oddzwaniają jak już mają kasę. W ciągu 48 godzin, tuż przed planowanym odlotem , kilka osób podało m mi całkowicie sprzeczne informacje o wylocie samolotu. Po skontaktowaniu się bezposrednio z Rainbow Tour o dziwo okazało się , ze zadnych zmian nie było!

| Skomentuj opinię (1)


aniaq222
zwiedzający - 1 punktów

1880 osoby z 3267 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-03-29 10:27:54
zalety: brak
wady: wymuszanie podejmowania kluczowych decyzji na "cito"
ograniczony kontakt
liczy się sprzedaż wycieczki, a nie jakość obsługi

opinia: Dzień po wpłaceniu zaliczki dostaliśmy informację, że mamy zmienione lotnisko wylotowe i wtedy się zaczęło: od straszenia przez Panią z biura, ze jak odwołamy wyjazd, to zapłacimy karę, po przekazywanie wiadomości niesprawdzonych, błędnych i zwalanie winy na organizatora wyjazdu (który akurat bardzo starał się pomóc rozwiązać problem). Finalnie - totalny brak kontaktu - wiem, ze mamy przebukowany wylot, ale easygo nie wystawił żadnych dokumentów. Taki serwis warto traktować jak przeglądarkę ofert, a rezerwować wycieczki u organizatora. Nigdy więcej!

| Skomentuj opinię


teresa2828
zwiedzający - 3 punktów

2157 osoby z 3740 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-04-16 10:15:16
zalety:
obsługa miła ale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wady:
miło ale konsekwentnie klient się liczy tylko
do wpłaty,
opinia:
wykupiłam wczasy im wcześniej tym taniej nie
prawda zaplacilam jak za zboże ich obowiązkiem
było powiadomić mnie o promocji i tego nie
zrobili chyba mają prowizje za to.
Jest tyle innych biur które można godnie polecić
easygo NIE POLECAM. Jest okres przed sezonem
NIE i jeszcze raz NIE.

| Skomentuj opinię


maryla
zwiedzający - 1 punktów

2257 osoby z 3972 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-10-05 13:09:32
zalety: brak
wady: Oszukaństwo !
opinia: U mnie był stary numer Easygo, czyli piękna propozycja, umowa, kasa, a potem tel. nieaktualne. Propozycja innego hotelu, droższego i leżącego (wbrew zapewnieniom) gdzieś "w polu". Gdyby ta wycieczka kosztowała o 50% mniej to mozna by przymknąć oko na takie machlojstwo. Nabijają klienta w butelkę.

| Skomentuj opinię (1)


gustaw
zwiedzający - 1 punktów

2251 osoby z 3966 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-10-04 11:56:38
zalety: Żadnych
wady: Nieuczciwość !!!
opinia: Zapłacone, umówione, kilka dni przed wylotem dowiedziałem się, że w zarezerwowanym przez nas hotelu nie ma juz wolnych miejsc i podali nam inny 3 km.od centrum. Okazało się to 9km od miejscowości wypoczynkowej. Radzę osobiście załatwiać wycieczkę w konkretnym biurze a nie przez posrednika EASYGO.

| Skomentuj opinię (1)


hannuta
zwiedzający - 3 punktów

2246 osoby z 3963 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-09-30 14:23:02
zalety: Nie ma rzadnych
wady: Oszustwo
opinia: Wszystko miło, szybko, sprawnie, do momentu dokonania przelewu. Dzień przed wylotem - TEL. OFERTA ODWOŁANA. Wzieliśmy inny proponowany nam hotel, bo było za mało czasu, aby szukać coś innego. Okazało się później, że termin wycieczki też został zmieniony, że hotel leży ok. 10 km od miejscowości, a biuro podży zupełnie inne. Easygo to posrednictwo dla tych co lubią ryzyko, mają duzo pieniędzy i wolnego czasu.

| Skomentuj opinię (1)hannuta
zwiedzający - 3 punktów

2224 osoby z 3937 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-09-29 09:46:15
zalety: Umiejetność oszukiwanie
wady: NIEUCZCIWOŚĆ
opinia: Wykupiłem wycieczkę do Turcji. Zapłaciłem od razu całą kwotę. Dwa dni przed wylotem dzwonią do mnie, że oferta jest nieaktualna. Zaproponowali coś innego, ale to mi nie odpowiadało. Zaproponowali zwrot pieniędzy. Wiedziałem, że z tym bedzie kłopot, więc wybrałem inną ofertę i musiałem dopłacić. Hotel był fatalnie położony, biuro podrózy zmienione, a wylot zamiast w południe był w noc, czyli jeden dzień w plecy.

OSTRZEGAM PRZED EASYGO !

| Skomentuj opinię


2210 osoby z 3916 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-10-23 14:06:55
zalety: SPRAWNOŚC, RZETELNOŚĆ,SUMIENNOŚĆ
wady: JA NIE MAM ZASTRZEZEN
opinia: Z oferty tego biura miałam okazje korzystac juz kilka razy.To ja sama wybierałam kilka ofert na stronie i prosiłam o sprawdzenie ich dostepnosci w moim terminie razem z kalkulacja ceny i były prawie wszystkie wybrane obcje tylko ja musiałam juz sama dokonać wyboru hotelu i biura.Jesli chodzi o płatności to nie było zadnego problemu z przelewem na ich konto. Obsługa miła, serdeczna. Szczególne podziekowania naleza sie Pani Oldze za serdeczność i wielka pomoc w dokonaniu wyboru.Serdecznnie dziękuje Pani Olgo.

| Skomentuj opinię


2208 osoby z 3918 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-08-13 07:53:28
zalety: BRAK!
wady: -niepoważne traktowanie klienta
-wycieszka nie doszła do skutku
-zżarte nerwy
opinia: MIałam identyczną sytuację z tym pseudo biurem.
Wycieczka została zarezerwowana, umowa przesłana, pieniądze przelane (wszystko w przeciągu góra 40 minut).
Po przelaniu pieniędzy okazało się, że wycieczki NIE MA!!!
I tak zostaliśmy na dzień przed planowanym wylotem bez pieniędzy (np. na nową wycieczkę) i oczywiście bez wycieczki!
Nawet nie usłyszeliśmy głupiego słowa 'przepraszam', w zamian za to "przecież nic się nie stało".
Czekamy na zwrot pieniędzy i ODRADZAMY easygo.

Proszę uważać na to biuro.

Pozrawiam,
Gosia

PS. opinie na ich stronie są co najmniej śmieszne i mocno nieaktualne, co też o czymś świadczy

| Skomentuj opinię


2220 osoby z 3930 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-05-04 21:39:12
zalety: -konsultanci kompetentni, szeroki zakres wiedzy na temat różnych kierunków,
- przygotowane oferty bardzo szczegółowo i przejrzyście,
- przemiła obsługa.
wady: - natarczywość konsultanta.
opinia: Trzy razy wybrałam się z tym biurem na wakacje.
Muszę przyznać, ze traktują klienta bardzo indywidualnie.
Kompleksowa obsługa, wszytsko jest załatwiane szybko i sprawnie, bez zadnych utrudnień.
Obłsuga przemiła, ciągle sie kontaktowała ze mną telefonicznie. Mogłam zadawać duzo pytań, a zawsze Panie na telefonie odpowiadały z dużą cierpliwością i wyrozumieniem.
Bardzo polecam z korzystania z ich usług.
Od początku do końca jest sie obsłużonym profesjonalnie.

Majka

| Skomentuj opinię (1)


raphale
zwiedzający - 1 punktów

2209 osoby z 3925 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-04-10 13:06:31
zalety: nie widzę
wady: Wysyłają masówkę, zapytania o ofertę takie same do każdego klienta.
opinia: Przeniosłem się na http://www.odlotowewakacje.com , szukałem dobrego biura wysyłając zapytanie o wczasy w Sharm i oceniałęm po jakości i ilości ofert oraz czasie reakcji.

| Skomentuj opinię


2219 osoby z 3850 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-04 16:40:41
zalety: miły sprzedawca
wady: sprzedaż wycieczek z tureckiego nieuczciwego biura GTI TRAVEL
opinia: OSTRZEGAM przed tureckim NIEUCZCIWYM „biurem” GTI TRAVEL - wycieczki z tego biura mozna kupić właśnie na portalu easygo.pl

Oferta GTI była kusząca – piekny nowy hotel, pełne wyżywienie, przyjemna okolica, blisko morze itd. niestety ta oferta była tylko na obrazku ze strony jednego z portali turystycznych.
W rzeczywistości z lotniska wywieziono nas do innego pseudo hotelu,a właściwie slumsów pełnych rosyjskich turystów.
Zostaliśmy pozostawieni samym sobą-rezydent w dodatku pijany Turek przyjechał po kilkudniowych ostrych interwencjach.
Mimo naszych pism, próśb w powyzej opisywanym przybytku spędzilismy całe wymarzone wakacje.
NIE DAJCIE SIĘ SKUSIĆ, nie ufajcie GTI TRAVEL mimo atrakcyjnej ceny.
Mimo zapewnień nawet na lotnisku, że warunki umowy nie zmieniły się i zapisów w regulaminie zostały złamane postanowienia regulaminu, ustawy o turystyce i k.c.

| Skomentuj opinię (1)


2231 osoby z 3862 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-02-18 10:19:06
zalety: Nie ma
wady: nabijanie klienta w butelkę
opinia: Biuro easygo.pl wystawia oferty bez sprawdzenia, czy są aktualne. Spisuje umowę. Ząda zapłacenia pełnej wpłaty, a gdy otrzyma pieniądze i podpisane umowy przez klienta, po kilku dniach zawiadamia, że nie ma wolnych miejsc w wybranym obiekcie.Nie poczuwa się do obowiązku zaproponowania co najmniej równoważnej oferty. Proponuje mniej atrakcyjny hotel w znacznie wyższej cenie lub zwrot pieniędzy w wyznaczonym przez siebie terminie/ po kilku dniach/. W wyznaczonym przez siebie terminie jednak pieniędzy nie przelewa na konto klienta. Zwraca dopiero po wielokrotnych upomnieniach telefonicznych i mailowych.

| Skomentuj opinię (4)