Biuro Podróży Egeria - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Egeria
Opinie klientów biura podróży Egeria. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura Egeria.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne Egeria? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Egeria

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-11 21:20:21
zalety: Profesjonalizm, profesjonalizm, jeszcze raz profesjonalizm. Pani Paulina - kopalnia wiedzy, przy tym przesympatyczna młoda osoba pełna empatii. Zobaczyliśmy najważniejsze miejsca dla historii naszej religii, wiary, jesteśmy bogatsi duchowo. Czuliśmy się wbrew obawom bezpieczni. To ważne. Dziękujemy. Jeśli będziemy tylko mieli możliwość skorzystać z usług tego biura jeszcze raz, na pewno to zrobimy. Z Panią Pauliną wszędzie, a jeśli jeszcze raz zagwarantuje nam spotkanie z zieloną papugą, to już się w ogóle nie zastanawiamy.
wady: Wróciłam z wycieczki do Ziemi Świętej 18.10.2018r.
Codziennie myślę,o tym co przeżyłam z biurem Egeria z Lublina i jedyną wadą jaką znajduję jest to, że nasz wspólnie spędzony czas tak szybko minął. Choćby szukać wad, nie ma ich. Wszystko zaplanowane na tip-top, zrealizowane na 10 w skali 5. Było cudnie.Pozdrawiamy, całujemy i polecamy się pamięci Pani Pauliny
opinia: Ten wyjazd, to było marzenie mojego życia.Czekając na niego długo stał się też moją pielgrzymką dziękczynną za wyjście z choroby.Zrealizowałam go wraz z mężem, córką i kuzynką na moje 50 urodziny. Jedyne czego mi brakowało, to syna, który niestety ciągle jeszcze nie wsiada do samolotu. Przeżyłam wraz z 9 innymi małżeństwami odnowienie sakramentu małżeństwa, z całą grupą,odnowienie sakramentu chrztu Św., doświadczyłam czegoś niewytłumaczalnego w trakcie naszej wspólnej ostatniej mszy Św. przy wieczerniku. Pani Paulina i nasz Proboszcz przeprowadzili nas w cudowny sposób przez historię naszej wiary. Polecam wszystkim. Na 1000 %. Aga, Zbyszek i Dominika

| Skomentuj opinię