Biuro Podróży MisjaTravel - Opinie Klientów i Oceny

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca MisjaTravel
Opinie klientów biura podróży MisjaTravel. W Polsce działają setki biur podróży i często słyszy się dramatyczne historie rozczarowanych klientów. Czy zastanawiasz się jak wybrać najlepsze biuro? Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów biura MisjaTravel.
A może chcesz dodać własny komentarz, podzielić się swoimi uwagami i ocenić biuro turystyczne MisjaTravel? Zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o MisjaTravel

329 osoby z 329 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-22 22:28:36
zalety: Mega profesionalni
wady: Brak
opinia: Polecam-świetna organizacja ,profesjonalni przewodnicy-wspaniale noclegi i wyzywienie-pozdrawiam P,Hanne-ktora była naszą Przewodniczką do Pompejów-cudowna,wspaniale umilająca pielgrzymowanie-profesjonalistka w każdym calu--przy tym mega uduchowiona....Podrozowanie z WAMI to czysta przyjemność-pozdrawiam-Barbara Ryniak

| Skomentuj opinię


Ewelinabiernacka11
zwiedzający - 1 punktów

480 osoby z 481 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-07-11 09:54:46
zalety: Piękna Fatima,Lizbona oraz inne uroki Portugali,mili przewodnicy ciekawie opowiadający.
wady: Brak większej informacji o płatności bagażu rejestrowanego. Mało czasu w Nazaret na kompanie i robienie zdjęć.
opinia: Byłam na pielgrzymce do Fatimy i Santiago w dniach 03.07-08.07 pilotka pani Agata bardzo pomocna osoba,miła pomogłam mi z bagażem rejestrowanym z którym miałam problem,ksiądz Adam bardzo miły sympatyczny człowiek który wspaniale opowiadał nam podczas długich podróży autokarem o Portugalii,przewodnicy w danym mieście bardzo fajni ciekawie opowiadający.Mało czasu nad Oceanem aby porobić zdjęcia i się w nim wykąpać.Hotele dobre choć śniadania mogły by być bardziej urozmaicone, a kolacje w formie bufetu szwedzkiego.W przed ostatni dzień mieliśmy kolacje pod Fatimą była to prawdziwa uczta pięknie nakryte stoły dużo jedzenia do wyboru,pyszne desery.Pielgrzymka bardzo mi się podobała można było pozwiedzać różne ciekawe miejsca dowiedzieć się dużo o historii Portugalii,oraz pomodlić polecam ją każdemu kto chce poczuć klimat Fatimy i pozwiedzać inne miasta Portugalii,trzeba się tylko przygotować na napięty program,oraz pogodę.

| Skomentuj opinię (1)