Tanie linie lotnicze Norwegian - opinie, komentarze i oceny

Ocena użytkowników 2.80 / 5.00
80% opiniujących poleca Norwegian
Norwegian oferuje tanie przeloty w Europie, przeczytaj opinie i komentarze klientów Norwegian aby porównać tanie linie lotnicze, z których korzystasz. Norwegian to największe skandynawskie tanie linie lotnicze. W Polsce oferują połączenia z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Szczecina.

Opinie użytkowników o Norwegian

1944 osoby z 3400 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-04-16 21:35:56
zalety: Miła obsługa. Brak opóźnień.
wady: Niski standard samolotu.
opinia: Leciałam raz liniami Norwegian. W tym roku będzie to drugi raz. Mama nadzieję, że tez się nie zawiodę. Nie było żadnych luksusów ale pozytywnie. Samolot rzeczywiście nie najnowszy, ale obsługa bardzo miła. Nie było żadnych spóźnień.

| Skomentuj opinię


marcepan
zwiedzający - 1 punktów

1930 osoby z 3386 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-30 13:57:21
zalety: można kupić tanio ale coraz żadziej
wady: Dyskryminacja klientów
opinia: Witam, jestem stałą klientką Norwegian. 28.01.2010 miałam z rodziną lecieć do Malagi o 7.00 , kupiłam 4 bilety w październiku. W styczniu mamy rocznice ślubu i zawsze lataliśmy Waszymi liniami. Teraz była wyjątkowa 15 i chcieliśmy polecieć z dziećmi. Wczoraj była śnieżyca i dotarliśmy na lotnisko 40 min przed odlotem. Na tablicy informacyjnej ,a wyświetla się tam co najmniej 20 lotów , tylko 2 loty nie miały już podanego numeru stanowiska odpraw !!! A MALAGA wyświetlała się po połowie tablicy. Moim zdaniem obsługa lotniska dyskryminuje nas pasażerów Tanich Linii !!! Prosiliśmy , a właściwie błagaliśmy pana przy stanowisku nr 127 ,żeby nas odprawił, lecz był bardzo niemiły.Prosiliśmy panie w informacji, dzwoniły do jakiś kierowników - Bezskutecznie! Dzieci płakały, to miały być pierwsze takie ferie.Jestem zdruzgotana. Jeśli dotyczyło to innych linii mój znajomy był 15 min przed odlotem, dzwoniono na pokład samolotui dowieziono go samochodem na pokład samolotu.! Ja byłam 30 min przed lotem i spokojnie nikt by nie czekał na nas. Potraktowano nas okrutnie, wiedząc, że to są stracone bilety, bo taka jest polityka firmy, że nie opłaca się przebookowć biletów. Proszę o pomoc i indywidualne podejście do sprawy, a także o wyjaśnienie dyskryminowania Waszych klientów na lotnisku Okęcie. Wielokrotnie czekałam na opóźniony lot, w kilometrowych kolejkach do odprawy, lub nie możność wylądowania przez pół godziny -bo spadł śnieg. Wtedy nikt nie ponosił żadnych konsekwencji. Ja poniosłam dotkliwe finansowe, za pobyt samochód i bilety- to wymierne, a psychiczne - niepoliczalne.

| Skomentuj opinię (3)1925 osoby z 3380 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-11-22 21:37:48
zalety: Miła polska obsługa, dobrzy polscy piloci, bardzo korzystne ceny (np. do Norwegii i Hiszpanii)
wady: Nieco wysłużone samoloty
opinia: Leciałem kilka razy z Norwegian, zawsze było OK, za wyjątkiem jednego spóźnionego o kilka godzin startu samolotu z przyczyn technicznych (za co dostaliśmy bezpłatna przekąskę w samolocie!)

| Skomentuj opinię


egooster
zwiedzający - 1 punktów

1926 osoby z 3387 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-21 11:47:37
zalety: niskie ceny
wady: niski standard
opinia: polecam studentom i osobom dla których nie liczy się standard a chęć osiągnięcia celu podroży ja latałam dość często i chwale sobie chociaż samolot sprawia wrażenie jakby miał się za chwilę rozlecieć ;p

| Skomentuj opinię


tenergy
zwiedzający - 1 punktów

1946 osoby z 3417 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-01-01 19:01:14
zalety: Jeśli poszukać, to całkiem niska cena.
wady: Brak lotów z Wrocławia czy Poznania.
opinia: Leciałem tylko jeden raz, ale znajomi często latają tymi liniami. Ogólnie to bezproblemowa obsługa. Nie mają zwyczaju odwoływać lub opóźniać lotów.

| Skomentuj opinię