Ubezpieczenia Samochodowe OC AC PZU Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 1.00 / 5.00
33% opiniujących poleca PZU
Ubezpieczasz auto i szukasz najlepsze oferty? Porównaj ubezpieczenie samochodowe OC AC PZU z ofertami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Przeczytaj opinie klientów PZU - zobacz zalety i wady towarzystw ubezpieczeniowych zanim dokonasz wyboru.
Jeśli miałeś do czynienia z PZU to zachęcamy Cię do wystawienia opinii poniżej. Możesz przestrzec innych kierowców.

Opinie użytkowników o PZU

2331 osoby z 4574 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-01-03 21:57:07
zalety: żadnych zalet
wady: zero zainteresowania
opinia: PZU to atrapa - człowiek wyrządzi łautem szkodę na mojej posesji, mnie nawet nie było wtedy w domu , był ubezpieczony w PZU , stało się to pod koniec sierpnia , do dziś nie otrzymałam całego odszkodowania ( na podstawie rachunków przedstawionych atrapie szkody kosztowały mnie prawie 5 tys zł ) z tego mam niecałe 2 tys .... szkoda słów - PZU to ATRAPA !!!!! oszukują . Idę z moją sprawą do rzecznika ochrony praw konsumenta , bo moje dwukrotne odwołanie to wołanie na puszczy - nikt go nie słyszy albo olewa

/ | Skomentuj opinię


2237 osoby z 4446 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2012-02-27 14:34:08
zalety: moim zdaniem nie liczne nie warto o nich wspominać
wady: Brak kompetentnych pracowników, oszukiwanie kliwnta który płaci dobrowolne AC, granie na zwłokę z wypłatą odszkodowania.
opinia: Wstawiłam samochód do mechanika. Jego pomocnik wykradł auto poczym rozbił sie nim. Był pod wpływem alkoholu, ukradł kluczyki, jechał bez uprawnień.

Na infolinii poinformowali mnie, że wypłata odszkodowania zostaje wstrzymana do chwili wyjasnienia sie sprawy w kryminalnej na policji. Zaznaczam, że likwiduję z własnego AC i nie powinno mnie interesować zakończenie sprawy tym bardziej, że w ocenie policji samochód został ukradziony. I taką też notatkę posiadam. Złożone wszystko w PZU a Pani która ;likwiduje moją szkodę nawet nie ruszyła sie aby mieć wgląd do akt. To tak pokrótce ja wytaczam sprawe w sądzie i nagłaśniam w uwadze.

/ | Skomentuj opinię (2)


2326 osoby z 4632 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-01-26 22:43:24
zalety: Brak
wady: Niekompetencja, arogancja, oszustwo, brak kontaktu, zaniżanie kowot odszkodowania, nie trzymanie się terminów ustawowych.
opinia: Proszę o kontakt osoby które są pokrzywdzone przez PZU w sprawie wypłaty odszkodowania z OC sprawcy. Chcę nagłośnić sprawę medialnie. Marcin: 506-493-840, marcin@langert.pl

/ | Skomentuj opinię (1)


dawidw
zwiedzający - 1 punktów

1995 osoby z 3982 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2012-07-09 15:44:07
zalety: uczciwe wypłacenie i rozliczenie należności
wady: na mnie nie traiło nic większego
opinia: w porównaniuz firmami z którymi wcześniej się spotkałemwszyustko poszło gładko.Mimo nastawienia na kolejne uzeranie się, jak to zwykle bywa jestem miło zaskoczony

/ | Skomentuj opinię (1)


macias
zwiedzający - 1 punktów

652 osoby z 1300 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2016-01-30 01:09:58
zalety: brak
wady: niskie wypłaty za szkodę nie pokrywają 50 procent
opinia: auto warte 58 tys za 2 elementy do lakierowania 700 zł w tym zwyszka 10 procent wiec 450 zł debilstwo

/ | Skomentuj opinię (2)


367 osoby z 731 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2016-08-09 14:42:57
zalety: Brak
wady: TYLKO WADY
opinia: Bardzo dawno nie spotkałam się z takim barakiem kompetencji, tak strasznym barakiem szacunku dla klienta i spławianiem go za wszelką cenę. Kiedyś poważana firma dzisiaj bierze ludzi na przetrzymanie, a kiedy godzą się już na wypłatę śmiesznych pieniędzy, zupełnie nieadekwatnych do rozmiaru szkody, to nagle pojawia się informacja o ustawowych 30dniach. Nie stosujecie się do przepisów, które chronią klienta, tylko do tych które chronią wasze tyłki. Od 19dni jestem bez auta i środków do naprawy. Pomijam już fakt przymuszania klienta do napraw bezgotówkowych a co lepsze do napraw na częściach zamiennych. Wielka korporacja, która uważa, że stoi ponad prawem i zasadami moralnymi, która jak się wydaje tylko czeka na to żeby iść do sądu i czekać ze 2 lata aż dowiedzie się swoich praw. Człowieka traktujecie jak oszusta, który chce od was wyłudzić pieniądze, a sami robicie wszystko żeby łamać prawo. Pomijam już fakt, że nikt ale to nikt (a podkreślam, że przez 19dni rozmawiałam z ok 15 różnymi osobami) nie jest w stanie powołać się na ani jeden przepis mówiący o tym, że nie mam racji w swoich słowach. W drugą stronę natomiast-ustawa 30dni. Podsumowując najgorsza firma ubezpieczeniowa z jaką miałam do czynienia.

/ | Skomentuj opinię