Ubezpieczenia Samochodowe OC AC Warta Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 1.88 / 5.00
50% opiniujących poleca Warta
Ubezpieczasz auto i szukasz najlepsze oferty? Porównaj ubezpieczenie samochodowe OC AC Warta z ofertami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Przeczytaj opinie klientów Warta - zobacz zalety i wady towarzystw ubezpieczeniowych zanim dokonasz wyboru.
Jeśli miałeś do czynienia z Warta to zachęcamy Cię do wystawienia opinii poniżej. Możesz przestrzec innych kierowców.

Opinie użytkowników o Warta

2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-04-15 14:00:49
zalety: Brak
wady: Niekompetencja, nagabywanie, manipulowanie faktami
opinia: Osobiście nie jestem klientem Warty, ale w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym byłam stroną poszkodowaną zmuszona byłam do współpracy z tym towarzystwem ubezpieczeniowym. Współpraca fatalna, prowadzącą szkodę na siłę zmusiła mnie do podjęcia decyzji, o formie rekompensaty, w ciągu trzech dni, stwierdzając, że jeśli się nie określęl będzie bez mojej zgody wysłać gotówkę pocztą. Orzecznicy decydujący o stosownym czasie najmu pojazdu zastępczego nie posiadają żadnej stosownej wiedzy w kwestii napraw, a jedynie informacje producenta, które stosują do 15'letniego samochodu, tak jakby ten był nowy, a części ogólnodostępne. Zdecydowanie odradzam wszystkim współpracę z tą ubezpieczalnią!

| Skomentuj opinię


443 osoby z 443 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-27 22:20:10
zalety: żadnych!
wady: masa!!!!!
opinia: Kupa dziada i oszustów Naciągacze, zostawiają klienta samemu sobie!!!, Do tej pory się z nimi użeram ale nie odpuszcze jak powiadał Piłsudski, gonić ku... i złodziei a taka właśnie jest warta nic nie warta!

| Skomentuj opinię449 osoby z 449 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-25 20:50:34
zalety: brak
wady: Ujawniają dane osobowe klientów przypadkowym osobom


opinia: Odradzam współpracę - ujawnili moje dane osobowe nazwisko, PESEL, adres zameldowanie, dane o moim kredycie hipotecznym. Wysłali pismo o szkodzie zamiast do Banku to na pomylony adres prywatny. Domagam się od nich wypłaty odszkodowania za ujawnienie moich danych, sprawa jest już u Rzecznika Finansowego; Biuro GIODO również wszczęło wobec nich postępowanie. Nawet przeprosin nie dostałam. Żałosne kogo zatrudniają i jak nie próbują nawet brać odpowiedzialności za błędy. Nie zawierajcie umów z Wartą jeśli nie chcecie aby Wasz PESEL krążył wśród nieuprawnionych.

| Skomentuj opinię


958 osoby z 1249 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-11-25 17:45:36
zalety: Masakrra - omijajce szerokim łukiem to oszusci
nawiną wam opowieść byle by sprzedać produkt a jak zdrowie podupadnie to do sądu
wady: to juz nie ta warta co kiedys same wady
bardzo kiepska obsługa
tam jelenie i łosie pracują zamiast ludzi
opinia: Lepiej pieniadze z oc ac ulokować gdzie indziej warta kombinatorzy napiszą na koncu ze uszkodzenia nie mogly powstać w wypadku.
dla mnie to jakas masakra tymbardziej ze jedna i druga strona potwierdza ze zdarzenie miało miejsce

| Skomentuj opinię


2925 osoby z 5138 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-01-12 06:09:52
zalety: brak
wady: Totalna beznadzieja , uszkodziłem cały prawy bok pojazdu w taki sposób że wymagał on holowania , spokojny i pełen optymizmu zadzwoniłem do Warty ponieważ miałem assistance w rozmowie z konsultantem dowiedziałem sie że jak samochód został przestawiony z miejsca zdarzenia na parking obok to assistance mnie juz nie obowiązuje , To jakaś kpina !!!!!!!!!! dziękuję pedały z warty to był ostatni raz!
opinia: Totalna beznadzieja , uszkodziłem cały prawy bok pojazdu w taki sposób że wymagał on holowania , spokojny i pełen optymizmu zadzwoniłem do Warty ponieważ miałem assistance w rozmowie z konsultantem dowiedziałem sie że jak samochód został przestawiony z miejsca zdarzenia na parking obok to assistance mnie juz nie obowiązuje , To jakaś kpina !!!!!!!!!! dziękuję pedały z warty to był ostatni raz!

| Skomentuj opinię


2949 osoby z 5182 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-28 14:52:15
zalety: Nie miałam zastrzeżeń do Warty, aż do momentu zepsucia się samochodu w trasie i skorzystania z assistance złoty+.
wady: Nie rzetelni pracownicy,którzy wprowadzili w błąd, myślę że celowo. Zero chęci pomocy w wyjściu z sytuacji.
opinia: Samochód zepsuł się 370km od domu w trasie na wakacje o godz.18.00, Chcemy holować do Warszawy, ale dostajemy informacje że samochód zastępczy otrzymamy w momencie dotarcia naszego samochodu do warsztatu w Warszawie, co przy stanie dróg i remontów oznacza około 3.00 nad ranem, biorąc pod uwagę że samochód w serwisie ktoś musi odebrać, co w nocy jest mało realne, to musieliśmy spędzić najbliższą noc na \"drodze\", więc decydujemy że samochód zostanie odholowany do najbliższego serwisu.Za dwa dni dostajemy informacje w serwisie że to potrwa około dwóch tygodni, bo prawdopodobnie padł silnik.Dzwonimy ponownie do Assistance i nas informują że do jednego zdarzenia przysługuje jedno holowanie, to pytam gdzie mieliśmy spędzić noc, podczas transportu naszego samochodu do Warszawy, a pani na to że w takim wypadku dostalibyśmy samochód zastępczy od razu, mówię że ich pracownik podczas rozmowy wprowadził nas w błąd, a ona na to że nie przysługuję nam holowanie, no i za holownik zapłaciliśmy z własnej kieszeni. Nigdy więcej WARTY, rezygnujemy z ich usług. I nie wiem ktoś tu pisał o samochodzie zastępczym na 10 dni, my dostaliśmy na 5 dni.

| Skomentuj opinię (1)


Kolorek
zwiedzający - 1 punktów

3072 osoby z 5423 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-10-14 12:54:01
zalety: Korzystałem z usług agenta, miło, szybko i kompetentnie i nie było tak tylko przy kupowaniu polisy, taka sama miła obsługa towarzyszyła też likwidacji szkody, duża sieć zakładów naprawczych (system bezgotówkowy).

wady: Nie stwierdziłem, miałem szkodę z AC i jestem mile zaskoczony szybkością obsługi.
Likwidator dotarł na drugi dzień po zgłoszeniu szkody, samochód naprawiałem w Krakowie, bezgotówkowo w warsztacie współpracującym z Wartą.
opinia: Przeczytałem w którymś z komentarzy:
"wady: -Brak kalkulatora OC;"
Ja znalazłem kalkulator składek Warty OC/AC na tej stronie: http://warta.krakow.pl/kalkulator.php
Z reszta umowę zawarłem właśnie z tym agentem na którego stronie znalazłem kalkulator.

| Skomentuj opinię


Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

3035 osoby z 5349 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-05-25 20:23:10
zalety: -Moto assistance gratis do ubezpieczenia OC;
-W razie kradzieży pojazd zastępczy udostępniany aż do 10 dni (przy ubezpieczeniu moto assistance wyższym niż wariant podstawowy);
-Bardzo szeroki zakres ubezpieczenia moto-assistance w wariancie złotym, dodatkowo również niezwykle wysokie limity gwarancyjne (np. pomoc prawnika - limit do 2000 euro!);
-Jasne i sprawiedliwe zasady naliczania zwyżek/zniżek - każdy rok bezszkodowej jazdy to 10% zniżki;
-Utrata zniżek w wyniku wypadku w jednym pojeździe nie wpływa na utratę profitów w innym;
-Możliwość zawarcia umowy z lub bez obejmowania ochroną wyposażenia dodatkowego;
-Oferta Autocasco mini dla bardziej oszczędnych klientów;
-Możliwość wykupienia ochrony na wypadek kradzieży również dla państw wyższego ryzyka powstałych z byłych republik ZSRR;

wady: -Brak kalkulatora OC;
-Wariant podstawowy moto-assistance nie daje nam praktycznie żadnych korzyści;
-Moto-assistance w najwyższym i najdroższym wariancie Platynowym znosi 10 dniową możliwość korzystania z pojazdu zastępczego i zmniejszą ją do 7 dni (dla porównania - wariant dwukrotnie tańszy - srebrny - pozwala nam na użytkowanie auta zastępczego właśnie 10 dni..);
-Autocasco mini nie obejmuje ochroną wypadków samochodowych,a jedynie sytuacje losowe;opinia: Warta to towarzystwo słynące głównie z ubezpieczeń majątkowych i życiowych, ale okazuje się, że w swojej ofercie ma również ubezpieczenia komunikacyjne. Co zaskakujące - są to ubezpieczenia na naprawdę przyzwoitym poziomie, choć w Polsce mocno niedoceniane.
Powodem niskiej ilości klientów tego segmentu może być fakt nieco odpychającej strony internetowej - jest kiepsko skonstruowana, mało wyraźna a znalezienie odpowiedniej rubryki nie jest tak banalne, jak przyzwyczajeni jesteśmy sądzić - Warta bowiem ponad 50% swojej strony internetowej postanowiła poświęcić peanom na cześć swoich wieloletnich osiągnięć, a wszystkie produkty - ubezpieczenia majątkowe, życiowe, zdrowotne i komunikacyjne wciśnięto do jednej rubryki.. Opis samych ubezpieczeń także mocno kuleje - nie jest to krótka esencja najważniejszych i najkorzystniejszych dla klienta kwestii, ale monotonny i nieciekawy skrót warunków ubezpieczenia. Może to i profesjonalne, ale raczej nie dotrze do przeciętnego Polaka. Za to absolutnie nie profesjonalny jest brak kalkulatora składki OC czy AC - Warta stworzyła nawet oddzielną podstronę, przeznaczoną w stu procentach dla ubezpieczeń komunikacyjnych, na której znajdziemy - uwaga, uwaga - dwa pola na wpisanie danych kontaktowych i przycisk wyślij. Zero informacji, zero zachęty, zero możliwości na choćby orientacyjne sprawdzenie składki czy zalet produktu. Panowie administratorzy, nie tak się zachęca internautów do kontaktu z ubezpieczycielem..
Ale wszak nie strona jest tutaj najważniejsza, a ubezpieczenie. I tutaj sytuacja wygląda znacznie lepiej, choć sielankową jej nazwać nie można. Pierwszym ukłonem, jaki stanie na naszej drodze do wykupienia polisy, będzie bezpłatne ubezpieczenie moto-assistance dodawane do każdego ubezpieczenia OC. Chwyt dość dzisiaj popularny, ale nadal wywołujący uśmiech na wielu twarzach. Mniej wesoło jest, kiedy dowiemy się, co tak naprawdę znajdziemy w gratisowym wariancie - otóż pakiet standard w tym wypadku oferuje praktycznie zerową ochronę, dając nam jedynie możliwość skontaktowania się z biurem w celu zdobycia kilku informacji - np. pomocy tłumacza czy przekazania wiadomości.. Żeby oddać prawdę muszę dodać, że wariant ten oferuje również bezpłatne holowanie, ale wyłącznie w wyniku wypadku na drodze. I koniec, nie ma tam nic więcej.. Dużo lepiej prezentują się - oczywiście płatne, i to wcale niemało - warianty srebrny, złoty czy Platynowy. Ten ostatni to prawdziwy kombajn, którego pozazdrościć mogą Warcie praktycznie wszyscy ubezpieczyciele z konkurencyjnych firm - nie ma na drodze chyba nic, co nie byłoby ujęte w warunkach ubezpieczenia moto-assistance wariant Platynowy, i to - dodajmy - w bardzo wysokich sumach gwarantowanych. I przykładowo - pomoc prawnika za granicą zostanie zapłacona do kwoty 2000 Euro, a holowanie samochodu może odbyć się do niemal dowolnego serwisu - nie ma tutaj żadnego limitu kilometrów. Zdecydowanie duży plus. In plus zaliczyć należy również fakt, który występuje u konkurencji niezwykle rzadko - możliwość (wprawdzie za dodatkową opłatą, ale zawsze) wykupienia ochrony ubezpieczeniowej od kradzieży pojazdu również w krajach wyższego ryzyka, powstałych z byłych republik ZSRR, jak np. na Białorusi.
Warta to towarzystwo nie tylko z bardzo bogatą, szeroką i ciekawą ofertą, ale również - jeśli zebrać opinie klientów dostępne w internecie - godne zaufania. Jedynie czasami zdarza się, że wypłata odszkodowania się przeciąga a my dostajemy nerwicy próbując skontaktować się z biurem obsługi; na co dzień jednak Warta oferuje stabilność, poczucie bezpieczeństwa i -w zależności od naszych potrzeb i chęci wydania oszczędności - wyjątkowo szeroką ochronę lub stosunkowo tanie ubezpieczenia. Wybór należy do nas, tym niemniej wybór Warty nie powinien nas zawieźć. Stabilna czwóreczka na koniec.

| Skomentuj opinię (2)